Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Teoretycznie wiem że to genetyka ale lepiej dmuchać na zimne - i tak i tak się czymś smaruje więc kupię sobie jakiś dla kobiet w ciąży :) jak dostanę rozstępów to przynajmniej będę wiedzieć że się smarowalam i próbowałam im przeciwdziałać :D
No właśnie nie wiem jak to jest z tymi zwykłymi kremami teoretycznie zwykły nawilżający chyba nie powinien zaszkodzić ;)

Odnośnik do komentarza

sylwia95 witaj i gratuluję. Napisz coś więcej o sobie. Skąd jesteś itp.?

A co do smarowania to ja ciągle smaruje się cała kremem takim dla dzieci. Nivea ochronny. Do córki go stosuje. A używam go dlatego że miałam kilka razy jakieś jakby wysypki na ciele. Przeważnie na nogach. Płyn do ciała ten używam tej samej serii z nivea. Po tym nic mi nie jest. Skóra nawilżona i ja akurat lubię ten lekki zapach. Moja cora do tej pory ma skórę jak niemowlak. :D
A w poprzednich ciążach smarowalam brzuch i wogole po kapaniu oliwka dla dzieci. Z tego samego powodu no i tylko bambino. Tylko te dziecięce pasują mojej skórze :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Właśnie ten :D używam go głównie do dłoni (mam łuszczycę krostkowa dłoni) i daje radę ;) ładnie nawilża, co jest ważne dosyć długo, nawet po umyciu rąk ma się wrażenie jakby coś tam zostało jakaś powłoka. Czasem też do reszty ciała jak coś mi się przesuszy ;)

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie w emolium się kapalam bo tak mi alergolog poleciła wtedy co miałam pierwszy raz te wypryski. Potem zaczęłam kąpać się w córki płynie i odkąd się kąpię czy prawie 4 lata to jest super. A umyje się czymś innym i zaraz mnie wszystko swędzi.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie w emolium się kapalam bo tak mi alergolog poleciła wtedy co miałam pierwszy raz te wypryski. Potem zaczęłam kąpać się w córki płynie i odkąd się kąpię czy prawie 4 lata to jest super. A umyje się czymś innym i zaraz mnie wszystko swędzi.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Fajne macie brzusie hi hi . Wiolinka ja mam podobny wieczorem do twojego:D . Magdalena twoj to pikuś przy innych hi hi . Nie taki duży.

Ja wstawię w tyg ...gdy już będzie typowo "ciążowy " a nie jedzeniowy ;-)...- obzarstwo po wakacjach.

Ja tam nie wierze w genetyke. ..moja mama ani siostra nie mają rozstępów. ..a ja mam . One niczym się nie smarowały.
Na szczęście potem nie są aż tak widoczne. ..zresztą ja należę do ludzi którzy aż tak się tym nie przejmuja . Nie zwracam na nie uwagi . A ćwiczenia dużo rezultatów na plus dają.

Doti co u ciebie ?

Pozdrawiam

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Odnośnik do komentarza

kaja przecież to nie chodzi o to że kremu nie można stosować od pierwszego miesiąca ciąży. Każdy taki krem można stosować już od 1 miesiąca. Ale nie jest to zalecane, żeby nie masować i nie uciekać brzucha W pierwszym trymestrze ciąży. Tylko o to chodzi. Ma moim pharmacerisie jest to wyjaśnione. Wstawiam zdjęcie dla potwierdzenia;) Jest tak wytluszczonym drukiem dlaczego kremy stosujemy od 4 m-ca ciąży

monthly_2019_08/marcowe-mamusie-2020_77125.jpg

💙💙💙 Dawid 06.03.2009 💙💙💙

❤❤❤ Oliwia 28.02.2020 ❤❤❤

Odnośnik do komentarza

kaja jeszcze jestem ciekawa na żywo jak wyglądają, jak się prowadzą i w ogóle.
Też nie chce na pierwszy wózek wydawać 3 tysięcy bo jak zrobi się ciepło to przesadzę dziecko to takiej jakiejś mniejszej spacerówki. Te wielofunkcyjne wózki są jednak wielkie

💙💙💙 Dawid 06.03.2009 💙💙💙

❤❤❤ Oliwia 28.02.2020 ❤❤❤

Odnośnik do komentarza

Donatka dlatego muszę zobaczyć czy wózek mojej siostry się nadaje, czy nie będzie zbyt ciężki. Mieszkamy na 4 piętrze bez windy a ja jestem drobną więc to dosyć ważne. Zresztą myślę że jak będę z kimś wychodzić na spacery to z wózkiem a sama chyba będę musiała coś innego wymyślić. Chustę może?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...