Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

ewelinka to zupełnie jak moja cora. Też tak wybierała imiona. Ale na syna to mamy Kacpra już od początku przed pierwszą ciąża się u gadaliśmy na córkę i syna. Córkę/i już mieliśmy więc został syn. No a teraz jak cora będzie to mi się podoba Nadia i Diana. Cora upiera się na Nadie ale tatuś jeszcze nie mówi jakie jemu się podobają. Ale mamy czas :D

Ewelinka a robiłaś rano zdjęci brzucha i teraz? Ja rano robiłam a wieczorem jeszcze nie bo nie miałam kiedy bo goście są. A więc wrzucam brzuchal z rana :D

monthly_2019_08/marcowe-mamusie-2020_77114.jpg

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny
Ja miałam wrzucić zdjęcie brzucha ale jakos nie znalazłam czasu. Poranek sprzatalismy z mężem mieszkanie a po południu przysnelam. Na 17:00 byłam umówiona z koleżanka na shopping i wlasnie wracam. Jeszcze zahaczę o aptekę i chyba idę znowu spac bo normalnie głowa mi leci taka senna jestem.
Szukałam sukienki na wesele bo mam u siostry we wrześniu.. nic nie znalazłam i jestem załamana. Nie wiem nawet jaka chce kupic jaki krój. Ehhh

Odnośnik do komentarza

Okropnie długi dzień w pracy. Zdycham. :/ No trup jestem...
Widzę że już wybieracie imiona. Hehe. Dla mnie też najważniejsze by dziecko było zdrowe ale jakbym mogła wybierać to wolę córkę. Jedną mam. Kochaną.
Ja piję trzy kawy dziennie. Ciśnienie całe życie ma poniżej normy. I dobrze się czuje. 90/60 100/70. Norma. :)
A poduchę mam w kształcie litery C. Jak dla mnie bardzo wygodna. Na pewno będę znów używać. Kupiłam na allegro ale już nie pamiętam u kogo i nie podam wam marki bo ucielam metkę. Pewnie mi przeszkadzała.hehe.

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy73sbt5qthy3z.png
https://www.suwaczki.com/tickers/6sutgywls7knbkel.png

Odnośnik do komentarza

Olcik00
Magdalena ciekawe jaki na wieczór jest brzuchol :d

Zachciało mi się babki więc idę sobie upiec babkę majonezowa :)

Majonezowa? Wczoraj jeszcze miałam chęć na majonez a dzisiaj już patrzeć nie mogę na sałatkę z majonezem ale dobrze ze gości są to zjedli i się nie zmarnuj :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Najadlam się i zmierzylam brzuch i na centymetrze tyle samo. Aż mi się nie chce wierzyć. Mam wrażenie że jest większy. Dużo większy a wcale nie jest. Może to wzdecie i ciezkosc mi tak daje wrażenie.
A jakie miałam zdziwienie jak spojrzałam w kartę ciąży a ja w 2 ciąży 9 tyg ważyłam 10kg więcej niż teraz.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

U nas goście już poszli - fajnie było ale nalatalam się jak głupia - wzięłam prysznic i zaraz idę zalęgnąć przed tv :)
My imiona tez już mamy - DLa dziewczynki od razu mieliśmy - takie samo jak w pierwszej ciąży a dla chłopca musieliśmy szukać nie było łatwo bo musi być na literę P - u nas cała rodzinka na literę P jest :)
Z ciśnieniem póki co nie mam chyba problemów - nie mierze .

Odnośnik do komentarza

O jak fajnie widać że nie tylko mnie już wydadza.
Ja nie zbyt mam wzdęcia bo ja już jak coś to bolące. Więc jadam to co nie wzdyma. Ale dzisiaj się kalafior najadlam. I się boję że będzie mnie w nocy bombardowac.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

wiolinka po mnie pierwszą ciążę zaczęło być widać dopiero pod koniec 7 miesiąca. I to jak założyłam coś obcisłego bo inaczej w życiu się nikt nie zorientował. A przytyłam aż całe 4 kg do porodu. Teraz chyba nadrobie i za poprzednią ciążę i za tą obecną.

💙💙💙 Dawid 06.03.2009 💙💙💙

❤❤❤ Oliwia 28.02.2020 ❤❤❤

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...