Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Donatka
ewelinka Ty chyba kupiłaś już poduche do spania. Możesz podać nazwę czy coś? Jak masz sprawdzoną i wiesz że dobra...

Kupiłam na allegro w kształcie litery C. Ona jest dobra jak masz max 168 cm. Chociaż teraz kupiłbym w kształcie 7, próbowałam u siostry i dużo lepiej.

Odnośnik do komentarza

Kropka2020
Dzień dobry Dwupaczki :) dzieki za wszystkie posty- nie pozostaje nic innego jak czekać i cieszyć sie z rosnacego brzuszka :) ostatnio na wizycie pytalam gina o cis (bo raz mialam 80/50) ale to niby normalne, kazal pić kawę (w granicach normy) lub zacząć ćwiczyć jakies delikatne ćwiczenia lub chodzic na długie spacery :)

No właśnie mnie też się zdarza niskie ciśnienie. Przeważnie po nocy. Ale najniższe miałam 89/53 czy jakoś tak. Po kawie przechodziło tzn podnosił się. Na ćwiczenia nie mam chęci ale spacery rokie takie kilometrów w jedna stronę. Ale dobrze wiedzieć co podnosi ciśnienie :D dziękuję za info :D

ewelinka a masz może nazwę allegrowicza od którego kupiłaś poduche? Warto kupić od sprawdzonego. A czemu bardziej polecasz 7 niż C?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Już Wam rzucę w sumie link
https://allegro.pl/oferta/mega-zestaw-poduszka-ciazowa-4w1-antywstrzasowa-6557203811?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

Poduszka motylek jest do du.. Mam inną też w domu i jest lepsza. Ale przynajmniej dałam córce to się cieszy ze mamy podobne :D

Odnośnik do komentarza

Jeju już kwietniowe A dopiero co nasz wątek był zakładany.
Ja dziś kupilam pierwsze spodnie ciążowe. Szlag mnie już trafia jak takie normalne wybijają mi się w połowie brzucha i mam odznaczone dwie opony jak od kombajnu. A tych taki okrągły jakiś brzuszek że mój syn stwierdził że wyglądam jakbym piłkę połknęła. Gadzina wredna. Ale to w tatusia hihi

💙💙💙 Dawid 06.03.2009 💙💙💙

❤❤❤ Oliwia 28.02.2020 ❤❤❤

Odnośnik do komentarza

Ja mam poduszkę z pierwszej ciąży w literę C była w zestawie z kocykiem i rozkiem do karmienia. Jestem zadowolona. Chyba tam się podawalo wzrost i dla wyższych była większa.
Czuje się jak flaka i nic mi się nie chce nawet jeść co to do mnie nie podobne. Dziś na wadze już się wyrownowalo i jest tyle co miesiąc temu czyli nic nie przytylam. W pierwszej ciazy czułam się wspaniale to może teraz synek będzie dla odmiany :D

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Ja się właśnie dzisiaj witalam z Kwietniowkami. Też się właśnie zdziwiłan że już Kwietniowki ale na wątku poprzednim o staraniach już kilka kobietek maja pozytywne testy. :D
Ja dzisiaj już lepiej. Mogę zjeść i nie mdli. Nie mam zachcianek ale w sklepie nie mogłam na nic patrzeć. Tylko jabłka sobie kupiłam. No i nie chce mi się jeść. Ale jem bo trzeba.

A no w pierwszej i drugiej ciąży też się dobrze czułam. I córki były więc tak jak pena teraz liczę na chłopca. Ale z moją położna rozmawiała. To ona ma dwóch chłopaków i z jednym wymiotować z drugim nie. I z jednym jadła ogórki kiszone a z drugim słodkości.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja mam przeczucia na druga dziewczynkę. Miałam nie sprawdzać płci, ale sprawdzę bo ostatnio dawałam ubranka po córce przyjaciółce i tak myślę że fajnie byłoby jednak kupować specjalnie dla dziewczynki czy chłopczyka, bo neutralnie to ciężko coś kupić.

Odnośnik do komentarza

ewelinka chciała byś coreczke? A ja jak zrobiłam test i zobaczyłam dwie kreski to moja pierwsza myśl była"to będzie chłopak " i tak obstawiam chodź nie mam żadnych konkretnych oczekiwać z jednej strony bym chciała dziewczynkę bo już wiem co i jak A z drugiej chłopak też był by fajny bo coś innego tylko że dla dziewczynki mamy pomysły na imię A dla chłopca zero kompletnie nic

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3mtayxeim.png

Odnośnik do komentarza

angela2906
ewelinka chciała byś coreczke? A ja jak zrobiłam test i zobaczyłam dwie kreski to moja pierwsza myśl była"to będzie chłopak " i tak obstawiam chodź nie mam żadnych konkretnych oczekiwać z jednej strony bym chciała dziewczynkę bo już wiem co i jak A z drugiej chłopak też był by fajny bo coś innego tylko że dla dziewczynki mamy pomysły na imię A dla chłopca zero kompletnie nic

Jest mi to obojętne. Chciałabym, żeby było zdrowe. Chore też będe kochać, ale serce będzie mi się kroiło. Imiona mamy wybrane. Rozmawiałam z córką i jej mówie, że jak będzie siostrzyka to Jagoda, a ona że nie! To mówie może Martynka? TAAK Mamo, Martynka.. a braciszek? Mówię "Może Adaś"? Taaak, Martynka i Adaś :D i wszystkim już opowiada, że będzie brat Adam i siostra Martyna.
A jak jej mówie, że będzie albo to albo to, to mi odpowiada "Mamo, najpierw siostra a potem brat, nie wiesz? " :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...