Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Olcik powinnaś się zająć tymi tortami tak pracowo :D jeden i drugi piękny. Wiem do kogo się zgłosić jak będę potrzebowac tort ha!
Z tą cytologia też zawsze wszystko miałam okej więc niestety też nie pomogę.
Aczkolwiek zawsze jak chodziłam do gina to wszystko było w porządku regularnie się badałam a tu przy USG w ciąży wyszła torbiel na jajniku. Ale też tylko do obserwacji. Zrobił mi tylko badania z krwi na markery nowotworowe ale całe szczęście jest niegroźna. Podobno może się sama wchłonąć:)
Kurcze człowiek chciałby pospać a pęcherz nie daje ;)
Jakie plany na sobotę?

Odnośnik do komentarza

Kropka- zasada nr 1: NIE czytać internetow! Nigdy, w odniesieniu do stanu zdrowia!! Lekarz ci wszystko wytłumaczy na następnej wizycie. Spokojnie :)
Olcik- akurat mąż ma jutro urodziny i brak torta :D szkoda że tak daleko mieszkasz... Cudo!!!

My dziś gości mamy (znowu). Zamówili pieczonki z ogniska i grilla. Do tego pizza z pieca. Oj już czuję jak nic nie spróbuję....
Jadę dziś do smyka po poduchę- spać nie mogę. Do tego mam nowy objaw: mega wrażliwe sutki. Nawet prysznica brać nie mogę bo boli...
Ech... Ale chyba wolę to i te okropne nudności (po wszystkim!) Niż problemy z nerkami ;( a wiem ze mnie dopadną. Zawsze dopadają ;(

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

olcik te torty super. Naprawdę masz do tego smykalke.

KajaM ja nic nie planuje. Właśnie idę zalać sobie kawę bo ciągle mi się kręci w głowie. A nie planuje bo już czuję mdłości. Więc wolę je przeżywać w domu.

Jeszcze wczoraj na noc jak szłam do łazienki to zawalilam biodrem o klamkę od drzwi. Nie wiem jakim cudem w sama kość na biodrze ale co się strach najadlam że maluszkowi mogłam zaszkodzić ale na szczęście mój mnie zaczął uspokajac i tłumaczył że maluszek dalej że to w kość itp. Dzisiaj już jest siniak.

W nocy mi się jeszcze jakieś głupoty snily na koniec pamiętam że mój jechał pijany za kierownicą i jakieś auto z naprzeciwka wyjechało na nasz pas i w nas uderzyło. Niby lekko bo jeszcze zdążyliśmy się przesiąść miejscami. :D ale auto zwialo.. No szok i to jeszcze z takim spokojem się obudziłam jak nigdy. Tylko głowa po "wypadku" bolała. :D czy wy też macie takie realistyczne sny? Ja to czuję w nich nawet smak i zapach.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Zazdraszczam że możesz pić kawę :D przed ciążą piłam kilka dziennie a teraz 2 tygodnie nie mogę na nią patrzeć ehh mam nadzieję że później mi przejdzie :) ( mąż kupił mi nowy ekspres i ta kawusia jest cudna a tu taki psikus )

Odnośnik do komentarza
Gość lubie_kawe

Kropka badam się regularnie i zwykle wychodzi mi 2 lub nawet 1 grupa. Teraz na początku kwietnia robiłam cytologię po roku - kontrolnie - i zonk - wyszedł mi ASCUS czyli nieprawidłowe komórki o nieokreślonym znaczeniu. Oczywiście pobiegłam do lekarza ale według niego ten wynik niewiele mówił - czasem określa się, że jest jakiś stan zapalny, podejrzenie HPV i inne "cuda". U mnie hasło ASCUS i kropka.
Od razu powtórzyłam cyto i wyszedł mi odpowiednik 2 (prawidłowej) grupy..:) teraz w ciąży jeszcze czekamy z cyto, bo ostatnią i z dobrym wynikiem robiłam niecałe 3 miesiące temu. To pokazuje jak ważne są regularne badania. Ja robiłam zupełnie rutynowo i o.. Będzie dobrze, jesteś pod kontrolą. Najważniejsze, że trzymasz rękę na pulsie :)

Kaja ja tak samo, ekspres stoi i czeka a ja nie mam ochoty.. :D

Odnośnik do komentarza

Część dziewczynki :-) ja też czasami mam takie sny po których się budzę taka zmęczona i wystraszona :-P dziś wgl nie mogłam spać w nocy od 00:40 do 6:30 nie spałam wgl później się trochę drzymnelam ale już się obudziłam. Nie wiem czemu tak się coś ostatnio dzieje :-\
Dziś lekarza mam o 16 tak więc trzymajcie kciuki żeby było u mnie wszystko w porządku z babelkiem :-)
Miłego dzionka Wam wszystkim życzę! :-)

Odnośnik do komentarza

goska trzymam kciuki za wizytę. Wsio będzie dobrze. Może przez tą wizytę miałaś taki ciezki sen. Ja zawsze się stresuję i też budzę się częściej albo wcale nie śpię.

A co do kawy to wypiłam. Z obrzydzenien. Od pozytywnego testu czyli ponad miesiąc to może że 3 kawy wypiłam. W tym teraz cała. Wogole smaku nie czułam ale jak poczułam to mnie obrzydzilo. Takto to lapalam po 2-3 łyki i już nie mogłam. A dodam że mała filiżankę robiłam zawsze i to z mlekiem. No i zmierzylam ciśnienie 98/56 puls 78.

Muszę popatrzeć jakie miałam ciśnienie w poprzednich ciążach na początku i ten puls mnie martwi bo coś mi się kojarzy że koło 90 nawet miałam w ciąży. A tu tylko czasem mam ten 90. :/ możliwe że szukam dziury w całym ale taki już mój urok że zawsze się dziwię jak coś jest wszystko w porządku

Ja juz po drugim śniadaniu. Pierwsze przed 6. Oczywiście już mnie mdli ale mniej niż wczoraj.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

goska trzymam kciuki za wizytę. Wsio będzie dobrze. Może przez tą wizytę miałaś taki ciezki sen. Ja zawsze się stresuję i też budzę się częściej albo wcale nie śpię.

A co do kawy to wypiłam. Z obrzydzenien. Od pozytywnego testu czyli ponad miesiąc to może że 3 kawy wypiłam. W tym teraz cała. Wogole smaku nie czułam ale jak poczułam to mnie obrzydzilo. Takto to lapalam po 2-3 łyki i już nie mogłam. A dodam że mała filiżankę robiłam zawsze i to z mlekiem. No i zmierzylam ciśnienie 98/56 puls 78.

Muszę popatrzeć jakie miałam ciśnienie w poprzednich ciążach na początku i ten puls mnie martwi bo coś mi się kojarzy że koło 90 nawet miałam w ciąży. A tu tylko czasem mam ten 90. :/ możliwe że szukam dziury w całym ale taki już mój urok że zawsze się dziwię jak coś jest wszystko w porządku

Ja juz po drugim śniadaniu. Pierwsze przed 6. Oczywiście już mnie mdli ale mniej niż wczoraj.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

goska trzymam kciuki za wizytę. Wsio będzie dobrze. Może przez tą wizytę miałaś taki ciezki sen. Ja zawsze się stresuję i też budzę się częściej albo wcale nie śpię.

A co do kawy to wypiłam. Z obrzydzenien. Od pozytywnego testu czyli ponad miesiąc to może że 3 kawy wypiłam. W tym teraz cała. Wogole smaku nie czułam ale jak poczułam to mnie obrzydzilo. Takto to lapalam po 2-3 łyki i już nie mogłam. A dodam że mała filiżankę robiłam zawsze i to z mlekiem. No i zmierzylam ciśnienie 98/56 puls 78.

Muszę popatrzeć jakie miałam ciśnienie w poprzednich ciążach na początku i ten puls mnie martwi bo coś mi się kojarzy że koło 90 nawet miałam w ciąży. A tu tylko czasem mam ten 90. :/ możliwe że szukam dziury w całym ale taki już mój urok że zawsze się dziwię jak coś jest wszystko w porządku

Ja juz po drugim śniadaniu. Pierwsze przed 6. Oczywiście już mnie mdli ale mniej niż wczoraj.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Hejka :) my już po śniadaniu . Nocka u mnie tez jakoś średnio obudziłam się kolo pierwszej i spac nie mogłam taka pobudzona byłam z boku na bok chyba z 1h walczyłam .
Kawę pije jedna dziennie i na szczęście smakuje jak zawsze - ja to straszny kawosz jestem :)
My dzisiaj mamy gości o 15 - wiec zaraz zabieram się za przygotowania . Korci mnie żeby im powiedzieć z koleżanka razem w poprzedniej ciąży byłyśmy tylko pare dni różnicy . Teraz ona jest w ciąży jakoś niedługo rodzi - hmmm sama nie wiem czy mówić ...
Olcik tort cudo.
Co do cytologii to ja mam zawsze prawidłowa wiec się nie mogę wypowiedzieć .

Odnośnik do komentarza

A powiedzcie mi ile czeka się na wyniki cytologi? Bo tydzień temu tamten mi pobierał i nie wiem ile czekać. Oczywiście nawet nie powiedział tylko widziałam ta kartkę co pisało skierowanie do cytologia i numerek wklejal do jakiego zeszytu jak zwykle robią cytologie.

Patrzyłam na kartę ciąży poprzednia i ciśnienie miałam trochę większe niż teraz. Nie wiem czy się martwić czy nie. Ale już mi się podniosło i czuje się lepiej więc mogę wziąść się za robotę.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Goska Trzymam kciuki za wizytę :) wszystko będzie dobrze. Myślę że faktycznie ten stresik zaburzył sen ;)
Polaaa ja powiedziałam tylko koleżance która wiedziała że się staramy. Ona zaczęła się starać na równi ze mną i im się od razu udało ma już 4miesiecznego synka :) więc co jakiś czas pytała jak tam i jak zrobiłam betę to się pochwaliłam :D
Imprezy są super jak nie trzeba ich przygotowywać :D
Jak miałam jakiś czas temu robiona cytologię to do odbioru byla po około tygodniu :)

Odnośnik do komentarza

My w pierwszej i drugiej ciąży odrazu powiedzieliśmy tylko rodzicom a reszta dopiero jak było pewne 12 tygodni. No i mojego brat w drugiej ciąży mnie odwiedzał z żoną w szpitalu w 8tygodniu jak miałam plamienia więc już też powiedzieliśmy. A teraz powiedzieliśmy odrazu. Stwierdziłam że i tak wszyscy wiedzieli że się tak długo staramy i to ciężki temat więc najbliższym odrazu powiedzieliśmy.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry Lejdis. Ja dopiero się obudziłam. Leżymy z młodym w łóżku i oglądamy Toma i jerrego. :) Też miałam dziwne sny !! I to nie jeden. Ale większość kręciło się wokół wczorajszej wesołej nowiny. No dalej w szoku jestem..

U nas rodzina już wie. Wczoraj jak tylko się o bliźniakach dowiedziałam to obdzwonilam połowę rodziny a druga połowę moja mama

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...