Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Olcik ależ super . Pierwszy raz poznałam na forum mamusie bliźniaków. ..wow! Jakie duże dzidzie. Przypomnij mi . Ty już masz jedne dziecko ? Gratuluję!

Ja jutro wracam do szarej rzeczywistości. Wakacje się nasze kończą, obzarta jestem na maxa. A chlopakom nie odwazylam się powiedzieć . Może już to zrobię po wtorkowej wizycie. Boje się ich reakcji . Tak jak i wszystkich w koło.

Dzejnrołs powodzenia dzielna kobieto ! Trzymam kciuki za ciebie

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Odnośnik do komentarza

Nowamamusia jakie źle wiadomości? Ja też byłam w 6 tygodniu i nic nie było widać dokładnie 5+2 było poszłam półtora tyg później i byl pęcherzyk z zarodkiem. Teraz idę w środę i ma już być serduszko. Wierzę w to. A u Ciebie szansa na bliźniaki jak dwa pęcherze! Głowa do góry. Jestem jeszcze na innym forum i tam dziś dziewczyna pisała że miała puste jajo plodowe i dziś miała mieć zabieg ale poprosiła by był po weekendzie jak mąż dojedzie. Poszła do innego gina jeszcze sprawdzić i jest zarodek z serduszkiem ! Także nie wolno się poddawać za szybko ! Będzie dobrze :-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Ja się dziś bardzo źle czuje. Leżę ile się da ale nawet na lezaco mnie mdli. W pierwszej ciąży tak nie miałam. Było tak że źle się czułam szłam do wc na wymioty i od razu lepiej A teraz nie wymiotuje tylko słabo mi i brak sił. Mam nadzieję że to chwilowe bo przy rocznym dziecku nie mogę być taką flaką. Kupiłam sobie dziś rurke z kremem i była taka pyszna że aż chciałam dzwonić do piekarni pochwalić ją ale potem sobie uświadomiłam że ten smak to był chyba alkohol w kremie i mam teraz wyrzuty sumienia. Tylko dziwne bo nic nie mówili w piekarni że z alkoholem. Mąż też twierdzi że dziwny ten smak był jakby z alkoholem.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

nowamamusia Takie historie są częste. Niby nie ma nic a tu za tydzień serduszka. W początkowej ciąży ciężko też dokładnie zmierzyć żeby wyszły prawidłowe tygodnie ciąży. W poniedziałek (chyba że jutro) pokaż wynik bety! Głowa do góry. Będą kolejne bliźniaki. :)

Odnośnik do komentarza

Gin tłumaczył, że wyszly nieprawidłowe zmiany w cytologii. Gdybym nie była w ciaży to miałabym zabieg abrazji (czytalam na google ze to cos jak łyżeczkowanie), a na razie powtorzenie wyników i leczenie od 13 tyg. Bylam w takim szoku, ze nie zapytalam jakie to bedzie leczenie:( dlatego jestem ciekawa czy ktoras z Was miala cos takiego we wczesniejszych ciazach? Czytalam na google, ze jestli to pierwsze stadium choroby to jest w 100% do wyleczenia :)

Odnośnik do komentarza

Ale duzo stron napisalyscie.

Witam nowa mamę. Niestety nie pomogę i ja z tą cytologia bi u mnie też była zwykle prawidłowa.

Obudziłam się z bólem głowy. Niestety ciśnieniomierz u rodziców więc ich budzić nie będę. Ale czuję się słaba wiec ciśnienie spadło... Wczoraj to tylko zjadłam jeszcze rybkę z grilla bo nic innego mi nie podchodziło. A i tak było mi nie dobrze. I teraz też jest. Już nie wiem co jest gorsze to że mdli czy to ze ssie w żołądku.
A migdały to mi pomagają ale tylko na zgage. Tak jak mleko zimne z lodówki.

A co do zimnej wody to ja nie mogę takiej z lodówki. Zaraz by mnie bolał brzuch i kichy i gardło.

Może dzisiaj będzie dobrze.

Miłego dzionka życzę

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...