Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

DzejnRols współczuję Ci ! Ja też nienawidzę szpitali i choć rodzilam w prywatnym i warunki były super to powiedziałam że w poniedziałek rano wychodzę i kropka (rodzilam w sobote). Na szczęście się udało tak jak zaplanowałam:-) Kurczę trzymam kciuki za Ciebie i cały czas wierzę że jednak będzie wszystko dobrze !

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

donatka moim zdaniem możesz zamrozić. Albo Jak masz dobre słoiki z dobrymi nakrętka i to wlej jeden albo dwa i zawekuj i do lodówki jak ostygnie. Przerzuc do góry nogami aby się ładnie wciągnęło.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja bym zupę zamroziła ;) jak się rozpadnie to będzie krem grochowy ha :D
Kolacja zjedzona, zaraz kąpiel i lulu :)
DzejnRołs cały dzień o Tobie kochana myślałam :) szpitale są do kitu nie da się ukryć ale jak trzeba to trzeba, każda taka sytuacja jest i dla Ciebie i dla robaczka niebezpieczna - może jak zrobią w końcu to USG to coś się wyjaśni? Bądź dobrej myśli!

Odnośnik do komentarza

I ja nie lubię w szpitalu leżeć. Nie powiem najlepiej wspominam ten mój lokalny. Malomiasteczkowy. I jeszcze przed remontem i zmiana właścicieli jak leżałam na woreczek robaczkowy. Ale to może sprawka tego że mój lekarz prowadzadzy był chirurgiem i moim stomatologiem. A więc znajomość. Ale już po remoncie jak byłam kilka razy i w ciąży i cc. Podziw. W jaki sposób pracują i się mobilizuja. Ten gin co do niego chodzę to on mimo że na ktg nie było tętna to on podjal decyzję o cc i ratowaniu dziecka. Tylko zapytał szybko czy się zgadzam jak kiwnelam głowa to już był prawie rozebrany i w biegu się przebieral i wszyscy na operacyjna sale. On również w drugiej ciąży o późnej porze bo około 23 było jak dzwonił konsultowac się z ordynatorem i podjęli decyzję że rano cc w 36tyg. A więc mam do niego jakieś zaufanie a opieka w szpitalu takim małym to jak w prywatnym szpitalu. Czysciutko. Nie śmierdzi jako w szpitalu. Wiadomo jedzenie zawsze daje dużo do życzenia ale pokoje dwu osobowe czasem wstawia 3 łóżko ale tylko na ginekologii. Na położnictwo już nie. Łazienka dla każdego w pokoju. Super. No i co najważniejsze lekarze mówią wszystko od a do z. Nie trzeba 500 razy pytać.

Ale się rozpisałam. Wzięło mnie na wspomnienia... Ach.. Ciężarna... Łezka się nawet zakrecila...

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Olcik00
A ja w kuchni siedzę i tort robię. Gdybym miała więcej cierpliwości to zajelabum się tym zawodowo :p
Pochwalę się tortem , który ostatnio robiłam.

Podziwiam. Cudeńko.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

olcik Wow piękny tort naprawdę masz talent ja wogle do ciast mam dwie lewe ręce:(
dzejn i co nadal nie zrobili usg ? Dramat co za obojętność!!!

A ja mam od wczoraj chęć na gołąbki kto się dołączy?
Jak ja mam dość już wiecznego sprzątania przed praca i po pracy masakra !!! A jesteśmy w trakcie generalnego remontu całego mieszkania już tak bym chciała mieć koniec i moc odpocząć:(

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3mtayxeim.png

Odnośnik do komentarza

Madziulkar gratuluję :D

Dzejnrołs czyli nadal siedzisz w zawieszeniu. ..przykro :-(

W pierwszej ciąży przytyłam 20 kg , w drugiej 12 . Po obu ciążach nie miałam problemu z wroceniem do wagi przed ciążą . Nawet ważę mniej niż przed pierwszą ciaza . Mój organizm jest bardzo elastyczny he he . Ćwiczenia i regularne posiłki robią cuda :D .
Fakt ze fajnie byłoby te minimum tylko przytyć. ..;-)

Olcik tort przepiękny. ..masz talent! Powinnaś go wykorzystać tez do celów finansowych :D

A ja ponownie dzisiaj mam ochotę na ogórkową . I na śledzie . Zresztą mi się to zmienia co minutę. Raz kwaśne a za chwilę słodkie i tak w kółko

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...