Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Olcik to do lekarza marsz ! I internetow nie czytać :)
Ja miałam już 2 USG za pierwszym razem byłam w 6 tygodniu to było ledwo widać pęcherzyk a teraz jak byłam w 7 to już serduszko biło. W obu przypadkach nie było problemów z USG mam kochanego lekarza i UWAGA! Na nfz :D teraz idę do niego w środę i też będzie USG.
Trzeba tego wymagać po prostu :)

Odnośnik do komentarza

Madziulka piękna ta Twoja "Nie ciaza" ;-) Niech rośnie zdrowo!
Ja mam usg na każdej wizycie ale chodzę prywatnie. Na NFZ nie ma u mnie fajnych ginekologow w okolicy.
Dziś zaczęły się mdłości A było tak fajnie. Wracamy znad morza i juz był paw :D Mamy kawał drogi do przejechania na szczescie trafił mi się fajny egzemplarz dziecka co śpi większość czasu :-) No i musimy kupić większy samochód bo jak się drugie urodzi to się nie pomiescimy w 4 z dwoma fotelikami.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Ja to tak mam niestety..martwię się nawciskam sobie głupot do głowy że coś się dzieje i wgl a później jest wszystko dobrze. Gdyby było coś nie tak to lekarz na ostatniej wizycie by mi przecież powiedział że coś jest nie tak. A on zapewniał mnie kilka razy że ciąża przebiega prawidłowo jest duży pęcherzyk i nie ma żadnego zagrozenia jest wszystko w porządku. Przecież żartów by sobie chyba nie zrobił tak mówiąc a myśląc coś innego...
Mi też brzuszek zaczyna robić się większy i też dziś rano weszłam na wagę bo byłam ciekawa ale też jest na minusie 1,5kg. Podobno tak się robi w ciąży. Męczyły mnie bardzo mdłości a jak zaczęłam 9 tydzień to mi jakoś zaczęło wszystko ustawać czasem mnie muli ale już nie tak jak wcześniej i już nie wymotuje tak jak wymiotowałam

Odnośnik do komentarza

Nie możemy sie przejmować w naszym stanie. Moze faktycznie niepotrzebnie napisałam o tej sytuacji.. przepraszam ale wywarło to na mnie jakieś ogromne emocje. Co do wagi u mnie na razie waga stoi w miejscu ale za to brzuch mam wzdety masakrycznie od trzech dni..!! Nie wiem jak go ukryć przed szefowa w co sie ubrać. Bo o ciąży planuje w pracy powiedzieć jakos za dwa tygodnie. Nie wiem czemu sie tak czaje ale wole poczekać z nowinami :-)

Odnośnik do komentarza

gagusia witaj. Niestety ja też mam jedną Panią na nfz która twierdzi że przez całą ciąże wystarcza 3 usg. Po jednym w każdym trymestrze. Tak jak jest napisane na karcie ciąży. Mój gin na szczęście przyjmuje prywatnie i na nfz. Ale na nfz dopiero 19 sierpnia pierwszy termin więc dwie wizyty prywatnie musiałam załatwić.

A z tymi myślami to i ja tak mam. Przeważnie przed wizytą. Czy wszystko wporzadku i czy się prawidłowo rozwija.
Mnie przed chwilą też złapał wielki głodek. Co do jedzenia to u mnie też spaghetti bo wieczorem wczoraj robiłam bo moim się chciało. Mnie jakoś nie przekonało wczoraj i dzisiaj więc dojadam ogorkowa bo nie chcialp mi się gotowa dzisiaj. Nachodzilam się dzisiaj po mieście i sklepach bo zakupy znowu na cały tydzień. A i mamie jeszcze bo ona nie mogła jechać.

A z tym brzuchem to i mnie wydelo. A już jak napije się wody albo zjem to moment i mam 5msc ciąży :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Z tym tyciem w ciąży to różnie :D mam koleżankę która urodziła jakiś czas temu, w ciąży jadła tak jak przed przytyła 10 kg i wszystko jej zeszło od razu po porodzie ;) 3 tygodnie po porodzie jak ja odwiedziłam to wyglądała identyko jak przed ciążą brzuch płaski ;) a mam też koleżanki które kilka lat po porodzie nie mogą zrzucić więc to chyba zależy od kobity ;) ja ambitnie założyłam by dużo nie przytyć :D

Odnośnik do komentarza

Aniamania tak bo miałam nadwagę A wtedy można nic nie przytyć. Oczywiście zdrowo jadłam i dużo wody piłam. Lekarz mówił że wszystko ok więc się tym nie martwilam. Ja chudlam A dzidziuś przybieral na wadze. W dniu porodu córka wazyla 3.5 kg więc nie mało A ja zaraz po porodzie -10kg hehe potem trochę przybrałam ale przed tą ciążą znów zrzucilam więc teraz startuje z waga 10kg mniej niż w pierwszej ciąży.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

KajaM ja czekam na wasze propozycje w sprawie jedzenia. Nie mam pojęcia co mi by jutro chcieli a najgorsze ze oni też nie wiedzą.
Ale dumam że przystankiem na kanapkach, tostach albo jajecznice bo wieczorem chcą grilla zrobić bo goście zaraz przyjadą. Więc taki zbiorowy z ciocią i rodzicami.
Ale jestem otwarta na propozycje.

dżejnRołs mimo wszystko i tak liczę że ta jutrzejszą beta będzie rosła.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...