Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

dzejnrołs trzymam mocno za Was kciuki! Musi być dobrze!!!
jollyg a byłaś na majoweczkach 2015 tu?
Pierwsze dziecko urodziłam w wieku 32lat, drugie 34 i w wieku 36 mam nadzieję powitać trzecie ❤
Zawsze chciałam z tym wyrobić przed 30ta, ale plany sobie a życie sobie. Ale jest idealnie! Sądzę że udało nam się wstrzelić w najlepszy dla nas czas.

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Hej, ze względu na zajęty grafik i delegacje nie mam czasu, żeby się regularnie odzywać, przepraszam...

Witam wszystkie nowe mamusie i serdecznie pozdrawiam.
dzejnRols trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze, trzymaj się.

Odnośnie wieku, mam 34 lata, to moje pierwsze dziecko..Za 2 tygodnie biorę ślub tu w Niemczech. W przyszłym roku chcemy zrobić wesele w PL, jak dziecko już będzie z nami :) Trochę zamieszania teraz z tym wszystkim, dlatego rzadziej jestem na forum...

Aha, pozdrawiam też Wroclawianki. Wyjechałam z Polski, ale na Fabrycznej, koło Factory mam jeszcze mieszkanie. Uwielbiam Wroclaw :)

Uściski dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza

dżejnRołs ja też trzymam dalej kciuki. A dostajesz jakieś leki?

Jeśli chodzi o wiek to ja jeszcze mam 29lat :D w lostopanie skończę i wtedy 30stka. Pierwsza córkę rodziłam mając prawie 25 a druga corke prawie 26.

A co dziś w menu? Sloikowyn?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

A najmłodsza jest nowa tylko ona teraz chyba urlop mam jak dobrze kojarzę. Ona właśnie ma 19 lat.

ppkI ja witam nowa. Skoro masz plamienia to udaj się jeszcze raz do gin albo odrazu na SOR. Bierzesz wogole jakąś luteine albo duphaston? Robiłaś betę?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Cześć,
Mam termin na 12 marca 2020. Jestem już po pierwszej wizycie u Gina 23 lipca, teraz będę 13 sierpnia. Nie miałam jeszcze usg, według moich wyliczeń to 9 tydz. Trochę dziwne, że żadnego usg nie ma na początku ciąży. Skąd lekarz może stwierdzić, że nie jest to ciąża pozamaciczna, na palec? Jak się zapytałam o usg to powiedział, że w 12 tygodniu dopiero robią, bo teraz nic nie widać. Co o tym sądzicie?

Sy1up1.png

Odnośnik do komentarza

magalena u mnie dziś spaghetti. Nie chce mi się nic więcej robić. Zaraz chyba syna na spacer wyciągnę bo do łóżka albo do kanapy w salonie przyrosne.
Byłam wczoraj z młodym W pepco. Zauważył że są bodziaki takie malutkie po 4,99 i się uparł żeby kupić braciszkowi. W szoku byłam. Chyba zaczyna się do rodzeństwa przekonywać

gagusia to dziwne że nie zrobił usg. Ja miałam do tej pory dwie wizyty i na obu robił iść. Nawet jeszcze zanim założył kartę ciąży. A prywatnie byłaś czy na kasę chorych? Bo w poprzedniej ciąży jak poszłam na pierwszą wizytę na NFZ to też iść nie miałam zrobionego

💙💙💙 Dawid 06.03.2009 💙💙💙

❤❤❤ Oliwia 28.02.2020 ❤❤❤

Odnośnik do komentarza

@Donatka tak byłam na NFZ, bo wróciłam z wakacji i jestem lekko spłukana :) I właśnie zaraz dostanę następną pensję i zastanawiam się czy jest sens iść prywatnie w przyszłym tygodniu, czy poczekać do kolejnej wizyty (13 sierpnia) i może wtedy da mi skierowanie na usg. Powiedziałam już wszystkim i nie wiem czy nie za wcześnie. Ja rozumiem, że jak ciąża jest zdrowa to nie ma potrzeby co badanie robić usg, ale żeby stwierdzić, że jest i jest na swoim miejscu to chyba powinno być.

Sy1up1.png

Odnośnik do komentarza

Plamienie lepiej kontrolować, ja na to w poniedziałek dostałam luteinę 100. Czekałam i tak 3 dni... dalej jest.

Sandawilla
Jolyg przebilas mnie ;-) .

Hehehe, czyli jednak jestem najstarsza :D

Donatka
To ja też z tych starszych pań. Teraz 32 lata więc jak urodze to będzie 33. A pierwszy syn urodził się jak miałam 22 lata. To będzie przepaść wiekowa

U mnie różnica 12 l 9 mcy między córą a synem i jest fajnie. kochają się baaaardzo, Oczywiście jak starsza nie chce go w pokoju, to się zamyka, ale czasem się pobawią, poczytają poprzytulają - no ekstra u nas to się udało!
Jaka Ty starsza? 6 lat młodsza hahaha

DobraWróżka

jollyg a byłaś na majoweczkach 2015 tu?

Raczej nie, bo zakładałam nowe konto.

t6njl4p.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/pymjr9z.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/och3e7p.png

Odnośnik do komentarza

Donatka tak już powiedziałam. Reakcja bardzo spokojna. Mój syn generalnie jest mało wylewny i tak raczej go to zaskoczyło niż ucieszyło. Wydaje mi się, że teraz już się bardziej oswoił z myślą, ale martwi się o mnie bardzo, dopytuje jak się czuje itd. Chociaż nic się nie dzieje złego, więc mu mówię, że ciąża to nie choroba i czuję się bardzo dobrze (nawet jak mam mdłości, czy ogarnia mnie senność to muszę trzymać przed nim fason)

Sy1up1.png

Odnośnik do komentarza

mamanikodemka
Czy są tu mamy które miały usg na pierwszej wizycie ??

Ja pierwsze USG miałam w 4 tygodniu gdzie lekarz stwierdził ciążę pozamaciczna i zostawił mnie w szpitalu na tydzień tam kontrolowali betę u USG robili co drugi dzień. Wkoncu się pojawił pecherzyk to był 5 tydzień więc też miałam USG i byłam u lekarza na wizycie prywatnej to był 6t6d i też mi zrobił USG i teraz mam wizytę w sobotę także pewnie też będzie.
Tak poczytałam tutaj o tych krawieniach i któraś pisała że ciąża obumarła w 10 tyg to aż mi się tak źle zrobiło i teraz ciągle myślę o tym :-\ i bardzo się boje że u mnie coś okaże się nie tak w sobotę :'(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...