Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

kaja serio? :D to jakiś znak ;)

Ja synka urodziłam mając 21 lat skończone więc żadnych młodych matek nie piętnuje. Wręcz imponują mi niektóre,że w tak młodym wieku są takie zaradne ;) ja jak się dowiedziałam o ciąży to już się na studia zapisałam więc z brzuchem sesje zdawałam . A jak młody się urodził to jedna ręka trzymałam laktator a druga książkę do nauki. :P więc wiek w niczym nie przeszkadza. Oczywiście mowa o 18+ :p

Odnośnik do komentarza

Olcik wierzę w przeznaczenie :D to znak :D
Też nie mam nic przeciwko młodym matka ;) o ile są odpowiedzialne i zajmują się swoimi dziećmi to jak najbardziej ;) sama byłam w ciąży kilka lat temu (za małolata) , niezbyt planowana zawiodła antykoncepcja ale chciana ;) niestety skończyła się poronieniem samoistnym. A wiem że dałabym wtedy radę ;)

Odnośnik do komentarza

Olcik00
kaja serio? :D to jakiś znak ;)

Ja synka urodziłam mając 21 lat skończone więc żadnych młodych matek nie piętnuje. Wręcz imponują mi niektóre,że w tak młodym wieku są takie zaradne ;) ja jak się dowiedziałam o ciąży to już się na studia zapisałam więc z brzuchem sesje zdawałam . A jak młody się urodził to jedna ręka trzymałam laktator a druga książkę do nauki. :P więc wiek w niczym nie przeszkadza. Oczywiście mowa o 18+ :p

Ja broniłam licencjat 6 dni przed porodem :D już miałam lekkie skurcze.. a teraz magistra w 5 tygodniu ciąży gdzieś :D Widocznie u mnie tradycja: obrona=ciąża :D

Odnośnik do komentarza

DżejnRołs
Ktoś tu mnie wywoływał, więc tak z nowości USG wieczór, bhcg jutro. I raczej to idzie w ta gorsza stronę.

Ja nadal wierze w szczęśliwe zakończenie! Wieczorem będę odświeżać forum w oczekiwaniu na wieści od Ciebie!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...