Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

agula informuj jak tam u lekarza. Ja mam jeszcze 3 minuty do wizyty. Ciekawe ile będzie opóźnienia.
Ale tutaj w szpitalu jeszcze przyjmuje jakiś ortopeda. O szok ile ludzi jest ze 20. Jeden mlodziak śpi na kanapie. Jakby od rana tutaj był :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki kochane, to ja mam taką propozycję a propos tej ogórkowej.
Niech jedną ugotuje i roześlemy jakimś kurierem po nas wszystkich? Hmmm?
Jak będzie następna zbiorową zachcianka to następna gotuje. Tylko grafik trzeba by zrobić hehe.
Pomysł doskonały, przyznajcie

💙💙💙 Dawid 06.03.2009 💙💙💙

❤❤❤ Oliwia 28.02.2020 ❤❤❤

Odnośnik do komentarza

A ja mam klęskę dosłownie nieurodzaju bo zimne lato i zimna wiosna była w UK. Marne zbiory. :( Aż serce boli bo tyle pracy co roku w to wkładam.
A propos zbiorowej histerii to u nas w listopadowa 2015 hitem była pewna piosenka . Uwielbiam ją do dziś. W ciąży płakałam przy niej bo hormony mi już szalały. Polecam. Tytuł: Ktoś do kochania. Dorota Osińska.

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy73sbt5qthy3z.png
https://www.suwaczki.com/tickers/6sutgywls7knbkel.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny bhcg jest ponad 1000, więc od zeszłego tygodnia urosła trzykrotnie. Za dwa dni będzie kontrola poziomu. Gorzej bo krwawienie dalej jest, delikatnie mniejsze, ale brzuch bardzo boli. Dostałam tabletki na ciśnienie bo było trochę podwyższone. Zobaczę co powiedzą na obchodzie.
Dobrze słyszeć że u Was wszystko dobrze, i że zmagacie się z ogórkami i innymi warzywno-jarzynowymi potworkami;)

Odnośnik do komentarza

wiolinka Ty masz klęskę nieurodzaju? Prowadziłam w tym roku 10 sadzonek pomidorków koktajlowych. Wiecie ile mam na tych krzakach pomidorków? Uwaga uwaga 3! sztuki. Tak tak trzy pomidory. Akurat po jednym na łebka.

dzejnrołs super że beta rośnie. Aby tak dalej. Będziesz leżeć to powinno być oki

💙💙💙 Dawid 06.03.2009 💙💙💙

❤❤❤ Oliwia 28.02.2020 ❤❤❤

Odnośnik do komentarza

Olcik no rejczel ;D wymienić się zawsze można :D
Wiolinka nie mogę słuchać takich rzeczy, zawsze byłam płaczliwa ale teraz to wzruszają mnie nawet reklamy :D
DzejnRołs cieszę się że beta wyższa - dobry znak ;) zresztą myślę że naszym forumowym mamusiom będą się przytrafiać same dobre rzeczy. Ile zostajesz w szpitalu??
Polaaa ja wróciłam przed 17 wykąpałam się i oglądam dr.housa w tv. Czekam na męża i kolacje :D
Donatka by było co? Jakbyśmy tak sobie żarelko przesyłały. W sumie skoro i tak jemy to samo??

Odnośnik do komentarza

U nas też szału warzywnego nie ma. Za to mieliśmy bardzo dużo wiśni i zapowiada się na ogrom brzoskwiń. Szkoda tylko,że ja nie mogę jeść owoców :p

W przyszłym roku zasadzę cukinie i zrobię grządkę z ziołami. :)

dżejn najważniejsze,że beta rośnie. To bardzo dobry znak :)

donatka u mnie nie byłoby zdziwienia, bo ja często odbieram zabawne rzeczy zamówione przez mojego . Na zimę odebrałam taka mikro czapeczkę i szalik świętego Mikołaja. No pół dnia myślałam po cholerę mu to. Aż okazało się ,że zamówił do auta na znaczek Mercedesa :d

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...