Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Klaudia92
Byłam u lekarza rodzinnego w związku z moimi wymiotami, wciąż czuję się głodna ale już tak nie wymiotuję często. Doktor dała mi zwolnienie do końca tygodnia i zaleciła wypocząć i pic tylko chłodne napoje i po trochu, a jedzenie lekkostrawne..
Mówiła że to może też być wina nieregularnego rytmu dnia ale taka praca raz dniówka, raz nocka i na zmianę po 12h..nie kazała narazie żadnych leków.
Jakoś będzie.. Szkoda tylko że półtorej godziny siedziałam bo byłam 5 w kolejce.. Trzeba poczekać aż brzuszek będzie widać..

No to teraz czas na odpoczynek! o pracy nie myśl nawet.

Odnośnik do komentarza

dżiejnrołs może po prostu tak dzidziusia zmierzyli. U mnie na usg jak lekarz mierzył to też trudno było wymiar złapać i raz wyszedł taki wymiar a drugim razem inny.
Dawaj znać na bieżąco, martwimy się o was.
A Ty magalena ogon te czarne myśli. One są u Ciebie chyba już standardem przed wizytą ;)

💙💙💙 Dawid 06.03.2009 💙💙💙

❤❤❤ Oliwia 28.02.2020 ❤❤❤

Odnośnik do komentarza

~KajaM
eewelinka bułka z serkiem do której ma Ci wystarczyć?:D ja jednak wolę zjeść w pracy obiad, inaczej klienci słyszą burczenie w brzuchu :D

do 16.. albo później bo ide buty zamówić :D ale jej nie chce jeść, bo chcę ogórkową!

Odnośnik do komentarza

Odganiam źle myśli, odganiam.
Może komuś się zachce borówki albo jezyn bo byłam pozrywac. Ale jezyn tylko trochę bo deszcz nas wygoni. Oczywiście jak doszlysmy do domu to już przestało padać :D
A ja sobie zalała taka pomidorowke z torebki bo ogórków ej już nie chce.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ewelinka ty to masz dobrze :) moja pewnie gdyby była blizej tez by mi zrobiła . Ja zachcianek nie mam -w pierwszej ciąży tez nie miałam -za to ciagle głodna jestem masakra jak tak dalej pójdzie to jak słoń skończę - i tak po urlopie w Pl - 3,5 tyg laby prawie 2 kg na plusie ;)a dopiero co schudłam 6 kg do mojej ulubionej wagi w której najlepiej się czuje tj. 60kg ehhh

Odnośnik do komentarza

klaudia to odpoczywaj i pij dużo. A trzeba było sobie kupić te tabletki co dziewczyny poleciały na mdłości.

ewelinka a ja to może takie ilości bo inaczej bym mogła je zjeść. A jezyn takie slodziutkie że szok.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Polaaa
Ewelinka ty to masz dobrze :) moja pewnie gdyby była blizej tez by mi zrobiła . Ja zachcianek nie mam -w pierwszej ciąży tez nie miałam -za to ciagle głodna jestem masakra jak tak dalej pójdzie to jak słoń skończę - i tak po urlopie w Pl - 3,5 tyg laby prawie 2 kg na plusie ;)a dopiero co schudłam 6 kg do mojej ulubionej wagi w której najlepiej się czuje tj. 60kg ehhh

Moja mama jest kucharką w przedszkolu. Stworzyć zupę w 30 min to dla niej nie problem, a składników na wszystko co chcesz w domu znajdzie :D Zadzwonie, że pierogi to pyk, za godzinke talerz gotowy, albo z zamrażarki wyciagnie :D Muszę jej wspomnieć o gołąbkach znowu :D

Odnośnik do komentarza

Klaudia odpoczywaj i wysypiaj sie ile się da!
Dżejn dobrze, że jesteś pod fachową opieką. Jesteśmy tu z Tobą i pisz do nas :D
Magalena co to za myśli? moje było puste a jest pełne i rośnie - wycziluj - tak czasem bywa :D

Nie wiem co jeszcze chciałam, bo już skleroza dopada :'(

Ogórkowa chodzi za mną od miesiąca... ale mąż spalił garnek i zupki tylko u mamusi raz na 2 tyg w niedzielę...

Aaaa no i oczywiście witam nowe mamusie :D

t6njl4p.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/pymjr9z.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/och3e7p.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...