Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam jutro wizytę ale jakoś spokojna jestem niż zwykle może dlatego że dopiero co byłam na wizycie i widziałam szkraba.

No i mam już wszystkie wyniki i reszta jest ok. Pewnie stresik jutro będzie a jeszcze muszę mamie pomoc sprzątać bo w czwartek ma gości. Ale dzisiaj ma się oszczędzać bo jutro ma zabieg na drugie oko. Więc goście nie mieli kiedy sobie wybrać innego terminu tylko dzień po zabiegu ale ja tam zawsze jej pomogę. Dźwigać nie będę ale okna mogę umyć i kurze zetrzeć :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

W pierwszej ciąży jak mi gin pobierał cytologie to też mówił ze moge troche plamic ale to powinno byc jednorazowo jesli sie nadila to bym to sprawdzila dla swietego spokoju.
Okien nie mylam i teraz też nie będę myć. A co tam niech są brudne ;-)
magalena powodzenia jutro na wizycie!
Wiolinka może tym razem będzie lepiej niż ostatnio w samolocie. Mów sobie że podróż szybko minie i czujesz się wspaniale z pasażerem bez biletu. Może jakaś książka czy gazetka by czymś zająć myśli.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

dżejnRołs ja w drugiej ciąży miałam plamienie po zwykłym badaniu ginekologicznym. Więc ty po cytologia też mogłaś mieć ale jak się nasila krwawienie to lepiej jedz na IP. Ja miałam takie brązowe aż mi bieliznę mocno povrudzilo. Ale jednorazowe. I wieczorem już było czysto. Więc lepiej sprawdź.

wiolinka a długi masz lot? Ja nigdy nie latalan a w ciąży to tym bardziej bym nie latala ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia. Życzę miłego i spokojnego lotu.

A co do okien tak myślałam że będę mylą ale mama mówi że nie ma co przesadzać nie są aż tak brudne jeszcze przez nie widać. :D
Ja miałam u siebie myć ale zwyczajnie mi się nie chce. :D te okna u mamy to małe i nisko ale wiadomo jak to mycie okien namachac się trzeba.

pena dzięki za kciuki. Szkoda że dopiero o 16.40 mam wizytę ale lepiej późno niż wcale. :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Cześć wam

Dzejnrołs ja troszkę plamilam po cytologii w pierwszej ciąży .

Kajam u mnie jeszcze nikt nie wie o mojej ciąży. ..i już tak wsiaklam w tą "zabawę " w nic nie mówienie ze nie wiem kiedy odwaze się powiedzieć nawet swoim dzieciom. A brzuszek tez zaczął odstawac .
Mój młodszy syn na plaży mi powiedział " mamo ale ty masz duży brzuch ...dobrze ze spodenki ci trochę zasłaniają " he he .

Pena moje chłopaki tez by non stop siedzieli na plaży. A w szczególności w wodzie .

Magdalena powodzenia na jutrzejszej wizycie.

Ja tez nie mam jeszcze założonej karty ciaxy i tez wpadlam w panikę bo zależy mi na becikowym. Dzwoniłam do przychodni
to pielęgniarka mnie uspokoiła. Powiedziała ze pierwsza wizyta jest juz udokumentowana i ona się liczy!

Jutro jedziemy zwiedzić Trójmiasto . Wycieczka z przewodnikiem. Od 8 do 20 . Najgorzej się martwię czy będzie po drodze gdzie zrobić siusiu. Bo strasznie często musze korzystać z toalety

Lubiekawe a co u ciebie? Odezwij się

Buziaczki

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Odnośnik do komentarza

dzejn ważne że maluch na swoim miejscu. Teraz odpoczywaj, lez, nie czytaj przypadkiem internetu.

A mnie dzisiaj po południu jakis dziwny ból łapał. Jak wstawalam to takie promieniowanie od prawego posladka na nogę, aż nie mogłam stanąć. A w nocy mnie złapał skurcz w prawej lydce. Teraz czuję takie dziwne uczucie w prawym posladku i w krzyżu. Ehh...

Odnośnik do komentarza

W życiu nie miałam rwy kulszowej to nawet nie wiem jak to się objawia. Ale boli tylek :D nawet włączyłam fitness, myślę rozciagne, ale nic nie dało. Może to ten brak magnezu. Dzisiaj kupiłam i zażywam.

Odnośnik do komentarza
Gość Lubie _kawe

Sandawilla dzięki że pytasz :) u nas cisza i spokój czyli pożądany stan :D podczytuję Was tutaj co jakiś czas :)
Co tam ciekawego planujecie zwiedzać w Trójmieście? O WC się nie martw, z racji jarmarku w wielu miejscach stoją Toi toie, przynajmniej w Gdańsku :D

Odnośnik do komentarza

ewelinka moim zdaniem to też rwa. Ja miałam tylko w ciążach. Jak złapał to nie wiedziałam jak usiąść albo stanąć bo jakby mi tam coś przeskoczyć nie mogło. :D podobniez to normalne w ciąży. Ale po ciąży już nie miałam tego. Może raz mnie złapało. To wszystko od kręgosłupa bo ciąża to jednak obciążenie.
A właśnie śpisz z poduszka? Lepiej?

Ja stwierdziłam że nie mogę się kąpać w wannie. Tylko szybki prysznic bo już drugi raz mi się drzemke złapało. Dobrze ze mój P czujny i przychodzi co jakiś czas sprawdza mnie w wannie :D
No i mnie jakiś ciężki brzuch się zrobił. Jak macica się spiela. Miałam wziąść nospe ale trwało to może z 5 minut.
Ostatnio miewam bardzo erotyczne sny i czasem bywają z finałem. Wtedy budzę się i macam brzuch czy się nie stawia :D

Dobranoc. Spijcie dobrze.

dżejnRołs super że z maluszkiem wsio ok. I oby już się skończyło to plamienie. A ty odpoczywaj ile możesz.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dzejnrołs będzie dobrze! Musi być! Trzymam mocno kciuki za Was ! Kiedy następna wizyta ?

Lubiekawe to super że wszystko w porządku! A zwiedzać będziemy sporo . Skwer Kościuszki, bulwar nadmorski, okręt błyskawica i dar pomoża, molo w Sopocie, krzywy domek ,fontanna Neptuna stare miasto w Gdańsku, Westerplatte ...itd ....no i 1,5 godziny będziemy na tym jarmarku słynnym:-) .

Dobranoc

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Odnośnik do komentarza

:(. Oczywiście przecież nie moze być bez przygód. Zerwałam się że snu aż ki się w głowie zakrecila. Na szczęście już w głowie mam zakodowane że najpierw muszę usiąść i założyć kapcie na siedząco. Inaczej bym padła plackoem. A zerwałam się bo tak mi się siu siu chciało. Kiedyś wam pewnie pisałam że jak mi się chce to aż mnie tam czasem kłuję. A czasem nic nie czuję tylko trochę a po zrobieniu kłuję. Tak mnie klulo że z bólu aż mi nie dobrze było... Na szczęście już przechodzi.... No co za franca mnie tak boli.

Muszę zapisać na kartce aby pamiętać i się zapytać gina.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...