Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

No te dwa tylko zawyzone ale poczekam na decyzję lekarza. Bo trochę poczytałam ale przecież internet to nie zawsze dobre źródło informacji. A reszta spoko.
Czekam jeszcze na HIV i toxo

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Oj tak i u mnie się pogorszyła w poprzednich ciążach. Narazie jakoś się trzymam teraz ale to przecież początek.
Jutro znowu na 8.15 mam pediatra z córką bo wyczulam jakiś guzek u niej za uchem na tej takie kości małej. Wolę sprawdzić co to.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem jak ja wrócę do pracy. Codziennie między 13 a 14 robię sobie drzemkę bo mnie takie spanie ogarnia. A dziś to W ogóle mam taki dzień że tylko z łóżka na łóżko przechodzę. Aż zła na siebie jestem bo od tego polegiwania nie mam na nic siły

💙💙💙 Dawid 06.03.2009 💙💙💙

❤❤❤ Oliwia 28.02.2020 ❤❤❤

Odnośnik do komentarza

Oj też chętnie bym poszła spać... mam jakieś wahania nastroju do tego... raz płacz za chwilę śmiech - jak ja tego nie lubię!

U mnie plamienie nadal... już nie żywa krew (jak w sobotę), a raczej takie brunatne mazie... W poprzedniej ciąży miałam krwiaka i dokładnie tak samo plamiłam... może to to samo.
Bałam się iść do lekarza, bo u nas to miesiąc premiowy a jak pójdę na zwolnienie, to dupa blada... nie dostanę premii :(

Jak szybciej sie przekręcam z boku na bok lub wstaję, to czasem mnie ciągnie... jakby rozrywało mi coś tam przy jajniku raz jednym raz drugim, no ale wcześniej też tak miewałam...

t6njl4p.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/pymjr9z.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/och3e7p.png

Odnośnik do komentarza

Oj i ja z córką tylko polegujemy bo na dwór wychodzę i mi niedobrze się robi. Chwilę słońce zaszło to poszłam z nią na dwór bo chciała kąpać się w basenie. Ale to tylko chwilę bo burza do nas nadchodzi. Ale może się trochę ochlodzi bo w domu majtkach chodzę i tak mi gorąco. Dwa wentylatory i nic to nie daje. Tzn w domu mamy 28 stopni a na dworze że 35 będzie w cieniu

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jollyg ja też mam złości i a potem sama z siebie się śmieje. Ciężko jest się kontrolować przy córce jak mam np złości ale przecież na dziecku się nie wyladuje.
Życzę Ci aby już skończyło się to plamienie. A kiedy masz wizyte planowo?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magalena3
Jollyg ja też mam złości i a potem sama z siebie się śmieje. Ciężko jest się kontrolować przy córce jak mam np złości ale przecież na dziecku się nie wyladuje.
Życzę Ci aby już skończyło się to plamienie. A kiedy masz wizyte planowo?

13.08. mam wizytę. nie leje się ze mnie, więc nie panikuję... Ale chciałabym być spokojniejsza.
Raczej nie byliby zadowoleni gdybym poszła na L4. Ja owszem - mogłabym trochę odpocząć, a nie zapieprzać... ale nie chcę pracodawcy pod górę robić.

t6njl4p.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/pymjr9z.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/och3e7p.png

Odnośnik do komentarza

jollyg a wracasz tam po macierzyńskim?
Czasem lepiej zachować jak egoista i popatrzeć tylko na siebie. Jeżeli ciężko pracujesz to się pracodawcą nie przejmuj, tylko idź na chorobowe. Firma nie padnie na pewno :)

Odnośnik do komentarza

Jollyg ja też bym się nie przejmowała pracodawca. W końcu życie liczy się bardziej niż jakakolwiek praca. No ale do końca miesiąca zostały dwa dni to najwyżej popracuj i dopiero idź na zwolnienie. Wytłumacz jakie masz zalecenia od lekarza że plamisz i wogole i albo ci załatwi lekka pracę albo idziesz na zwolnienie.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

jollyg to Ty wytrzymaj jeszcze te dwa dni i potem biegiem do lekarza jak coś się będzie działo. Takie plamienia trzeba skontrolować.

Ja dziś do południa nie miałam wogole apetytu, z trudem zjadłam kromkę chleba z masłem. Teraz za to zjadłam banana z jabłkiem, A mam ochotę jeszcze na kanapkę z pasztetem z żurawiną i ketchupem i na czekoladowe płatki na mleku. A jeszcze grochówka mnie kusi w lodówce. Masakra jakaś.
magalena Ty dziś nie miałaś być u ginekologa? Jeśli coś mi się pomieszało to przepraszam, ale tyle nas już jest że czasem ciężko ogarnąć :)

💙💙💙 Dawid 06.03.2009 💙💙💙

❤❤❤ Oliwia 28.02.2020 ❤❤❤

Odnośnik do komentarza

Jak tak piszecie Wasze jadłospisy/ zachcianki to zbiera mi się na wymioty. Nie że jakieś obrzydliwe rzeczy wymieniacie ;) ale na samą myśl o jedzeniu czy na jego widok, mam wzmocniony odruch wymiotny :( tak mnie męczą nudności, że szok! Cały dzień się męczę, w nocy wcale nie mniej :( już chyba wolałabym puścić porządnego pawia i mieć z głowy! Wcześniej trzymało mnie do 14tc, mam nadzieję że teraz wcześniej da mi spokój....
Odebrałam wyniki z krwi (dała mi cały pakiet) i wszystko super w normie :D

Byliśmy dziś z dziećmi w Parku i wstąpiliśmy na zwiedzanie zamku. A tam nie wolno picia wnosić. Myślałam że padnę! Mam takie pragnienie, że co chwilę muszę pić. Ale na szczęście Pani z ochrony wyrozumiała i dała wnieść wodę. Uff. Tyle co obeszlam wystawę i litr wody zniknął! Ale było pięknie. No i dziewczyny zachwycone ❤

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Hej !
Przeczytałam cały wątek i się dołączam. 7t2d tydzień temu na USG mało widoczna ciąża, dzisiaj widziałam już bijące serducho. Karta ciążowa założona, tydzień temu wszystkie badania (krew mocz) -wszystko w porządku. Termin połowa marca :)

Odnośnik do komentarza

angela ja w poprzednich ciążach też plamilam i tylko na brązowo. Nigdy nie się nie zdarzyła czerwona krew. A i tak byłam na izbie w obu przypadkach. Więc jedz bo i ty się denerwuje i maluszek.

KajaM Gratuluje i witaj wśród marcowe. Napisz coś o sobie. Masz już jakieś dzieci? Skąd jesteś?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

DobraWróżka ja tak miałam jak pena napisała przepis na sałatkę. A więc to normalny odruch. Ja dzisiaj czuję się świetnie mimo że zabrali mi z pół litra krwi :D
Właśnie sobie robię sałatkę warzywna taka na 4 razy. Tak mi się chce takiego magulum. Warzywa z cebulum :D nie no a tak na serio to zwykła z marchewka i groszkiem itp jak na Wielkanoc u nas :D

O a u mamy załapałam się na fasolke po bretonsku. Mniami

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Doczekać się nie mogłam tego USG, łatwiej uwierzyć że jest się w ciąży :D hm mogłabym spać bez przerwy, z apetytem tak średnio mąż stara mi się dogadzać kulinarnie ale nie mogę znaleźć smaka. Mdłości są ale do zniesienia. I te wzdęcia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...