Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich w tym nowe koleżanki!
Ja po wyjątkowo spokojnej nocce w pracy, nawet udało mi się pospać 3 godziny z przerwami co pół godziny ale zawsze to coś. Wracałam na piechotę i wiecie jakoś tak dziwnie gorąco mi się zrobiło, ledwo weszłam do domu i torsje jak na wymioty, temp. W normie, ale kluje mnie trochę w pochwie nie wiem czy ktoś też tak ma?
Idę spać, mam nadzieję że przejdzie.
PS. Wielu z was zazdroszczę tych usg.. Ja dopiero 13 sierpnia pierwsza wizyta u gina eh.. Czasem myślę że może jednak nie jestem w ciąży i tylko dolegliwości mnie upewniaja o tym. Pozdrawiam

https://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3kgylkw7sl.png

Odnośnik do komentarza

Uff w końcu nadrobiłam. Czekałam na poniedziałek żebym w pracy mogła na spokojnie Was poczytać :d

Wiecie ,że od kilku dni jak rano wstaje mam totalnie płaski brzuch? Dziwne to ,bo ostatnimi czasy to już rano miałam 5 miesięczna ciaze.. zaczynam się martwić. Udało mi się zapisać do gina na piątek , ale co chwila odświeżam stronę z elektroniczną rejestracja w nadziei,że ktoś odwoła na już wizytę..

Odnośnik do komentarza

u mnie już brzuch jest zauważalny. Ale się tym nie przejmuję ;D

jak ja nie lubie poniedziałków.. jeszcze 2 tygodnie i urlop..

Zaczyna się u mnie inny problem, z trawieniem a raczej z prędkością trawienia :D muszę zacząć śliwki zjadać tonami. ehh...

Odnośnik do komentarza

Współczuję wam z zaparciami. U mnie narazie ciągle tak jak było raz rzadziej raz geście. Zależy co zjem.
ewelinka nie koniecznie same śliwki ci pomogą. Ja uwielbiam pestki słonecznika i wszelkiego rodzaju orzechy. To też dobrze działa. Zurawine suszona zjadam bo słodka a na układ moczowy dobra no i rodzynki żeby płatki oslpdzic. A na moją core wlasnie rodzynki działają jak śliwki :D

angela plamienia ustaly?

olcik z tym płaskim brzuchem to i ja tak mam. Dopiero się wam tu zalilam że mi się brzuch nie zaokraglil potem już widziałam a rano jak patrzę to taki płaski jak przed ciazami :D

klaudia a takie pokłuwania to ja czasem mam jak się narobie. Może po 12h pracy i spacerze trochę organizm przemeczony. I stąd takie objawy a po drugie to macica się rozciąga.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

angela2906
magalenamam tylko sluz jak by zabrudzony na brązowo?

Ja to podejrzewam to przegrzNie na słońcu jest temu winne ale warto byłoby to sprawdzić. Ja to bym już panikowala

ewelinka przetrwała byłam 4. Pierwszy był Pan na wózku inwalida i 2 ciężarne przede mną. Oczywiście nie obeszło się bez komentarzy jak np Pani mi powiedziala że nie widać u mnie ciąży więc mam iść do kolejki usiąść i czekać :D ale ja uparta pisze ze ciężarne bez kolejki to weszłam jakoś mnie Pani z labo nie wygonila. :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

A mi przeszły objawy ciążowe. Nie mam już nudności, zaparcia przeszły. Brzuch raz mam jak w 5 miesiącu a raz jest aż wklęsły.
Ochotę na słodkie mam - pewnie znowu chłop będzie. I cera mi się poprawiła. I to bardzo. Kiedyś bez fluidu nawet z psem nie wyszłam bo miałam takie jakieś czerwone naczynka popękane na policzkach, a teraz od dwóch tygodni ani grama podkładu.
A odnośnie kolejek w laboratorium to u mnie ciężarne nie mają pierwszeństwa. Trzeba czekać jak każdy

💙💙💙 Dawid 06.03.2009 💙💙💙

❤❤❤ Oliwia 28.02.2020 ❤❤❤

Odnośnik do komentarza

To do dupy szpital :D
Pamiętam sytuacje z pierwszej ciąży. nikt mnie nie wpuścił pierwszą i stoje w kolejce. Nagle wychodzi pielęgniarka i mnie zauważyła. Pyta sie czemu stoje z takim brzuchem w kolejce, to ja grzecznie odpowiadam "nikt mnie nie przepuścił", a ona z gębą na tych co byli na początku i kazała mi wchodzić :D wyciagnęła jeszcze ze 2 ciężarne.

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie zjadam pyszna kasze manne. Córce się zachciało. Zjadła kilka łyżek i jej się odechciało :D a ja nie miałam pomysłu co dla mnie to ja zjadam.

donatka u mnie też raz są objawy raz nie. Ale częściej są. Z brzuchem tak samo już wcześniej pisałam właśnie ze rano płaski jak przed ciazami.

A z tym laboratorium w szpitalu to chyba zależy jaka firma. U mnie jest diagnostyka i oni mają w każdej siedzibie tak. Chyba że pielęgniarki nie pasuje to nie naklejaja kartki. U nas kiedyś była naklejka "jeśli możesz to przepusc ciężarne i dzieci" a teraz obok wisi informacja że na "krzywa cukrowa, kobiety w ciąży i dzieci do lat 3 wchodzą poza kolejnością."

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...