Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie pijam. Ale że względu że mnie to wzdyma. Od gazowanego też. Nigdy całego nie wypiłam a jak już to małe. I tak zawsze miałam. Nawet piwa to dwa 3 łyki i już byłam pełna. A teraz zwykłego nie można a tamte owocowe to tylko mi Lech pomelo i grejpfrut podchodził ale też na cały wieczór mi starczalo.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny jestem tu nowa chodź już drugi raz na takim forum. Rok temu byłam w ciąży nie nacieszylam się długo ponieważ okazało się że jest to ciąża pozamaciczna. Po roku udało się za pierwszym razem zajść w ciążę chodź strach mam dalej w głowie mam nadzieję że tym razem moje maleństwo znajdzie prawidłową drogę i zobaczymy się jak mi wylicza wujek Google koniec marca początek kwietnia. Mieszkam w Irlandii jutro mam wizytę z lekarzem który mam nadzieję szybko wyślę mnie na usg jak nie będę umawiać się na wizytę prywatna. Jestem dobrej nadzieji chodź strach ma wielkie oczy tymbardziej że czuję czasem napięcie po lewej stronie i sama zastanawiam się czy to normalne. Dobra koniec bo się rozpisalam serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ella witam się i ja. Fajnie ze napisałaś. Po cichu gratuluję i jak to dobrze napisałaś trzeba mieć nadzieję ze będzie wszystko dobrze. A masz już jakiegoś szkraba?

Ja jutro z rana idę na badania. Nie wiem jak ja wytrzymam od 3/5 do badań na czczo. No i ten nieszczęsny mocz. Jak ja 5 razy w nocy wstaje to z którego mam pobrać? Bo chyba długo przechowywać nie można? Więc najbardziej ten z samego rana. Postaram się w nocy nie pić aby nie rozwodnic.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Witam.

Przywitam się i Ja.
Ostatni @ 16.06
Byłam na urlopie w Pl.
Beta z 16.07 -63,5
z 19.07- 353,4
21.07- byłam u gin. na usg nie było jeszcze nic widać, stwierdził wczesną ciąże ( Mam późne owulacje)
Jednak po 3 minutach gdy zobaczył wyniki CRP 0,3 przy normach ( 0-5 ) że to jednak nie ciąża. Brak jakich kolwiek wyjaśniej co mam dalej robić...

Obecnie minął tydzień od wizyty, ja wróciłam już do UK.
Nie robią tu bety i usg tak wcześnie. Jednak uznają mnie za ciężarną.

Zrobiłam bete prywatnie i czekam na wyniki powinny dojść do środy.

Brak jakichkolwiek oznak żeby miała pojawić się @.
Testy pozytywne. Spała bym cały czas i pobolewa mnie co jakiś czas podbrzusze.

Mam nadzieje że lekarz się mylił i wyniki z bety będą dobre.

:)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny

Witaj ella i mam nadzieję że i madziulkar

Dziewczyny Dziś byliśmy cały dzień nad morzem.
Angela tez spieklismy się jak kiełbaski.
Ale za to woda lodowata. Nie dałam rady sie zanurzyć.

Dobrze ze tutaj nie mam wagi bo pewnie bym się załamała. Cxuje ze waga poszła w górę. No ale nie dam rady się powstrzymać; -) .

Magdalena tez juz zaczęłam częściej biegać do kibelka . Nawet w nocy po parę razy .
Ale że snem nie mam problemów. Od razu ponownie zasypiam .

Pozdrawiam i śle buziaki

Dobranoc

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Odnośnik do komentarza

madziulkar myśl pozytywnie. Jakoś do środy wytrzymasz. Na usg przeważnie widać koło 1000 jak beta jest tak coś mi się obiło o uszy. A crp to nie przypadkiem jakąś infekcja? Szkoda że nie udało Ci się iść do jakiego innego gina aby zasięgnąć drygiej opinii. Ale trzymam kciuki i informuj nas o wynikach. A ta senność i pobolewania to objaw dobry przy ciąży. Najważniejsze nie ma @....

Dobra lecę spać bo zaczęłam oglądać film który już oglądałam :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magalena3 właśnie też wiem że widać od bety powyżej 1000 , więc nie spodziewałam się że co kolwiek zobacze. Ale nie rozumiem jak na podstawie crp można powiedzieć że to nie ciąża.

Cały czas mam nadzieję :)
Bo staramy się o dzidzie od prawie 5lat.

Też żałuję że musiałam już wracać i nie poradziłam się innego lekarza.
Pozostało tylko cierpliwie czekać.

Odnośnik do komentarza

madziulkar ale to crp jakieś niskie bardzo masz. Aż się zaciekawiła i zaczęłam szukać info w necie. Może byłaś przeziębiona albo bralas aspiryne przed badaniem? Może jakieś leki na obniżenie cholesterolu bierzesz? Nic innego nie doczytalam.

sandawilla. Ja też właśnie latam i zwykle szybko zasypiam ale tak między 3 a 5 budzę się już na dobre bo i siu siu i potężny ból brzucha z głodu a zanim się zdecyduje na cos do jedzienia to trochę czasu mija. Potem zjem, potem muszę posiedzieć aby dobrze dolecialo żeby mnie te moje owrzodzenia nie piekly to trochę czasu schodzi więc porządnie się wybudzam. Czasem jeszcze zasnę ale czasem nie.

No i jeszcze nie śpię. Odechciało mi się jak wyszłam z kapania. A w wannie zasypialam :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

madziulkar a to może coś na to przeziębienie bierzesz i dlatego to crp tak ci spadło.

Właśnie się obudziłam i boli brzuch z głodu. Postaram się na 2h jeszcze zasnąć. I nie iść siu siu.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...