Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Wiolinka niech już siedzi tam gdzie się uczepiło :)

Magdalena3 najważniejsze, że cel osiągnięty.

Moje drugie USG ciąży robił lekarz, który prowadził poprzednią ciążę. Niestety nawet nie dał skierowania na usg "za 2 tyg" tylko powiedział, że mam je zrobić - "zajebisty"...
Pierwszy który robił pierwsze usg ciąży to ginekolog-endokrynolog, ale mówiąc, że niekoniecznie do niego mam przyjść na drugie usg, bo on gin-endo, to skumałam aluzję że nie chce prowadzić mojej ciąży :P

Nie jestem łatwym przypadkiem, bo i wagowo i zdrowotnie trochę nie halo, no ale ten, który robił 3 usg, zgodził się być prowadzącym. Super kontakt, wyluzowany, ale słucha co się mówi, zleca wszystkie badania i dodatkowe, więc myślę, że będzie dobrze :D

t6njl4p.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/pymjr9z.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/och3e7p.png

Odnośnik do komentarza

Aneczex
magalena3
aneczex rozmawiałam z mamą. Ma 4 opakowania ważne do 09.2020. Mówi że za 4 opakowania jakbyś chciała to 100zl z przesyłką jakbyś chciała.

O ja Cię! Życie mi uratujesz! :) Twoja Mama to złota Kobieta! :) dziękuję:*
Postaram się załatwić kasę i zrobić Ci przelew w poniedziałek.
Mój email żeby jakoś się skontaktować nie przez forum: ania.faltynowicz@op.pl :)
DZIEKUJE!!!!!

Wysłałam wiadomość na e-mail.
:)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jollyg widzę że Suwaczek dalej w miejscu stoi. Ale zauważyłam że i mój i np ewelinki też :D
Dzisiaj powinnam mieć 8+4 :D
Zaraz coś pokombinuje bo czekam aż się bulka zmieli do brzucha doleci. :) znowu mnie dzisiaj taki głód ogromny obudził.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Uffff nadrobilam wszystkie strony.
Piękne zdjęcia fasolek już macie. Bardziej już przypominają dziecko niż kropkę. Ja mam wizytę 8 sierpnia więc mam nadzieję że też już coś podobnego ujrzę.
Mam jeszcze tydzień odpoczynku w domu i potem powrót do pracy. Już czuje jak mi się nie będzie chciało.
Weszłam na wagę po tych szalenstwach urlopowych typu frytki, schabowy z frytownicy, gofry, lody i inne łakocie ale ani 1 kg mi nie przybył. Normalnie dumna z siebie jestem.
A teraz czuje głoda ale sama nie wiem co bym przekąsiła...

Odnośnik do komentarza

donatka to świetnie że ci nic nie przybrało. A z tym głodem i brakiem smaku na cokolwiek to i ja mam. Zrobiłam złapać na hałke i mam jeszcze dwa rogale maślane i tak pół Rogala naraz zjadam z masłem. Bo nic mi więcej nie wchodzi. Wczoraj miałam smaka na frytki i rybkę to zjadła. Ale moje chłopaki zrobili grilla i tylko kaszanke zjadłam. Na resztę nie miałam chęci. No i wieczorami chodzę w swetrze bo mi zimno przy 25stopniavh :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jollyg oo taka nadzieje to i ja mam. :D

A co do suwaczka to zrobiłam nowy i wstawilam i działa. Zobaczymy czy się zmieni jutro. Bo coś strona tam im szwankuje i dlatego mi się zdaje...

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ooo rogala z masełkiem to i ja bym zjadła. I kaszankę z ketchupem też. Ale narazie skończyło się na makaronie smażonym z jajkiem. Ale na obiad nie mam kompletnie pomysłu. A w lodówce pustki, dobrze że sklepy dziś otwarte

Odnośnik do komentarza

donatka fajnie że się zarejestrowałas. Co do badania to ja kiedyś czytałam że między 11 a 14 tygodniem się robi więc chyba będzie dobrze. Ale to chyba musisz się z lekarzem umówić?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

A to on tego nie będzie mógł zrobić odrazu na wizycie skoro sprzęt ma na miejscu w gabinecie?
Przy poprzedniej ciąży nie miałam tego badania bo byłam piękna i młoda hehe.
W ogóle teraz to jestem tak zielona jak szczypiorek na wiosnę jeśli chodzi o ciążę. Jakbym pierwszy raz w niej była. Normalnie wszyściutko już pozapominalam przez tyle lat. Muszę iść do garażu wykopać książki o ciąży które już do wyrzucenia uszykowalam lata temu ale nadal leżą. Chociaż z drugiej strony taka tu na forum skarbnica wiedzy że hoho - książki wymiękają

💙💙💙 Dawid 06.03.2009 💙💙💙

❤❤❤ Oliwia 28.02.2020 ❤❤❤

Odnośnik do komentarza

Donatka ja Ci powiem że miałam ten sam dylemat 11 tydz czy 12 to dzwoniłam do swojego gina i powiedział że zdecydowanie lepiej później bo jak za wcześnie to nie zrobi. Kazał przyjść 12+5 to tak się zapisałam.

Dziewczyny czy wy też macie czasami takie bezcenne noce? Ja dziś zasnęłam o 4 :( myślałam że zwariuje już. Czasami padam jak mucha a dziś walka o sen...

16ud43r8z4z8l0ej.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...