Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

dżejnRołs moim zdaniem to zależy od organizmu. Wiadomo że jie powinno się za dużo szybko tyc. Mi kiedyś lekarz powiedział że max 1kg na miesiąc ale raz miałam 2kg a raz wcale więc to chyba każdy ma inaczej. Tak c zy siak w pierwszej przytyłam 17kg z wagi startowej 50kg. W drugiej 11kg z wagi 58/59kg. A teraz miałam 57.7kg a po 2 tygodniach od pozytywnego testu 54.5kg. Aktualnie kilo mi przybrał na szczęście więc mam 55.5 kg.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

DżejnRołs ale to chyba aż tak duża nadwagi nie masz? Ważne abyś się pilnowała bo wiadomo że to i dla ciebie będzie gorzej jak szybko będziesz tyla. Ale nie martw się będzie dobrze. Możesz lekarza podpytać chociaż moim zdaniem jak nie będziesz słodkości jadła to dasz radę. Będzie dobrze. :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

O rany dziewczyny, ale się rozpisalyscie. Na 109 stronie dopiero jestem. Ja zrobię chyba dopiero w niedzielę jak już będę w domu.
Nie odzywam się bo czasu brak na wakacjach. Miałam się nie opalać a przez siedzenie z synem w morzu wyglądam jak rak. A właściwie tak przy mnie wymięka. Ale kostium jednoczęściowy i brzuch zaslonięty. Jem jak głupia ale mam wrażenie że brzucha mi już tak nie wysadza jak W domu.
A z ciekawostek to mój syn zwraca się do mojego brzucha per Karolek. I razem z moim mężem mi na złość robią bo wiedzą że chciałabym córkę. Ale najważniejsze żeby zdrowe było - wiadomo. Ja nawet psa i królika mam płci męskiej hehe

Odnośnik do komentarza

Łoooo, ale produkcja stron :D ale mniej więcej nadrobiłam. Kilka dni byliśmy w górach, ale w ogóle nie wypoczęłam. Dzisiejszy powrót to była jakaś masakra ;( z reguły rzyga nam młodsza córka, ale dziś ona nic a ja co chwilę stóp robiłam. Czuję się koszmarnie! Jakbym dostała lewy sierpowy w żołądek. Cały układ pokarmowy miała zalany jakimś obrzydliwym kislem i czuję się taaaaka pełna. Jednocześnie jestem głodna. I mam nudności. Bleeeeee!!! A jutro urodziny starszej córki robimy. Masa roboty do zrobienia, jedzenie szykować trzeba, a ja nie mam siły ręką ruszyć...

Patrzę na Wasze fasolki i tak bardzo chcę żeby już był 6 sierpnia i moja wizyta ❤

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

DobraWróżka
I co najgorsze: nie mogę pić kawy! Chyba tego nie przeżyje....

Ja już zapomniałam co to kawa :D

Mi pozostało 10 kg z poprzedniej ciąży, teraz bym chciała najlepiej nic nie przytyć :D słodyczy jem bardzo mało a nawet wcale, bo mam po nich mdłości. Staram się cwiczysz żeby chociaż te nogi i ręce były jako takie, no i to dobre dla kręgosłupa.

Odnośnik do komentarza

donatka ja cię ostatnio wywolywalam właśnie i inne dziewczyny też ale coś mi się właśnie przypomniało o wakacjach.
DobraWróżka ja wczoraj miałam taki dzień. Co zjadłam to zwracałam. I ciągle głodna. Dzisiaj mi córka poradziła że jak zjem i mi niedobrze to żebym nie jadła i tym tropem pojechałam na zakupy ale jak w rocilam to zjadłam kanapke i już mnie mdlilo. Wogole ciężko mi ją było zjeść.

No mi zostało 7 kilo do zrzucenia aby ważyć tyle co przed pierwszą ciąża. Ale przed nią schudłam 13kg. Teraz tylko 7kg ale i tak ładnie mi spadło z wlaszcza że najpierw odmówiłam sobie słodkości.

Dzisiaj narazie tylko bleee i ciągły głód ale bez zwrotów.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Sandawilla - urokliwe uzdrowiska znam dwa: jedno na S, drugie na A. Ale oba nie za daleko:). Jeśli chodzi o lekarza ja chodzę do docenta Lemancewicza - prowadził również 2 moje wcześniejsze ciąże (ja chodzę prywatnie- prenetalne itp w tym wieku również prywatnie bezpłatne). Ale przyjmuje też w przychodni USK. Jest specjalistą od wad genetycznych, ginekologiem-położnikiem. Kolejki państwowo niestety do niego ogromne. Jak byłam 9 lipca zapytac o państwową wizytę to na początek października mogłabym się umówić. Prywatnie kolejki też spore (ale się dało szybciutko wcisnąć- ze względu na wcześniejsze ciąże).

Dziewczyny ja melduję się po lekarzu. Maleństwo ma 7mm, serduszko bije, a termin potwierdzony na 15.03.

Odnośnik do komentarza

Aneczex jutro zapytam mamy czy jeszcze ma bo moja brała jak była na chemioterapii. Sama jej robiłam więc kojarzę nazwę. A nie możesz np coś innego z heparyny? Ja jak dobrze pamiętam to brałam feixparine czy jakoś tak ale ja to miałam d-dimery duże.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...