Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Jak widać na przykładzie angela każda ciąża inna. Ja w tej też czuję się lepiej, trochę mnie to martwi, ale jak lekarz nie widział nic złego to mu wierze.
Teraz zaczne ja myśleć, że za dobrze się czuję i pobiegnę do lekarza :D a mam wytrzymać do 22 sierpnia! :D

Odnośnik do komentarza

Alina85
eewelinka odkąd tu jestem używam Persilu niemieckiego. Do płukania Lenor. Wiem że można je kupić też w Polsce, ale koleżanki mówią że to nie to samo. Innych marek nie próbowałam tak żeby coś polecić...

Można kupić produkowane na Polskę, ale też produkowane w Niemczech dla Niemców. Może głupia prośba, ale przy okazji zrobisz mi zdjęcia kodów kreskowych? Bo po tych kodach idzie dojść czy to nie "podróba niemiecka" w Polsce. :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny poratujcie!
Jestem dzisiaj na dniówce 12h i od rana mam mdłości, wrażliwość na zapachy.. Raz już zwymiotowalam.. =( nie wiem co mam zrobić, nie mam możliwości zamiany ani zwolnienia a zależy mi na tym żeby mieć dobrą minę do złej gry zwłaszcza jako recepcjonistka hotelowa..
Próbna mi się kończy i muszę wytrzymać jeszcze trochę co najmniej do połowy sierpnia, żeby mi przedłużyli na stałe .. Eh.. Czuję się tragicznie.. Pomocy?!

https://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3kgylkw7sl.png

Odnośnik do komentarza

lubie_kawe na pewno na zaspie bo tam chce rodzić więc zapamiętałam i chyba prywatnie w swessmedzie za wizytę z usg bierze 220zl byłam u niego i dzięki niemu chyba zaszła w ciążę chodź też ręce rozłożył i powiedział że szkoda naszego czasu pieniędzy i stresu na chodzenie po lekarzach i odeslal mnie do invicta do swojego kolegi żeby zacząć przygotowania do invitro ale powiedział że jeszcze damy sobie tylko 3 miesiące bo to co zrobił poprzedni lekarz to powiedział że to jakaś porażka więc zmniejszył mi dawkę leków jedne kazał odstawić by sprawdzić czy mam naturalne cykle i proszę jestem w ciazy :)

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3mtayxeim.png

Odnośnik do komentarza

Klaudia92
Dziewczyny poratujcie!
Jestem dzisiaj na dniówce 12h i od rana mam mdłości, wrażliwość na zapachy.. Raz już zwymiotowalam.. =( nie wiem co mam zrobić, nie mam możliwości zamiany ani zwolnienia a zależy mi na tym żeby mieć dobrą minę do złej gry zwłaszcza jako recepcjonistka hotelowa..
Próbna mi się kończy i muszę wytrzymać jeszcze trochę co najmniej do połowy sierpnia, żeby mi przedłużyli na stałe .. Eh.. Czuję się tragicznie.. Pomocy?!

Mi pomaga imbir.. Lekko ostry, ale działa cuda. Migdały podobno też dobre.

Odnośnik do komentarza

Sandawilla
Aneczex super fotka dzidzi :D

U nas będzie w październiku 14 lat po ślubie. No ale ja już jestem wiekowo o wiele starsza od was . Wy takie młodziutkie jesteście.

U nas w październiku 5 lat po ślubie, 12 lat razem :) Mamy po 27 lat..

Odnośnik do komentarza

Aneczex
Wg usg to 7t+3dz :) wszystkie aplikacje obliczana że to już prawie 9 tydz. :P nie ogarniam już:D A terminu jeszcze lekarz za bardzo w sumie nie podał :D

to bardzo dobra wiadomość :) Wiekiem ciąży się na razie nie przejmuj, ja jestem dobrym przykładem, że na dwóch pomiarach dziecka na jednym usg 0.30 cm różnicy. Teraz ciężko w miarę dokładnie ująć.

Odnośnik do komentarza
Gość Adamarcowa

Dzien dobry,

Dolaczam do fanklubu marcowych dzieci :) dzis z usg wyszlo, ze ciaza jest w wieki 6 tyg i 5 dni. Nie rozumiem tylko, dlaczego lekarz nie zmierzyl tętna i podal tylko „FHR: miarowa, około +” - wiecie może, co to znaczy i macie pomysł, dlaczego nie zmierzył tętna? Powiedział, ze wszystko ok, ze gratuluje i zaprasza na kolejne usg w 12 tyg.

Odnośnik do komentarza

~Adamarcowa
Dzien dobry,

Dolaczam do fanklubu marcowych dzieci :) dzis z usg wyszlo, ze ciaza jest w wieki 6 tyg i 5 dni. Nie rozumiem tylko, dlaczego lekarz nie zmierzyl tętna i podal tylko „FHR: miarowa, około +” - wiecie może, co to znaczy i macie pomysł, dlaczego nie zmierzył tętna? Powiedział, ze wszystko ok, ze gratuluje i zaprasza na kolejne usg w 12 tyg.

Witam i zarejestruj swój profil, będziemy miały pewność że zawsze to Ty :) A może jeszcze nie był w stanie tego zrobić? nie zawsze nasze fasolki układają się tak, że wszystko się da.

Odnośnik do komentarza

sandawilla o jaki piękny Skarbek. Aż się wzruszyłam i łezki mi się cisna do oczu.

adamarcowa witaj. Ja byłam na usg w 6tyg i z usg wynikało że jest 6t+3dni i serduszko też biło ale to były same początki i nie mógł dokładnie zmierzyć więc może i u ciebie tak było że za wcześnie. Tylko czemu na wizytę zaprosił cię dopiero za prawie 6tyg? Pytam bo ja zwykle mam co 3-4 tyg.

angela przyrost bety piękny. Ja też bym mogła się martwić bo przecież ja pierwsza betę miałam 1200 a druga ponad 2500 więc też ponad 100% ale ważne że rosnie i zdrowo się rozwija. Więcej nie robiłam bety i nie rozkminialam dlaczego tak urosła.

A ja zaszalalam na glodniaka pojechałam i czułam się dobrze. Tak mi cora doradzi LA :D powiedziała że jak zjadłam kanapke i źle się czuję to nie mogę jeść :D wróciłam właśnie i zjadłam kanapke z łososiem wędzonyn. Moje rozumowanie jest takie że jak ma mi się zwracać to może coś smacznego zjem na co mam ochotę :D narazie chyba byłam aż tak głodna że jedna kanapka to za dużo. I czuje się pełna...

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...