Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Witam w piatek :) ja ja uwielbiam ten dzień :D

Poduszkę kupiłam w kształcie C, bo nie mogę spać na brzuchu (boli biust) i boli mnie kręgosłup jak wstawałam. Dzisiaj jak ręką odjął. Nawet zaspałam.. :D

Szefowej powiem 5 sierpnia, tydzień przed moim urlopem. Mam umowę do listopada, trochę nam pracy odeszło, więc pewnie by mi nie przedłużyła. A tak to musi do porodu i nic mnie tu nie trzyma ;)

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry kobietki.
Mam nadzieję że będzie dobry. Wczoraj miałam jechać na zakupy ale przez te wymioty darowalam sobie to może dzisiaj się uda. Od rana mnie ssie i mdli na zmianę. Zjadłam jedna kanapkę i zobaczymy co dalej. Już czuję że dzisiaj również będzie gorąco...
W nocy 4 razy się budziłam plu 2 do córki. Mimo że sama się obudzi wola mnie a potem bierze sama picie i pije ale mamę musi zawołać :D otwieralam i zamykalam okna na zmianę bo mi raz zimno raz gorąco było. W końcu obudziłam się sama upocona więc zaraz musze wskoczyć pod prysznic.
Trzymam kciuki za wasze dzisiejsze wizyty. Meldujcie po.

Ja niestety dalej mam złe przeczucie co do mojej fasolki nie wiem czemu.... :( jutro się okaże na wizycie.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Lubie_kawe to aż do Gdyni będziesz jeździć nie chciałem lekarza mieć w Gdańsku pod nosem że tak powiem ?
magalena Czemu masz źle przeczucia ? Proszę się nie stresować! Masz wszystkie objawy ciążowe więc masz dobry na pewno przyrost hormonów pójdziesz na usg i zobaczysz piękna fasolkę;) A potem nam pochwalisz się zdjęciem!!!

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3mtayxeim.png

Odnośnik do komentarza
Gość Lubie _kawe

AngelaWłaśnie zastanawiam się nad Jankowskim. O Korożanie też myślałam ale wydaje mi się okropnie drogi :D
Magdalena co do luteiny to fakt choć myślę że jak dzieje się naprawdę źle to i luteina nie pomoże przecież.. Na pewno jest dobrze!

Odnośnik do komentarza

lubie_kawe jankowski coś mi to mówi hmm... A korozana uważam naprawdę że jest dobrym lekarzem , moja mama pytała koleżanki z szpitala czy to jest fajny lekarz? A ona skwitowala :że cham nie uprzejmy nie mówi dzień dobry wszystkich traktuje źle itp a ja powiedziałam że mnie nie interesuje uprzejmość A wiedzą :p pod tym względem koleżanka stwierdziła że jest bardzo dobrym specjalistą jezdzi cały czas do stanów szkoli się. A jak nie trudno się domyślić za kasę jest bardzo uprzejmy ;)
Aneczex to jesteśmy już we trzy z Gdańska super:) na kiedy masz termin ? Piękna fasolka też bym chciała już taka zobaczyć u siebie

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3mtayxeim.png

Odnośnik do komentarza

aneczex. Śliczna fosolka.

A z tym myśleniem to macie rację. A może to stres przed wizytą już. Już sama nie wiem.
Znowu mnie mdli i to strasznie. Odbija się ale mam nadzieję że zwrotki nie będzie. Męczące to ale z drugiej strony pocieszające.

Lece coś porobić póki mam siły.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Alina ja bardziej w innym temacie :D Polskie proszki i płyny do prania są do dup*, na allegro sprzedają niemieckie proszki i chciałam kupić :D poleć coś :D muszę wyprać dla przyjaciółki ubranka dla dziecka i chciałam w dobrym proszku, Lovela mi nie podchodziła. :D

Odnośnik do komentarza

magalena są objawy źle nie ma objawów też źle tak to z nami jest :p ja nie mam żadnych objawów ani mdłości,wymiotow,sennosci, zachcianek,bólu piersi totalnie nic zero co najwyżej bol brzucha A przy poprzednich ciazach od 4 tyg chodziłam z miska po całym domu bo nie byłam w stanie dobiec do łazienki A wymiotowala po wszystkim

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3mtayxeim.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...