Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Wiolinka ja mam termin ok 20 marca lub później bo jeszcze nie było nic widać na usg jak byłam w 5+2 A brzuch też już mam zaokraglony :-) Też nie mam mdłości i apetyt za 5 haha może to ciaza urojona ;-) Zgaga dopiero teraz mnie łapie a cały dzień nic. Jadę w niedzielę na wakacje to znów będą gofry i lody codziennie A do tego smażona rybka i frytki :D

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

DżejnRołs
Witam, marcowe mamuśki;) ja najprawdopodobniej też będę marcową mamuśka. Pierwszorazową mamuśka. Wiele niewiadomych, wątpliwości, pytań, obaw. Mam nadzieję że dzięki temu forum, większość z nich się rozwieje i że będzie to swego rodzaju wsparcie;)

Dla mnie moje pierwsze ciążowe forum Listopadówki 2015 było ogromnym wsparciem, swietną przygodą i początkiem wielu znajomości które trwają do dziś. U nas wiele kobitek bardzo sie zżyło. Poznawałysmy się, spotykałyśmy i nadal Widujemy sie w realu. :) Piszemy ze sobą na forum ( teraz innym ) do dziś!!!! Może na tym forum też sie tak uda... ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy73sbt5qthy3z.png
https://www.suwaczki.com/tickers/6sutgywls7knbkel.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! :) Po cichu was czytam od pierwszej strony, jednak dopiero teraz postanowiłam sie odezwać. OM miałam 14.06., 16.07. zrobiłam testy ciążowe na których były bardzo dwie wyraźne kreski. Kolejnego dnia byłam już u ginekologa, wtedy był 4t5d, i lekarz powiedział że widoczny jest pęcherzyk. Dzisiaj mam 5t5d. I tutaj chciałabym się zapytać, czy może któraś z Was ma podobne dolegliwości. Ciągle boli mnie podbrzusze i plecy w odcinku lędźwiowym, co bardzo mnie martwi. Poza tym mam ból piersi i mdłości, nie wymiotuję. Jest to moja pierwsza ciąża. Zastanawiam się na kiedy powinnam umówić się do ginekologa, tak żeby było już można usłyszeć bicie serca.
Spokojnych ciąży dla Was i gratulacje! :)

Odnośnik do komentarza

Wiolinka
DżejnRołs
Witam, marcowe mamuśki;) ja najprawdopodobniej też będę marcową mamuśka. Pierwszorazową mamuśka. Wiele niewiadomych, wątpliwości, pytań, obaw. Mam nadzieję że dzięki temu forum, większość z nich się rozwieje i że będzie to swego rodzaju wsparcie;)

Dla mnie moje pierwsze ciążowe forum Listopadówki 2015 było ogromnym wsparciem, swietną przygodą i początkiem wielu znajomości które trwają do dziś. U nas wiele kobitek bardzo sie zżyło. Poznawałysmy się, spotykałyśmy i nadal Widujemy sie w realu. :) Piszemy ze sobą na forum ( teraz innym ) do dziś!!!! Może na tym forum też sie tak uda... ;)

Mam taką nadzieję, jak się czyta wszystko na stronach internetowych to można zamartwić się. Co innego jak się popyta osób które mają za sobą ciążę bądź są w trakcie;)

Odnośnik do komentarza

carox
Cześć dziewczyny! :) Po cichu was czytam od pierwszej strony, jednak dopiero teraz postanowiłam sie odezwać. OM miałam 14.06., 16.07. zrobiłam testy ciążowe na których były bardzo dwie wyraźne kreski. Kolejnego dnia byłam już u ginekologa, wtedy był 4t5d, i lekarz powiedział że widoczny jest pęcherzyk. Dzisiaj mam 5t5d. I tutaj chciałabym się zapytać, czy może któraś z Was ma podobne dolegliwości. Ciągle boli mnie podbrzusze i plecy w odcinku lędźwiowym, co bardzo mnie martwi. Poza tym mam ból piersi i mdłości, nie wymiotuję. Jest to moja pierwsza ciąża. Zastanawiam się na kiedy powinnam umówić się do ginekologa, tak żeby było już można usłyszeć bicie serca.
Spokojnych ciąży dla Was i gratulacje! :)

Witaj, też to moja pierwsza ciąża i również boli podbrzusze, raz mocniej raz lżej. Największy ból był po stosunku i już miałam się zbierać na jakiś sor ale się wyciszyło powolutku. Z tego co czytałam to ponoć to jest normalne.
Odnośnik do komentarza

carox, DżejnRołs Witajcie. Też mam nadzieję że to forum będzie również zzyte jak moje poprzednie. Podczas ciąży i po porodzie dużo jeszcze rozmawiałyśmy. Czasem coś tam. Się u nas napisze ale podczas ciąży każda każdej była wsparciem. Najważniejsze to żeby rozmawiać bo nie ma co wszystkiego tłamsić w sobie.
A ból podbrzusza i plecaków to chyba norma gorzej jak się długo utrzymuje i nasila to najlepiej jak Wiolinka napisała jechać na sor albo do lekarza. No i jak tylko mdli a nie wymiotuję się to trzeba się cieszyć. :D
Komuś już mowilyscie o ciążach?
Carox a lekarz nie ustalił ci kolejnej wizyty.? Może koło 8 tyogonia idź na spokojnie to wtedy będzie już napewno. Ja byłam w 6 tygodniu i było serduszko ale początki i niezbyt dało się określić tętno. Tylko z usg wynikało że mam 6t +3dni.
Dobrej nocki życzę ja właśnie przekasilam i idę spać dalej.

P. S. - pena nie obraź się ale jakoś jak przeczytałam przepis bo mi się niedobrze zrobiło. Lubię wszystkie te składniki ale to chyba objaw ciąży... :D zaczynam reagować jak ewelinka

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Mnie zaczyna dobijac że jestem ciągle głodna a nic mi nie podchodzi i robi mi się nie dobrze i podjadam trochę tego - nie, trochę tamtego - też nie.. Zwariuje chyba.. Nie wiem czym uspokoic ten wybredny głód.. =(
Dziś wstawalam w nocy siku sześć razy, za każdym razem musiałam się jeszcze napić wody bo męczy mnie straszne pragnienie..
Nie wiem co ze sobą zrobić eh..

https://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3kgylkw7sl.png

Odnośnik do komentarza

Witam i ja :D

Ciesze się ze jest coraz nas więcej. Ja nadal mam na Facebooku dziewczyny z lutoweczek 2008 i marcoweczek 2012 :D . Fajnie tak patrzeć jak ich dzieciaczki rosnął.

Pena jeszcze mdłości przyjdą ;-) .

U nas tez piękna pogoda się zapowiada .

A ja śpię jak zabita . Ale może dlatego że przeważnie kładę się o 24 a budzik dzwoni juz o 5.30 . Ciężko jest wstać. Ale potem jakoś leci .

Miłego dnia

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Odnośnik do komentarza

Ja w nocy budzę się raz albo dwa na siusiu. O 5 budzik bo mój do pracy to znowu siusiu. A pije też dużo. No i też ciągle gdzieś coś skubne i podjem to wtedy nie czuję tego ssania i mnie tak nie mdli.
U mnie też już gorąco. O 8 już w cieniu 22 stopnie były a nadaja 27 nie lubię aż takich upałów ale też już córce wyciągnęłam basen niech się wyprostuje i później umyje i naleje ciepłej wody aby nie musiała się nagrzewac :D
Planuje dzisiaj jakieś zakupy ale chyba dopiero wieczorem. Właśnie wyciągnęłam z zamrażalnika biała kiełbasę i będę robić barszcz biały. Bo na nic więcej nie mam pomysłu i produktów

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magalena3
carox, DżejnRołs
Carox a lekarz nie ustalił ci kolejnej wizyty.? Może koło 8 tyogonia idź na spokojnie to wtedy będzie już napewno. Ja byłam w 6 tygodniu i było serduszko ale początki i niezbyt dało się określić tętno. Tylko z usg wynikało że mam 6t +3dni.

Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi. Lekarz powiedział, żebym przyszła na kolejną wizytę za miesiąc. Jednak ja planuję właśnie umówić się w okolicach 7tc.

Odnośnik do komentarza

To ja naprawdę patrzę że jestem jakiś ewenement haha byłam na pierwszej wizycie 13lipca (6 tydzień) a kolejna mam dopiero 27 sierpnia (12tydz) nie kazała mi przychodzić częściej, dopiero na prenatalne, kazał zrobić wyniki, poczytać o tescie pappa i gdyby coś się działo to wtedy przyjść. Prowadzę ciążę prywatnie to tym bardziej musiałam że będzie chciał mnie widzieć co 3 tyg a on stwierdził po co jak wszystko będzie ok :D

16ud43r8z4z8l0ej.png

Odnośnik do komentarza

Natkusi_a
To ja naprawdę patrzę że jestem jakiś ewenement haha byłam na pierwszej wizycie 13lipca (6 tydzień) a kolejna mam dopiero 27 sierpnia (12tydz) nie kazała mi przychodzić częściej, dopiero na prenatalne, kazał zrobić wyniki, poczytać o tescie pappa i gdyby coś się działo to wtedy przyjść. Prowadzę ciążę prywatnie to tym bardziej musiałam że będzie chciał mnie widzieć co 3 tyg a on stwierdził po co jak wszystko będzie ok :D

Ja to samo. Byłam w 6t i było serduszko, potem byłam w 7t+2, z badaniami i następna wizyta w 13 tygodniu. :)

magdalena czy ja już mówiłam, że się przeprowadzam do Ciebie? :D My dzisiaj w pracy mamy dzień fast food'a. Czekam do 12 żeby coś zjeść. Jak mam jeść jakieś tłuste rzeczy to staram się jeść mało wcześniej. Jeszcze fitness dzisiaj jakiś zrobie. Macie jakieś fajne ćwiczenia? Ja robie często Joga dla ciężarnych z YT lub ćwicze z Anką Dziedzic. Macie coś fajnego jeszcze?

A i witam nowe mamusie :)

Odnośnik do komentarza

Chłopa odstaw na razie na bok. :D Jak do wieczora nie przejdzie to bym pojechała na IP. Niestety mamy tutaj przykry przykład bólu jajników, które lekarz zbagatelizował i niestety pożegnałyśmy się z koleżanką.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...