Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

angela No już wybór należy do ciebie czy wytrzymasz bólem do rana albo nawet do południa bo zależy o której cię lekarz przyjmie. Z tym bólem pod zebramj to też może być wszystko i nic. Może stres albo jak np u mnie taki piekacy czasem się pokazuje po czym mniej zdrowym. Ale ja mam akurat tam lekkie owrzodzenia jelita i wlotu z przełyku do jelit.
Ja bym Ci radziła jechać na SOR.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja znowu głodna sie obudziłam. Zjadłam kanapke i dalej czuje głód. Muszę posiedzieć że względu na owrzodzenia. No ale cóż trzeba pocierpiec aby nie bolało.
Za to ja mam znowu niskie ciśnie. Teraz mierzylam bo mówię jakoś mi słabo a ja mam 98 na 50 a puls 60. Co teraz puls tak mi do 80 dochodzi albo i dalej. Jak lerzalam to dumalam że za mocno uciskam klatkę piersiowa i mnie gięcie a to jednak niski puls. Chociaż po zjedzeniu i pochodzeniu czuje się już lepiej.
Strasznie duszno u nas się zrobiło i to chyba powód.
No i miło jest wiedzieć że nie tylko ja nie śpie.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Spróbuje zasnąć zobaczę co będzie rano z tymi zebrami wsumie chyba nigdy tak nie miałem może przejdzie ? A jak nie to jutro będę myśleć, do lekarza już się zapisałam przez Internet jutro o 17 bo nie da mi to spokoju rozumiem że jajniki kłuja trochę brzuch boli ale ten ból jest dość mocny wolę sprawdzić i najwyżej spokojnie czekać później na wizytę u swojego lekarza

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3mtayxeim.png

Odnośnik do komentarza

magdalena
Ale masz niskie ciśnienie,zawsze takie miałaś? ja to raczej należę do tych wyższym;) A to ja apetytu szczególnie nie mam, zresztą mąż mnie pilnuje :p bo niestety po duszach dużo przytulam... więc teraz pilnuje żeby zdrowo jadla i w dobrych godzinach :) jedynie cały czas pije bo mnie suszy jak bym kaca miała i jeszcze teraz zgaga mnie dopadła:/

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3mtayxeim.png

Odnośnik do komentarza

angela ja zwykle mam niskie ciśnienie. U lekarza miałam duże bo 115 na 70 ale to był stres i mówiłam mu ze głowa mnie boli. Ale zwykle tak mam niskie. Max 100 na 60 tyle że puls zwykle wyższy. Ale może to po śnie tak było.
A co do suszenia to ja ciągle pije. Potrafię w nocy 3/4 wody takie. 1.5l wypić. A dzień cała albo i więcej. Ale bywa że mi się pić nie chce i wtedy wymuszam. Bo boję się właśnie o to ciśnienie jeszcze jakbym się teraz nie nawadniala. A te pogody to już wogole nie pomagają.
Lece i ja może uda mi się usnac.. Już czuję się się kanapka zaklimatyzowala w żołądku. Głodu nie czuć jeszcze ostatnie picie i może zasnę.
Spokojnej nocy. Oby ból przeszedł. Ale tak czy siak jak minie to idź to lekarza. Dla spokojnej głowy.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

eewelinka
Dzień dobry. Gdzie jest sobota? :(

angela daj znać co Ci lekarz powiedział. Wiem, że ciężko będzie, ale odpoczywaj cały dzień. Trzymam kciuki!

No ja wyjątkowo też bym chciała już sobotę. Wizytę mam.
A kiedy idziesz na urlop?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry. Ale fatalny poczatek dnia. Spalam może z 4 h ciągle się przebudzając. Nie mogłam zasnąć ,bo za gorąco więc włączałam wiatrak. Później się przebudzalam przez wiatrak,bo za zimno. I tak całą noc. :P

Przedłuża sobie któraś rzęsy? To prawda ,że w ciąży można przedłużać? Zapytałabyn się swojej kosmetolozki,ale nie chce żeby jeszcze wiedziała.

Odnośnik do komentarza

Olcik nie pomogę bo nigdy nie przedluzalam. Poczytaj opinie w necie. Ale tej Pani to chyba powinnaś powiedzieć bo nawet jak inne zabiegi robisz to powinna być Pani bardziej ostrożna.

Mnie dzisiaj w nocy też gorąco było tylko ja to okno drugie otworzyłam i mieliśmy lekki przewiew. Ale też się później przebudzilam bo psy wyly na dworze bo gdzieś w oddali było słychać syreny straży pożarnej. A moje psy to takie śpiewali operowe. :D oczywiście tylko mnie one budzą, a reszta nawet nie dygnie... :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Witam.
W ciąży robię tylko jeden zabieg - farbowanie włosów farbą bez amoniaku. Tak doradzają koleżanki. Niektórzy mówią żeby wcale nie farbować w ciąży... A wy jak robicie?? Dodam że ja zaczęłam farbować trochę ponad rok temu. Wcześniej nosiłam swój kolor całe życie. :)
Innych zabiegów kosmetycznych nie robię to nie wiem co niby bezpeczne...
Też mam niskie ciśnienie od zawsze. Organizm przywykł. 100 na 70 , 90 na 60 i czuję się super.

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy73sbt5qthy3z.png
https://www.suwaczki.com/tickers/6sutgywls7knbkel.png

Odnośnik do komentarza

Słyszałam że te farby u fryzjerów nie są szkodliwe dla dziecka. Ja jednak w pierwszej ciąży całkowicie zrezygnowałam z farbowania i powstało ładne ombre i w tej ciąży też nie będę farbowac. Mam ładny naturalny kolor i póki co nie mam siwych to nie będę nic robić.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

wiolinka ja właśnie też mam zawsze niskie ale w poprzednich ciążach napewno mi się podniosło trochę. Zaraz po porodzie wróciło do mojej normy. Ale ni3 pamiętam jak to było na początku ciąży. Ale czuję się dobrze więc chyba nie ma żadnego zagrożenia? Jak mi spada do 89 na 50 albo niżej to pije kilka lykow kawy ale staram się jej wogole nie pić bo mnie mdli no i niezdrowo.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Byłam u lekarza, w przyszłym tygodniu idę zrobić ft w związku z tarczyca dała skierowanie ale uspokoiła żebym się nie sugerowala tsh które było wykonane tydzień temu bo podobno tsh poprostu wolno reaguje. Jestem spokojniejsza, beta, wyniki krwi i glukoza wszystko jest dobrze. Grupa krwi 0 Rh D+ więc bez konfliktu ❤️
Dziś rano trochę mdlilo mnie z głodu a na nic nie miałam ochoty, w końcu zjadłam kawałek suchej bułki, trochę jogurtu, morelę, i dwa wafelki familijne, teraz wróciłam od lekarza i zajadam chrupki orzechowe Curly.. Ach ten zmienny apetyt.. Niezbyt zdrowy ale cóż.. Lepszy niż mdłości z głodu =D
Pozdrawiam i miłego dnia ❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3kgylkw7sl.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny

Z rana mnie niesamowicie mdlilo, ale trochę dziś poszalalam w pracy od razu lepiej się cxuje ;-) . Praca na wszystko jest dobra hi hi

Ja farbuję włosy od 15 - tego roku życia. W obu ciążach również.

Zrezygnowałam z zabiegów na twarz .dlatego ze tez jeszcxe nie chce mówić o ciaxy a nie wiem czy mozna je wykonywać.

Na żele chodzę.

A ja mam problem z ciśnieniem u lekarza. Hi hi . Zawsze jak mierzą nam mega wysokie. Ale jak ja w stresie tam siedzę .
W drugiej ciaxy mierzylam w domu i z wynikami jexdxiłam na kontrol.
Mi na widok białego fartuszka ciśnienie wzrasta :D

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Odnośnik do komentarza

klaudia ale bierzesz jakieś leki na to tsh? Też mam grupę krwi 0Rh+ :D a więc jak coś to będziemy się nawzajem ratować. :D
A z tymi niezdrowym jedzeniem to chyba czasem też organizm potrzebuje i dlatego. Ja tam dzisiaj śniadania zjadłam 3 :D teraz idę jogurt wciągnąć :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

angela2906
Jestem fryzjerka więc wypowiem się w kwestii farbowanie :) farby nie mają wpływu na płód nie zawierają toksycznych składników jak w latach 80tych aktualnie farby mają w sobie więcej składników pielęgnacyjnych niż koloryzujacych z tego wzglendu dzisiejsze farby nie są tak trwale jak kiedyś;)

Przy pierwszej ciąży o tym czytałam i tego się trzymam . Ale warto też posłuchać rad doświadczonej fryzjerki :D

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Odnośnik do komentarza

sandawilla ja też muszę uważać z jedzeniem. Jak za dużo zjem to mi niedobrze i mi się odbija. Brzuch sobie zmniejszyła przy odchudzaniu ale to może i lepiej bo później jak dzidziolek większy będzie to nie będzie aż tyle miejsca tam i znowu po trochu się będzie jadło więc wolę mniejszy żołądek.

angela jak tam twój ból pod rzebrami i ten na dole? Minęło trochę?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magalena3
eewelinka
Dzień dobry. Gdzie jest sobota? :(

angela daj znać co Ci lekarz powiedział. Wiem, że ciężko będzie, ale odpoczywaj cały dzień. Trzymam kciuki!

No ja wyjątkowo też bym chciała już sobotę. Wizytę mam.
A kiedy idziesz na urlop?

3 tygodnie!!! :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...