Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

kasiuta i ja cię mocno tule. Trzymajcie się mocno. Buziakuje.

Właśnie znowu zrozumiałam jakie jest nasze życie niesprawiedliwe.

re2 witaj. Fajnie ze dołączyłas nie będziesz wszystkiego w sobie trzymać. A z nami naprawdę fajnie. Narzekamy i pocieszamy a i śmiechy hihi są :D bo kto inny tak zrozumie kobietę w ciąży jak druga kobieta w ciąży.

Ja się muszę położyć. Zjadłam wlabsie zupki z wczoraj. Ale załatwiam wszystko i wieczorem będę robić pastę z makreli. Udało mi się kupić. Pyszna.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Lubiekawe juz po ...dziękuję ze pytasz ❤

Fasolka jest, serduszko pięknie pulsuje :-D i tyle tylko się dowiedziłam.
Ten lekarz to porażka. Nawet nie potrafił powiedzieć który to tydxien i na kiedy termin . Z @ wychodzi początek marca. To sama tyle wiedziałam.
Zmierzył tylko pecherzyk. Dziecka chyba nie umial . Z wymiarów pecherzyka sama wyliczylam ze termin z @ zgadza się z terminem z usg . Czyli 7tc5d .
Dał skierowanie na badania. I na koniec dodał żebym szukała innego lekarza bo on już odchodzi z tej przycjodni . Pielęgniarka umówiła mnie do innego na 6 sierpnia.

Najważniejsze że wiem ze ciąża żywa!

Teraz czekam na twoją relacje .

P.s kusi mnie umówić się prywatnie. Żeby przed urlopem wiedzieć dokładnie w którym tygodniu jestem
Maz mnie stosuje i mówi że wymyslam.

Kasiuta bardzo mi przykro:'(

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Odnośnik do komentarza

sandawilla a masz jakieś sprawdzonego lekarza tego prywatnego? Bo jak już kasę wydać to lepiej do kogoś znanego już albo z dobrymi opiniami.

ewelinka wracając do tematu SN po cc to ja jestem z okolic Łodzi nie poznania ale dopytam u sobie lekarza ale chyba nie będę już wydziwiac i postawie na to co już znam czyli cc. Chociaz moja przyjaciółka jest po 3 cc i że najgorzej po niej dochodziła.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
Gość Lubie _kawe

Ja jakoś boję się roweru - tzn potencjalnego upadku itp. Basen itp chyba jest nawet polecany, ale specjalistą nie jestem :)

Sandawilla ale fajnie, cieszę się jakby to o mnie chodziło, tym bardziej że i wizytę i termin (przynajmniej mniej więcej) mamy podobne :D pewnie poszłabym prywatnie jeszcze w takiej sytuacji jak opisujesz ale to tak bardziej dla własnej radochy :D
Poproszę o kciuki i dobre fluidy na jutro :)

Odnośnik do komentarza

Re2
Jedziemy na wakacje a synuś lubi wozić na rowerze nie chciałabym mu odmawiać rozrywki.... Ale jak można.... umówiłam się do lekarza po urlopie na 22 sierpnia (9 tydzien) nie za późno?

Skoro czujesz się dobrze i nie ciekawi cię wcześniej żeby podejrzeć fasolke to ważne że przed 10 tygodniem. Ja mam 19 sierpnia ale po drodze jeszcze jedna wizyta. Tyle że ja 19tego będę już miała około 12 tydzien.

Ja dzisiaj stwierdziłam że ciężko się czuje po tym jak jeżdżę autem a potem jeszcze chodzę po sklepie albo po mieście. Jakoś mnie tam gnie ie bardziej. W domu to jak coś to siądę albo się położę a tam już ciężko więc narazie muszę się ograniczyć do wyjazdu raz w tygodniu. A kwiatki na cmentarzu będzie musiał mój jeździć podlewać. I zakupy w międzyczasie.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena ja juz na bieżącą jestem z listą polecanych lekarzy ...i chyba jednak tak zrobie . A co będę sobie żałować. 27 wyjeżdżamy wiec postaram się umówić przed .

Re2 ja jeżdżę codziennie z mężem . Średnio z 10 km . Teraz! Wcześniej to były wyprawy po 20- 30 km .
Chociaż warto skonsultować to z lekarzem.
Właśnie tego zapomniałam zapytać.

Lubiekawe trzymam ogromne kciuki za serduszko! ❤

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Odnośnik do komentarza

Magdaleno3 -ja w weekend okna miałam umyć A tak to mąż jutro czyści!
Jak coś będzie się działo albo nie wytrzymam to podjadę do najbliszego miasta i zrobię prywatnie aby się upewnic,
Równo za tydzien zaczynam czas leżenia, odpoczywania i czytania poradników ciązowych.

Odnośnik do komentarza

Sandawilla ja widzę kropeczki wyraźnie :D

Re2 to fajnie ze mąż pomaga. Mój długo pracuje. Wstaje o 5 i wraca koło 18/19 sam się uparl na dwie prace ale ta druga to bardziej hobby chociaż męczące. Chociaż jak mi ciężko coś zrobić to on też sprząta i gotuję więc nie narzekam.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja w tym sezonie chciałam sobie kupić rower żeby z młodym jeździć, ale nie zdążyłam przed testem. Teraz już nie ma co kupować. Z moim samopoczuciem raczej bym nie czerpała z tego radości. Ale może na basen zacznę chodzić, lubię pływać. Ale w planach mam również w końcu przygotować się do egzaminu na doradcę podatkowego. Może na zwolnieniu znajdę więcej czasu na to :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...