Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Witam się. Ale miałam wczoraj wisielczy humor. Mam nadzieję,że dzisiaj będzie lepiej. W większości to zasługa tych okropnych wzdęć. Nie potrafię przy nich funkcjonować. Jest to tak niekomfortowe ,że wstanie z łóżka to wyczyn. Poszłabym do lekarza,ale co on mi przepisze? Espumisan? Ehh

Co będziecie stosować aby zapobiec rozstępom? Ja w poprzedniej ciąży od 3 mca smarowalam się Elancylem i w tej ciazy też zamierzam. Zero rozstępów :)

Odnośnik do komentarza

Witaj wiolinka :Dorota

Nowamamusia wytrzymasz aż tak długo do następnej wizyty ?

Donatka czekamy na dobre wieści.

Pena wiedziałam :D

Dziewczyny od wczoraj mam też zachcianki jedzeniowe. Zobaczyłam w warzywniaku buraki i musiałam je mieć. Buraczkową zrobiłam.
I już ten metaliczny smak w ustach. Częste mycie zębów tez nie pomaga .
A dziś rano na gloda mnie mdlilo . Będzie ciężko jechać wyniki robić .

Miłego dnia

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Odnośnik do komentarza

Witam z rana wszystkich.
Olcik - Nie smarowałam niczym brzucha w ciąży i zero rozstępów. Nie wierze w kremy bo bliska koleżanka z UK obsmarowana wszystkimi możliwymi a teraz biedna zaorana rozstepami ze az strach. Nie może nosić strojów jednoczesciowych na plaży a szczupła jest. Brzuch masakra. Współczuje. Wg mnie to geny i co ma byc to bedzie. Mama nie miała i ja też. :) Życzę wam wszystkim by rozstepów nie było.

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy73sbt5qthy3z.png
https://www.suwaczki.com/tickers/6sutgywls7knbkel.png

Odnośnik do komentarza

A ja tam smaruje się zwykłym kremem nawilżającym a poprzednio oliwka. Nawilża się i tak trzeba więc stosuje to dalej. A przez obie ciąży nie miałam ani cm rozstępów. Jak mi szarpneli z brzucha druga core to wtedy powstały. Bo na drugi dzień jak mnie spionizowali to nie wiedziałam co ja mam na tych boczkach. Ale są blade i ich nie widać a były spore. Moja mama nie ma i babcia mimo że urodziła 6cioro to też nie ma. A więc to chyba genetyka.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Pena wszystko będzie dobrze. Może nawet i już serducho będzie. A o której masz?

Ja się zbieram do wyjazdu na zakupy ale się zebrać z córką nie możemy. Jakaś senna jestem i mnie mdli bo mądra Madzia zrobiła sobie miete do picia :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Powiem tak. Moja mama urodziła nas 4. Każde dziecko duże. Ja 3950 jako ostatnia :D moja mama nie wie co to rozstępy nie ma ani jednego kiedyś nie było żadnych kremów nie stosowała nic. Moje 2 siostry maja okropne rozstępy :( też nic nie stosowały... A ja spróbuję Mustella koleżanka mi poleciła także zobaczymy :) ogólnie wsztstko zależy też jak szybko tyjemy moje siostry szybko przybywały na wadze i do tej pory mi mówią "młoda jak będziesz w ciąży kiedyś to jedz dla dwojga nie za dwojga tak jak my.. bo mamusia podtykala i teściowa jedz kochanie jedz hehe :D"

16ud43r8z4z8l0ej.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Mam takie pytanie czy macie może problem z jelitami? Mnie od wczoraj kłuje co jakiś czas po lewej stronie ale wyżej jakby nad macica i bardziej z tylu niż z przodu i mam wrażenie ze to jelita tak jakby zaparcia... dzwoniłam do mojego gina mówił ze to raczej macica się powiększa i nie ma się czym stresować ale ja serio mam wrażenie ze to nie macica tylko jelita i teraz nie wiem..

Odnośnik do komentarza

Kasiuta
Hej dziewczyny. Mam takie pytanie czy macie może problem z jelitami? Mnie od wczoraj kłuje co jakiś czas po lewej stronie ale wyżej jakby nad macica i bardziej z tylu niż z przodu i mam wrażenie ze to jelita tak jakby zaparcia... dzwoniłam do mojego gina mówił ze to raczej macica się powiększa i nie ma się czym stresować ale ja serio mam wrażenie ze to nie macica tylko jelita i teraz nie wiem..

Może rzeczywiście coś zjadlas co ciężko przeciechodzi przez kichy. Albo może już Ci się przesuwa wszystko. Bo przecież tam się wszystko sciasnia powoli bo macica się powiększa. Możesz iść do internisty niech ci da skierowanie na usg brzucha. Powiedz jakie masz objawy.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Nowa gratulacje ! Ale Ci zazdroszczę.
Też liczyłam że coś dziś zobaczę na usg A nie było nic widać oprócz grubego endometrium. Mam się nie martwić bo beta ładnie przyrasta ale owu było późno temu nie widać jeszcze nic. No i dopiero za 3 tygodnie mam przyjść bo jedzie na urlop A jak nie wytrzymam żebym podeszła na usg gdzieś sobie za dwa tyg.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

nowa gratuluje i ja. Piękna fasolka. U mnie też było z lewej strony właśnie widać na monitorze identycznie jak u ciebie na zdjęciu. Tylko trochę większe było i tam w środku pulsowala mała kropka.
pena dasz radę wytrzymać. Ale to chyba normalne że nie było widać na usg. Za wcześnie. Ale będzie wszystko dobrze. Trzymam kciuki za wszystkie.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...