Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

ewelinka. Przepis na zupę prosty bo gotujesz normalna zupę a potem tylko blenderujesz. Ja niestety mam stary blender i blenderuje na zimno albo jak jest ciepła nie gorąca bo się zatrzymuje :D muszę jutro kupić ten brokuł i zrobić grzanki bo mam akurat taki starszy chlebek to zesmaze :D

A co do testów to tak mam jedną firmę od 5 lat i ciągle są. Pre-Test takie niebieskie z Panią i dzieckiem

monthly_2019_07/marcowe-mamusie-2020_76625.jpg

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Mdli mnie jak cholera :( męczące to trochę... Albo bardzo głodna jestem albo nie dam rady nic jeść i te mdłości :( momentami to już idę do toalety bo boję się że będzie szybka akcja eh... Nikt więcej nie ma mdłości i wymiotów? :D ja smaże placki drożdżowe i już jakoś niekoniecznie mi podchodzi zapach a mąż poprosił o placuszki z jabłkami :)

16ud43r8z4z8l0ej.png

Odnośnik do komentarza

Ja trochę jestem przerażona jak u mnie to szybko postępuje. Dziś od 4 rano już mnie ssalo i było niedobrze... Rano było ok, później w miarę ale jednak mdlilo a teraz... Nie dałam rady już usmażyć tych placków tak mnie wzięło... Przecież nie będę cały czas jeść imbiru bo też na żołądek nie dobrze. Jejku jejku początki a już ciężko :D

16ud43r8z4z8l0ej.png

Odnośnik do komentarza

Ja na razie odpuscilam imbir bo trochę lepiej. Ale i tak przechodzę ciąże lekko, moja przyjaciółka wymiotuję od 6 tyg, jest w 21 tyg teraz i jeszcze się jej zdarza. Więc cieszę się że ja to nie.. Puk puk, odpukać.

Odnośnik do komentarza

nowamamusia84
A ja dzisiaj zaliczylam pierwsza wizyte z usg 5 tydzien 5 dzien a z wyliczen 6 tydzień 3 dzien i oprocz pecherzyka nic nie bylo. W sumie to napisal ze nie ma echa zarodka to zarodek jest czy tez nie...?

Moim zdaniem zarodek jest ale nie ma echa czyli jeszcze nie widać serduszka. Ale nie wiem dokładnie. A kiedy kazał przyjść na następną wizytę?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

nowamamusia84
magdalena3 za miesiac jak do niego bo idzie na urlop albo za dwa tygodnie do innego. Dal na badania i ogolnie nie mowil ze cos jest nie w porzadku

No jakby było coś nie tak to pewnie by wspomniał. Musisz pamiętać na przyszłość że jak się nie zapytasz to też nie zawsze mówią cokolwiek. Ale skoro kazał za 4 tyg to pewnie za wcześnie było i dlatego. U mnie niby też był zarodek, pulsujace serduszko ale same początki bo nie mógł dobrze wyłapać tętna. Ale jestem dobrej myśli że na następnej wizycie już każda z nas zobaczy mocno pulsujace serduszka a nawet i więcej.

nowa trzymam kciuki za wizytę. Wszystko będzie dobrze nie stresuj się (mówi ta co już po pierwszej wizycie) :D sama latala do WC co chwilę bo miałam rozstroj żołądka :D będzie dobrze zjedz porządnie na noc i śpij do rana. A wizyta o której?

donatka jak tam twoje klucia? Przeszły czy przejechslas się na sor?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc to pewnie będę pisać tam gdzie będzie milsza atmosfera... Sorki za taką szczerość. Póki co w lutowych wieje nudą. Może się rozkręcą... :)
O sobie coś?
Mam jedno dziecko a to moja czwarta ciąża czyli mam dwa aniołki w niebie. Ta już musi być donoszona. Dziś miałam USG i ginekolog dodał mi skrzydeł. A termin waha się pomiedzy 27 lutego a 3 marca...
Pochodzę z Lublina. Mieszkam w UK. Teraz jestem w PL - urlopik. :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy73sbt5qthy3z.png
https://www.suwaczki.com/tickers/6sutgywls7knbkel.png

Odnośnik do komentarza

wiolinka pewnie ze pisz i u nas. Ja niby mam termin na 6.03 ale z racji że ja cc to pewnie na koniec lutego się zalapie. Widzę że już córeczkę masz z końca roku 2015? Moja jest z października 2015. Mpwiliscie już komuś o ciąży?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

mieszkam w UK więc tam urodzę chyba że coś się wydarzy... nieprzewidzianego...
Nie mówiłam wielu osobom bo nie chciałam zapeszac.Ostatnio chwaliłam sie wszystkim i poroniłam a potem kazdy pytał co i jak... ciężko tłumaczyć wszystkim . Teraz czekam. Na pewno córce powiem pozniej. Ona ciągle mnie pyta dlaczego tamta dzidzia umarła... to był błąd mówić tak szybko dziecku.

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy73sbt5qthy3z.png
https://www.suwaczki.com/tickers/6sutgywls7knbkel.png

Odnośnik do komentarza

Ja tam jestem dobrej myśli i córce już powiedziałam. Właściwie to wszystkim. Ale to taki wiek że pyta bo już rozumie. Moja ciągle jak odwiedzamy grób córki na cmentarzu też zawsze pyta. Czasem sama płaczę ze chciałaby aby była z nami. Ale i jej musiałam kiedyś wytłumaczyć. Ciężko bo ciężko ale niestety nasze życie nie jest do końca sprawiedliwe.

A masz jakieś objawy?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...