Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wy się czujecie dziewczyny? Ja wczoraj miałam ciężki dzień, zmęczona byłam a wieczorem poszłam na koncerty kupiliśmy karnet na weekend, nie wystalam do końca tak mnie bolał kręgosłup. Koło 23 byliśmy w domu i od razu poszłam spać. Na koncertach zapachnialy mi frytki, zjadłam bo byłam mega głodna... A dziś od rana głowę mi rozsadza no i wymiotiwalam. Stresujący wczoraj dzień miałam bo i pierwsza wizyta i cały dzień na nogach. Myślicie że to zmęczenie spowodowało tak źłe dzisiejsze samopoczucie? I te wymioty... albo te frytki cholerne eh... A jak wy? Ktoś też taki słaby jak ja?

16ud43r8z4z8l0ej.png

Odnośnik do komentarza

natkusia ja dzisiaj coś słaba jestem. Jakoś fryzjer już dzisiaj robiłam. Właśnie się przebieram i jadę do kościoła jako fotograf. Ale jakoś mi ciężko na żołądku. Chyba muszę się wieczorem bardziej najeść aby w nocy nie dojadac. O 6.30 już nie spałam a o 7 już była moja szwagierka. Więc może już mi zmęczenie wychodzi. Narazie odpukać kręgosłup nie boli ale pewnie po kościele zaboli.

Miłego dzionka życzę. I lez odpoczywaj. A frytki z koncertu mogły ci zaszkodzić albo tak się przyjęły w ciąży :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magalena3
natkusia ja dzisiaj coś słaba jestem. Jakoś fryzjer już dzisiaj robiłam. Właśnie się przebieram i jadę do kościoła jako fotograf. Ale jakoś mi ciężko na żołądku. Chyba muszę się wieczorem bardziej najeść aby w nocy nie dojadac. O 6.30 już nie spałam a o 7 już była moja szwagierka. Więc może już mi zmęczenie wychodzi. Narazie odpukać kręgosłup nie boli ale pewnie po kościele zaboli.

Miłego dzionka życzę. I lez odpoczywaj. A frytki z koncertu mogły ci zaszkodzić albo tak się przyjęły w ciąży :D

O to też będziesz miała dzień wrażeń :) 3maj się tam :) ja leżę próbuje zjeść rosół ale marnie idzie... Boję się znowu wymiotów a jutro do pracy. Mam nadzieję że jakoś będzie dobrze, że tylko dzis taka chwilą słabości, muszę wytrzymać 2 tygodnie i urlop to odpocznę... Albo nie jak tak będzie jak teraz... Ja dziękuję zniknę zaraz waga mi spada boję się anemii kurka wodna eh

16ud43r8z4z8l0ej.png

Odnośnik do komentarza

Ja też sama sobie robię paznokcie żelowe i na to hybrydę. Ale niedawno je zdjęłam i nie mam werwy znowu ich zrobić. Taki leniuch mnie ostatnio dopada że coś strasznego. Wczoraj spałam do 10, dziś do 11 i oczywiście znowu na łóżku leżę

Odnośnik do komentarza

Witam

Dzisiaj wysłałam starszaka na obóz. Pierwszy w jego życiu.

Czuje się znakomicie . Nic nie boli. Nic nie dokucza . Tylko jestem jakaś rozkojarzona. Dzis musiałam wracać po kurteczke która zostawilam na krzesle w lokalu. Dobrze ze nikt jeszcze nie zdarzyl ja przywlaszczyc :D .

Lubiekawe jak tobie idzie odliczanie do wizyty? ;-). Bo u mnie już z górki :D

Ja regularnie robie żele . Do porodu nie zamierzam rezygnować.

Pozdrawiam i miłej niedzieli

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich! Moja historia zaczęła się w piątek gdy zobaczyłam dwie kreski na teście ciążowym ☺️ Nie wierzyłam w to wiec test powtórzyłam po dwóch dniach nadal dwie kreski wiec wyglada na to ze jestem w ciąży! Zadzwoniłam do mojego ginekologa i jestem umówiona na jutro rano ma potwierdzić ciaze

Odnośnik do komentarza

A to masz nawet starsza ciążę niż ja bo ja 11.06 A na wizytę idę w środę. Z tym że ja byłam umówiona później na wizytę ale gin kazał przyjść od razu bo prawdopodobnie przepisze mi duphaston. To trzymam kciuki jutro ! Aj znać czy coś wyszło :-) Pecherzyk może już będzie :-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...