Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny a jak to jest z kartą ciąży?
Chodzę do jednego lekarza. Na następnej wizycie założy mi kartę ciąży. A co jeśli dla swojego świętego spokoju będę chciała iść jeszcze do innego lekarza? Ale żeby nie mówić że chodzę do dwóch różnych lekarzy jednocześnie. Ten drugi też założyłby kartę ciąży???? Jak to jest. Głupie pytanie ale ciekawa jestem

Odnośnik do komentarza

Donatka to powiedz ze nie byłaś jeszcze u nikogo tylko musisz iść przed 10tygodnien to wtedy ci założy. Ja też mam zamiar tak zrobić. Teraz 27 nie powiem ta temu że chodzę prywatnie i mi założy kartę ciąży.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Donatka ja to nie będę chodziła równocześnie do dwóch. Ale teraz te pierwsze badania tak zrobię. Potem będę miała mojego gin na nfz to poprostu ta pierwsza kartę ciąży schowam i nie będę potrzebować.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ale już idziesz? Bo tak nie wiem czy jest na razie sens. Bo każdy może zobaczyć tyle co nic. Na polowkowe się zgodzę że można skontrolować, ale jeżeli ciąża się rozwija dobrze to vzmu nie ufać lekarzom?

Odnośnik do komentarza

Cześć! Chyba mogę się nieśmiało dołączyć =) 2 kreska dość jasna, b-hcg na razie niziutka ale jest… jutro rano powtarzam badanie po 48h i zobaczymy =) planowo termin na 21.03 =) wizytę mam na 25.07 dopiero, 6+1 więc może już będzie serducho.
Trzymajcie kciuki =)
O mnie: Mam na imię Magda, jestem z Warszawy. To moja 2 ciąża, mam synka 20 msc.

Odnośnik do komentarza
Gość Niedzielka

Witam Was:)
Może i ja powoli i nieśmiało się przyłączę, w sumie dopiero dziś zrobiłam test, ale dwie kreski od razu więc raczej nie ma wątpliwości... Ostatni okres 10.06., termin wg kalkulatora na 17.03. Entuzjazm umiarkowany - mam 35 lat, dwoje dzieci 6 i 8, niekoniecznie planowana ta ciąża, jeszcze nie do końca to do mnie dociera. Zacznę się cieszyć jak minie pierwszy szok:) a czas na poród rzeczywiście świetny - pierwsze dziecko rodziłam w kwietniu, super wspominam ten czas - wiosna, ciepełko, szybko spacerki, cudnie:)

Odnośnik do komentarza

magdalena2020
Cześć! Chyba mogę się nieśmiało dołączyć =) 2 kreska dość jasna, b-hcg na razie niziutka ale jest… jutro rano powtarzam badanie po 48h i zobaczymy =) planowo termin na 21.03 =) wizytę mam na 25.07 dopiero, 6+1 więc może już będzie serducho.
Trzymajcie kciuki =)
O mnie: Mam na imię Magda, jestem z Warszawy. To moja 2 ciąża, mam synka 20 msc.


Witaj. Gratulacje. Ja byłam na wizycie w skończonym 6 tyg, serduszko było widać :)
Odnośnik do komentarza

I ja witam nowe mamusie. Fajnie ze nas coraz więcej. :D teraz aby od wizyty do wizyty i zleci do marca :)
Macie jakieś objawy ciążowe?

Ja właśnie zjadłam kanapke. Obudziłam się na kolejne siusiu i już nie mogłam zasnąć bo to ssanie w żołądku było silniejsze. Woda nie pomogła więc musiałam otworzyć lodówkę. :D
A teraz życze dobrej reszty nocy mimo że u mnie już świta dobrze i ptaszki świergolą.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

I ja witam wszystkie nowe mamy na forum.:)
Aania82, to Twoje pierwsze dziecko? Moje tak, dlatego taka wielka radość. Na początku nie miałam chyba żadnych obaw, ale z czasem dociera do mnie jak kruche może okazać się to szczęście. Coraz częściej się boje, ale też staram się temu tak nie poddawać. Może się to później odbic na dziecku....

Odnośnik do komentarza

Każda z nas ma w sercu strach, ale i nadzieje. Wiadomo wszystko się jeszcze może zdarzyć, ale trzeba być dobrej myśli. :)
Miałam Wam powiedzieć o wynikach i jakie badania zrobiłam.. I zostawiłam w samochodzie. Znajdę paragon to Wam zrobię zdjęcie, może coś za mało mi przepisał. Ocenicie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...