Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

ewelinka pena ma rację nie bierz wszystkiego na serio z netu. Czasem piszą dobrze a czasem nie. Jak się martwisz to zrób betę a druga po 48h będziesz miała przyrost.
Gdyby było coś nie tak to by lekarz powiedział. A kiedy masz następna wizyte?
A mi fasolke mierzył ale nie spytałam. Jakoś nie wiem czemu... :D
Lece może jeszcze usne.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

ewelinka mnie coś brzuch cmi jak na okres właśnie. A o kręgosłup ie mi nic nie mów. Jak postoje np przy zmywaniu to boli. Jak przejdę się to boli. Jak leżę to boli i tak ciągle gdzieś mnie boli i ciągnie ale zmieniam pozycje i przechodzi na jakiś czas. Za to zauważyłam że ja ciągle na lewym boku leżę. Niby dobrze ale z racji tych minus 3kg to mi się kość w biodrze odbija i mnie tam boli jakbym siniak miała. I na twardym leżała :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jak ja bym chciała mieć minus 3 albo Wasza wagę :D ja zakupie niedługo Rogala bo na brzuchu spać nie mogę bo cycki i mam tak kołdrę wyskladana jak na Rogala :D
Zapomniałam dodać że mój ukochany Profesor Ginekolog pozwolił mi jeździć na rowerze, pływać i chodzić na fitness :D
A mnie jeszcze kręgosłup boli od siedzenia przy biurku. Dzisiaj wracam i może jakieś ćwiczenia zrobie z YouTube.

Odnośnik do komentarza

Mnie jak mocno boli kręgosłup to mam w aplikacji z ćwiczeniami na dolne partie kręgosłupa. Takie zwykłe wyginanie i rozciąganie ale pomaga. Chociaż niektóre ćwiczenia omijam bo w ciąży bym mogła się przeciągnąć.
Ale jak ty chodzisz na basen to zapytaj może mają jakieś grupy na ćwiczenia dla ciężarnych. W grupie łatwiej się ćwiczy.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Witam.

magalena3 cieszę się, że uslyszalas serduszko. Dobry lekarz to podstawa, dobrze że masz wybór. Chyba nie pomyliłam nicków, bo trochę naprodukowalyscie postów i już nie pamiętam co kto pisał.

Ja dzisiaj pół nocy nie spałam, jak wstałam o 1 do dziecka, bo chciał siku to potem nie mogłam zasnąć i teraz też stresuje się wizyta. Wiem, że dobre nastawienie to podstawa...

Miłego dnia :-)

Odnośnik do komentarza

KasiaMichał rozumiem co czujesz. Ja wczoraj 15 razy się budziłam w nocy. :D serduszka nie słyszałam ale widziałam jak pulsuje. Aż muszę poszukać papiery z poprzednich ciąż bo tak jak pisałam że w poprzednich serduszko widziałam w 5+4dni ale coś mm teraz zmieszane myśli czy przypadkiem nie pomyliłam się :D a przy okazji znajdę kartkę z grupą krwi.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

DobraWróżka
Magdalena, ja 3 razy w tygodniu robię jogę. To zbawienie dla mojego odcinka lędźwiowego kręgosłupa ❤

Ale masz jakiś instruktaż na yt czy aplikacje? Nigdy nie myślałam o jodze. Ale przydałoby się bo cora już się nudzi a takto że mną ćwiczyła tylko wtedy to i brzuszki i pompki i planka i jej się podobało a szczególnie jak mama nie mogła czegoś zrobić :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

marta200x witam i ja i zapraszamy. Kiedy masz termin i kiedy wizytę? Masz już jakieś dziecko? Czy to pierwsze będzie?
olcik współczuję tego zapalenia pęcherza. Teraz to musimy bardziej wszędzie uważać bo łatwiej coś załapać. Ja to nawet po domu już w kapciach chodzę bo tak się ochlodzilo że na boso za zimno :D

Musiałam się położyć bo mi plecy wysiadaja. Odbieram i myje poprzeczkę czerwona na dżem ale muszę odpocząć.
Jakby ktoś głodny to zapraszam na rosolek już gotowy :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magalena3
marta200x witam i ja i zapraszamy. Kiedy masz termin i kiedy wizytę? Masz już jakieś dziecko? Czy to pierwsze będzie?
olcik współczuję tego zapalenia pęcherza. Teraz to musimy bardziej wszędzie uważać bo łatwiej coś załapać. Ja to nawet po domu już w kapciach chodzę bo tak się ochlodzilo że na boso za zimno :D

Musiałam się położyć bo mi plecy wysiadaja. Odbieram i myje poprzeczkę czerwona na dżem ale muszę odpocząć.
Jakby ktoś głodny to zapraszam na rosolek już gotowy :D

Ja robiłam ostatnio dżem truskawkowy. A dzisiaj powinnam zrywać wiśnie i zrobić z nich dżem, ale jedyne o czym marzę po pracy to położyć się do łóżka i się zdrzemnąć. :P mój odpoczynek chyba ważniejszy :p

Siedzę w pracy i normalnie co godzinę muszę coś zjeść. Tak mnie ssie w żołądku. Chociaż wcale nie mam ochoty jeść. Hormony, uspokójcie się. Albo w sumie nie, szalejcie dla kropeczki. :)

Odnośnik do komentarza

Mam 27 lat,mam 7letnia corke Kornelke. Termin wg OM na 1.03 jednak na pierwszym USG z wtorku termin zamiast 6tygodnia 5 tydzien wiec u mnie roznica dosc spora bo 10dni wyszla. Niestety nie slyszalam jeszcze serduszka. Mam krwiaka przy pecherzyku, zalecenia odpoczynku bo plamienia I 2x dziennie luteina. Nastepna wizyte mam 22 lipca zeby zobaczyc serduszko ... Tak wiec przez nastepne 10dni niepewnosc I obawy...

Odnośnik do komentarza

marta200x też mam krwiak i do tego mieśniaka. I krwiak też jest blisko pęcherzyka. Dostałam duphaston 2 razy dziennie. I na kontrolę 18 lipca mam się zgłosić. Karty ciąży jeszcze nawet nie mam bo jak to lekarz określił wszystko może się jeszcze zdarzyć. Ale mam nadzieję że będzie ok

Odnośnik do komentarza

olcik ja też miałam robić truskawkowy ale nie ma komu po tryskawki jechać a ja dźwigać nie mogę i mamą moja też bo po operacji oka to też nie może. A ty odpoczywaj. Należy się.

ewelinka No widzisz jakbyś bliżej mieszkała to byś nie musiała gotować. Mój trochę mało słony bo ja taki lubię ale mój P to będzie musiał sobie dosolic. A marchewkę też lubię. Zawsze wyjadam.

marta200x, donatka też nie miał się gdzie umiejscowic tylko akurat tam. Ale życzę wam aby się poprostu wchlonely i nie było po nich śladu. Chociaż nie wiem jak jest z miesniakiem.

Ja się nie dodzwoniłem do laboratorium żadnego. Jutro od rana spróbuję bo dzisiaj to o 12 dopiero mogłam dzwonić.
Teraz odpoczywam po nie zdrowym jedzeniu bo ugotowalam sobie udka z kurczaka do rosołu i obsmazylam je na patelni plus frytki z solą i ketchupem. Echh będę zdychac później po smażonym ale tak mi się chciało że musiałam. :D odpocznę i na zakupy muszę jechać bo tylko światło w lodówce. A nawet tego nie ma bo żarówka się spaliła i mój miał dzisiaj kupić :D wogole to już myślałam że się lodówka popsuła ale nasluchiwalam czy chodzi :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

ewelinka mnie tam zawsze jak wezmą zachcianki to sobie pichce. Ale przed ciąża i też tak miałam i np jadłam ogórka konserwowego i chwilę po banana słodkiego. Więc u mnie to normalne. Chociaż mam chęć na rybę. Np pstrąga albo łososia. Ale z racji że moi za łososiem nie przepadają to chyba pstrąga kupię.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...