Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

~Lo-la
Będziecie robić nifty lub panoramę albo podobne badanie?

W poprzedniej ciąży robiłam i wiązało się to z niepotrzebnym stresem. Bo wysokie prawdopodobieństwo różnych chorób nam wyszło.
Teraz, jak wszystko będzie ok wg mojej Gin, to będę robiła podstawowe badania. Chyba, że zwróci na coś uwagę, to wtedy co innego. Ale wówczas to i tak bardziej w kierunku "problemu" by zapewnić Bąbelkowi najlepszą opiekę o porodzie.

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Też robiłam w poprzedniej ciąży, a teraz to zobaczymy.

DobraWróżka
~Lo-la
Będziecie robić nifty lub panoramę albo podobne badanie?

W poprzedniej ciąży robiłam i wiązało się to z niepotrzebnym stresem. Bo wysokie prawdopodobieństwo różnych chorób nam wyszło.
Teraz, jak wszystko będzie ok wg mojej Gin, to będę robiła podstawowe badania. Chyba, że zwróci na coś uwagę, to wtedy co innego. Ale wówczas to i tak bardziej w kierunku "problemu" by zapewnić Bąbelkowi najlepszą opiekę o porodzie.

Odnośnik do komentarza

No i pęcherzyka jest. Fasolke jest 2 dni starszy niż z Om i termin mi wyznaczył na 6 marca. Więcej nie pamiętam. Widziałam pulsujace coś(mówił że jakby serduszko) już ale nie mógł dobrze zmierzyć więc nie mierzył tętna. No i nie wiem czy będę do niego chodzić. Jakoś zmieszana jestem niby miły i tu i w przychodni ale tutaj bardziej. Niby kasy w rękę nie dostaje ale może rzeczywiście jak prywatnie to inaczej traktują ludzi

Fotki nie wzięłam. Gapa że stresu zapomniałam. Swetra też.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Oj tak ulga była jak mi pokazał na monitorze bo takto szukał i szukał aż w szoku byłam ale próbował podejść aby to serducha wyłapać. No i jedno. Chociaż ja tam widziałam dwie plamki ale nie wiem co ta druga pokazywała :D okaże się za 3 tyg. Jak pójdę do niego. Ale jeszcze muszę się zastanowić.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

sandawilla kartę ciąży założył. Zlecił badania podstawowe plus te dimery i tsh. No i toksoplazmoza. A wizytę następna mam u niego 31. Akurat za 3 tygodnie. A 27 mam wizytę u innego to zobaczę który będzie lepszy.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

nowa szkoda że nie było nic widać ale jak kazał za tydzień przyjść to super.

A no i co mnie zdziwi Lo to moja waga. Jeszcze mniejsza i w domu też ważę mniej. Zanim dowiedziałam się o ciąży ważyła 57.7 a teraz wpisał mi w kartę 54.6 i w domu tak samo.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Zrobiłam dziś jeszcze raz beta hcg i od poniedziałku jest przyrost prawie 800% :D Jestem szczęśliwa i już powiedzieliśmy rodzicom moim A teściów jutro powiemy. Miałam czekać do wizyty ale moja mama mnie dziś znów pytała czy w ciąży nie jestem to nie będę kłamać :D

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...