Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Co do poduszki, to ja miałam taką z silikonowym wypełnieniem. To takie same jak w poduszkach. Dla mnie było dobrze ;)
Serio, takie macie smaki?! Ja to nic bym nie jadła cały dzień... Martwię się, żeby mi waga nie spadła, bo i tak startuję ze sporą niedowagą :( brzuch płaski, wzdęcia mam po nocy. Później luzik.
Moje córki cały czas tylko o dzidziusiu mówią. Od kilku miesięcy ;) za tydzień w poniedziałek mam wizytę i wtedy pokażemy im zdjęcie USG i powiemy. No i najbliższym chyba też. Bo na razie ja z mężem tylko wiemy :D

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

U mnie to może nie tyle zachcianki jak głód. Mimo to że jestem najedzona to te ssanie jest tak nieprzyjemne i denerwujące że szok... A jak doprowadze do głodu to jest mi bardzo niedobrze jakby żołądek nie chciał być pusty tylko non stop żeby coś w nim było. U mnie też jeszcze nikt nie wie. W sobotę mam pierwszą wizytę to będzie 7 tydzień :) rodzicom powiemy może ba urlopie czyli za 3 tyg :)

16ud43r8z4z8l0ej.png

Odnośnik do komentarza

DobraWróżka ja niby nadwagi nie mam ale boczki zostały po ciazach i jak się wkoncu wzięłam za siebie schudłam 7kg to zaszłam w ciążę no i teraz mi jeszcze 2kg spadło odkąd zobaczyłam pozytywny test. A więc w tydzień. Poprzednio trochę mi się przybrał bo 17 i 11 kg ale mam nadzieję że tym razem aż tyle nie przytyje. A no i dodam że za pierwszym razem w ciążę też zaszłam po schudnieciu tylko że 13kg wtedy.
Lece do wanny na szybko i idę spać bo padam. Tutaj minus kapania bo ja uwielbiam kąpiele w gorącej wodzie. Ale przeżyłam dwa razy to i trzeci raz przeżyje.

Dobrej nocy. Pewnie do 3w nocy:D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

AnnoyedPol
hejka mamusie
witam.

Jednak spałam jak zabita. Dopiero budzik o 5 mnie obudził. Tyle że nie poszłam spać o 21 tylko o 22.30 więc przesunięcie. A tak mi się siu siu chciało że szok.

Stresa mam przed Dzisiejsza wizyta. Nie wiem czy mnie przyjmie bo zapisana nie jestem ale Chociaż receptę aby przepisał dalej na duphaston.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Miłej pracy życzę. Mi dzisiaj też zimno mimo że za oknem słonko się przedziera.
Wizyta późno bo koło 16 dopiero przyjmuje a jak mnie przyjmie to pewnie na końcu to koło 20 :D

Ja już po śniadaniu ale jakoś mi nie weszły te śledzie nie zbyt dobrze się po nich czuje. Muszę wypatrzec cos innego w sklepie.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Spaaaaać!!! Ale okropnie chce mi się spać!! Dosłownie, cały czas bym spała. Kładę się z dziećmi o 19, a wstaję o 7. I mi mało. W dzień robię drzemkę godzinną. I mało!
W poprzednich ciążach miałam to samo, ale zapomniałam jakie to nie do pokonania. Czekam na męża i idę spać ;)

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Ja mam na 27 lipca zapisana wizytę u innego gina ale to zapisałam się jakby się tutaj nie udało. Ale dumam że już mnie przyjmnie ale męczy mnie to dzisiaj i nie mogę się na niczym skupić. Trochę ogarnęłam dom i jakieś klucie w macicy mnie dopadło ale już leżę. Bo moja cora wyrozumiala i bratanica też. Ładnie sobie malują kredkami i dyskutują. :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!
A ja mam pytanie czy któraś z Was ma objaw taki jak zaparcia/hemoroidy? Mnie męczą jak tak sobie pomyśle wlasnie od początku... łącze to teraz z ciąża choć przy pierwszej tego nie miałam. Musze zapytać lekarza bo zaparć nie miewam a tym bardziej hemoroidów a teraz widzę ze z dnia na dzien jest coraz gorzej...

Odnośnik do komentarza

sandawilla jakto nie masz objawów? Brak okresu to też objaw. A mówią że brak objawów to też objaw. Obyś tylko później zdwojonych nie miała.

aniamania ja zaparć nie mam bo ciągle pije siemię lniane. Ale np nie mogę bananów, białego pieczywa, naleśników itp co wiąże się z cięższy załatwienien. Ja mam owrzodzenia na jelicie i dlatego ale na koniec drugiej ciąży miałam jakby hemoroidy i z racji że później karnilam piersią to też bez leków i pomogła mi rana z internetu. Zaparzacz herbatkę taka zwykła czarna i ta torebkę wkłada się i tak najlepiej trochę z tym posiedzieć. Na robiłam sobie to na noc bo wtedy nie chodziłam i się nie przesuwalo. Tak wyleczylan. Bo ja miałam wewnętrzne chyba bo na zewnątrz nic nie było widać ale przy wyproznianiu leciała krew.
Dodam że sprawdzony sposób przeze mnie i moją szwagierke.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magalena3
sandawilla jakto nie masz objawów? Brak okresu to też objaw. A mówią że brak objawów to też objaw. Obyś tylko później zdwojonych nie .

Obyś miała rację z tym pierwszym; -)

Jednak poczekam cierpliwie na wizytę. ..niby to już za 10 dni ...co ma być to będzie. ..Nic nie zmienię. Do laboratorium mam daleko. ..wiem ze jak badania trzeba będzie robić to już mus jechać.

Aniamania przy ciaxy mogą pojawić się zaparcia . Z hemoroidami nie pomogę. ..Bo nie znam się .

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...