Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Melduję. Betę zrobiłam. Wyników jeszcze nie ma. A ginka mnie nie przyjęła. Ma za dużo pacjentek i położna kazała mi wybrać do końca duphaston i zgłosić się do poprzedniego gina bo ta nie prowadzi ciąż. Zastanawiam się czy te d-dimmery powinnam jeszcze teraz zrobić bo powinnam brać te zastrzyki ale to chyba później. Wtedy te duszności miałam od okolo 20tyg. Ale zobaczę co jeszcze na to powie endokrynolog bo to też ma znaczne ie. A w pon pójdę do tego mojego gin.

ewelinka to będziemy trzymać kciuki za intensywna naukę weekendowa. I oczywiście za odpowiednią ocena i miła wizyta u gin.

A z tym wstawaniem to wam powiem że ja mam na odwrot. W dzień się nie zdrzemne bo cora już nie robi drzemek za to o 20 jestem padnięty. 5 razy w nocy wstaje na siu siu a i tak mój o 5 się budzi do pracy to budzę się z nim i dzisiaj od 5 do 7 miałam 4 drzemki :D a jak pospie i wstaje później koło 8 to cały dzień mnie głowa boli.
natkusia beta piękna. A to pierwsza robiłaś czy już druga? I czy ty bardziej nie lutowka jesteś niż marcowka. Ale lepiej marcowka bo już się miło gada :D

Czekam na te betę pewnie będzie znowu koło 19.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Natkusi_a
Wiecie co dziewczyny natknąłam się jeszcze na innym forum że jak w6 tyg objawy są "słabe" to źle :( sama nie wiem co myśleć już jestem przerażona. Senność jskos mi minęła ostatnio, jem normalnie, mdłości żadnych, piersi troszkę bolą, podbrzusze też. Czy wy też nir macie objawow i trzeba się cieszyć czy jest to powód do zmartwień? :(

Ale głupoty piszą!! Osobiście, w obu ciążach do 6mca w ogóle nie było mi widać brzucha. Po prostu płaska bylam! Jedyny mój objaw (ale za to przez całą ciążę) to nudności, które trwały całymi dniami.
Każdy organizm jest inny. Każda z nas inaczej odczuwa (nawet te same objawy). Każda z nas inaczej przeżywa ciążę. Nie można pisać takich głupot, bo zwyczajnie są one szkodliwe!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Madziu wiesz co no patrzę że chyba bardziej jestem koniec luty ale już mi tu z wami dobrze :) zostaje :) najwyżej będę na dwa fronty hehe. To moja pierwsza beta tylko raz robiłam bo 2 kreseczki wyraźne miałam już 2 dni przed okresem także owulacje miałam pewnie wcześniej :) grunt że się nie udało. Co do siusiania to ja już tak nie biegam :)

16ud43r8z4z8l0ej.png

Odnośnik do komentarza

Już nie mogę doczekać się powrotu z wakacji. Serio! Umówię się do Gin i będziemy wiedzieć coś więcej. Normalnie tuptam z nóżki na nóżkę! Już bym dziś wracała ;-)
Bety nie robiłam, myślę że nie mam takiej potrzeby. Wg mnie to nie potrzebny stres- czy wzrasta prawidłowo, czy nie za nisko itp. po co? Ufam swojej gin i chcę znać jej zdanie.
Co do sexu- my na razie się wstrzymujemy, ale to dlatego że czuję tak rozmiękczone tkanki, że nie jest mi to przyjemne. Niebawem minie i wrócimy do normalności ;)
Supli też nie biorę. Tylko kwas foliowy. Wcześniejsze ciążę udawało mi się większość czasu być na dobrych wynikach bez witamin. Liczę, że zbilansowana, bogata odżywczo dieta i teraz się sprawdzi :D

Mam nadzieję, że ta ciąża będzie dla mnie łaskawa i obejdzie się bez nudności. Dla mnie to jakaś masakra była!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry. Witam się jako nowa świeża "Mamusia"
Mam 27 lat jestem po 2 poronieniach w 5-6tyg.
Dzisiaj byłam u ginekologa i obecnie położniczy termin to 3-4tyg a z miesiączki to 5+1 :) dostałam luteine dopochwowo na podtrzymanie i L4 ponieważ pracuje w żłobku. Jestem póki co pełna obaw Ale i dobrej myśli.
Miło mi Was poznać i trzymam kciuki za wszystkie Mamuśki :)

jbt1i09kfzsgexze.png

Odnośnik do komentarza

aneczex witaj wśród nas. Świetne nastawienie. Trzeba wierzyć że wszystko wporzadku. Masz już jakieś objawy?

natkusia zostań zostań będzie miło :D narazie nas mało ale to dopiero początek więc jeszcze do nas dołącza :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja tak patrzę ze tez jestem tak na pograniczu lutego i marca..
Co do mdłości to poranne to chyba mit! Druga ciąża i znow węch wyostrza sie po południu. Wracam teraz z pracy i czuje każdy perfum jaki każda osoba dzis użyła .. w poprzedniej ciąży tez tak miałam nie mogłam używać perfum żadnej chemii. W sklepie omijałam wielkim łukiem polki z chemia itp.

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny

Jak będzie wszystko w porządku to tez na przełomie lutego i marca zostanę mamusią po raz trzeci .

Na wizytę umówiłam się 19 lipca . Mam nadzieję że już co nieco będzie widać.

Dwa testy negatywne. Trzeci wcxorajszy pozytywny. Nie mam jeszcze objawów typowo ciążowych.

Pozdrawiam i mam nadzieje ze tu zostaniemy wszystkie aż do końca

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Odnośnik do komentarza

U mnie też tak jest. Odkąd mam core to staram się jeść regularnie. Co 3h 5 posiłków. Po trochu ale 5 posiłków i tak do tej pory jemy. Tylko że zwykle nie czułam aż takiego ssania. W nocy się przebudze to muszę soku się napić bo wodę jak się napije to mi niedobrze :D chociaż w dzień dużo wody pije i nie mam takich mdłości po wodzie :D

Ja już zasypiam. Zjadłam tosta z bananem i padam. Czekam aż cora dokończyć kanapkę i idziemy się myć i spać.

No i czekam na betę. Dzisiaj coś dłużej czekam.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja pierwszy test pozytywny miałam dwa dni przed terminem a więc moja ciąża może byc starsza albo jak mi dziewczyny na staraczkach mówiły po becie że bliźniacza :D

A wizytę miałam mieć dzisiaj bo tam trochę miałam do załatwienia ale się okazało że Pani nie prowadzi ciąż. Tyle co z położna pogadałem. Jutro będę dzwonić może kogoś innego znajdę albo w poniedziałek do mojego starego gina pójdę.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
Gość Kasia Michał

Witam.
Dzisiaj zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny. Według moich obliczeń termin porodu wypada na okolice 12 marca.
Za tydzień ide do lekarza. Mam nadzieję, że wszystko jest w porządku, bo męczę się z podwyższoną temperaturą 37,7...

Odnośnik do komentarza

kasia cześć i gratulacje. Ja mierzyłam temperaturę w trakcie cyklu i jak byłam w ciąży to już miałam codziennie 37 stopni. Teraz nie wiem. Ale skontrolować najlepiej z lekarzem. Opowiedz coś o sobie. Twoja pierwsza ciąża?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...