Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie też boli brzuch jak na okres oczywiscie nie cały czas. Za to w zeszłym tyg w piątek bardzo mnie bolał cały dzień aż stać mi było ciężko i byłam pewna wtedy ze v okres dostanę. Martwią mnie te bóle.
Ja do lekarza wybieram się za 2tyg to będzie 6+4.potem jedziemy na tydzień urlopu więc przed nim chce wiedzieć co i jak.

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Hej. Ja nie wiem czy ciąża czy nie ciąża
Miałam okres 2 czerwca. Od niedzieli (23.06) bolą mnie piersi, od poniedziałki trochę podbrzusze a dziś doszły niewielkie mdłości. Jestem tez senna. W niedzielę i poniedzialek moglabym nie wstawać.
Beta w poniedziałek wyszła ujemna test oczywsicie tez, ale to chyba i tak za wczesnie żeby coś wykryć
Jutro rano zrobię ten bardzo czuły test.
Od trzech lat czyli od pierwszej ciąży nie miałam takich objawów przedokresowych a wcześniej owszem bolały mnie piersi juz na dwa tygodnie przed @ ale po całości a teraz rwie mnie tylko z boków od pach.
Dziś od rana boli podbrzusze, ciężko mi wstac i jestem śpiąca.

Odnośnik do komentarza

Ja się chyba za szybko cieszyłam :( zrobiłam dziś drugi test i wyszła ledwo widoczna druga kreska :( chyba pójdę dziś na betę zobaczyć czy jest ciąża czy nie. Mam wrażenie że to powtórka tego co przeżyłam w kwietniu :( najpierw blade testy a potem... :( chciałam w końcu zobaczyć dwie grube krechy i się nie martwić to mam :(

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Majci, bo to jeszcze za wcześnie. U mnie na tym etapie też nic nie pokazał test. Dopiero w dniu spodziewane miesiączki pokazała się baaardzo blada kreseczka. I to też taka że zastanawiałam się czy faktycznie jest czy tylko ja ją widzę:) Także głowa do góry i cierpliwości

Odnośnik do komentarza

Cześć. Dziewczyny witam sie i ja:-)
Byłam tu jakis czas temu na forum we wrześniówkach 2017. Mam juz córeczkę 22 miesiące.
U nas ciąża to kompletna niespodzianka! Szczerze nie planowałam drugiego dziecka.. ale sie cieszę ze Julka bedzie miała rodzeństwo.
U nas termin jest na 01.03.2020 ostatnia miesiączka zaczęła sie 23 maja.
Okres spóźnia mi sie 6 dzien
Test wyszedł- dwie grube krechy.
Żadnych objawów oprócz lekkiego bólu piersi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...