Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Mój wcześniejszy poród był pod koniec października. Trochę ciężko było z ubieraniem na spacer, ale codziennie mróz czy deszcz był spacer. Teraz mam 03.03. Termin. Bardzo się cieszymy z mężem bo udało się w 2 cyklu

Odnośnik do komentarza

Ja też rodziłam w październiku i myślę, że poród na wiosnę jest o wiele lepszą opcją. Nie mam zbytnio objawów. Jedynie kawa zaczęła mi się wydawać bardziej gorzka. Do lekarza planuję się wybrać za jakieś 2 tygodnie, by zobaczyć już bijące serduszko :). Ostatni okres miałam 1.06. Udało nam się już w pierwszym cyklu starań. Mówiłyście komuś o ciąży?:)

Odnośnik do komentarza

U mnie objawów narazie zero, nic, kompletnie. No oczywiście poza okresem. Może to że jeść mi się w ogóle nie chce.
A o ciąży narazie nikt nie wie. Wolę nie zapeszać. Najbardziej boję się reakcji syna. Jednak całe życie był jedynakiem więc może być ciężko

Odnośnik do komentarza

U mnie też jeszcze nikt nie wie i raczej długo będziemy utrzymywać to w tajemnicy bo w kwietniu poronilam i wolę teraz dmuchać na zimne.
Donatka ja też mam jedynaczke w domu, ale wiem, że moja będzie się bardzo cieszyć bo bardzo chce mieć rodzeństwo.
Z objawów to sutki mnie bolą. Po za tym brzuch mnie pobolewa, ale mam nadzieję że to nic złego.

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Na pewno Wasze dzieci sobie z tym poradzą. Moja córka ma na razie prawie 4 lata, także u nas problem będzie ale raczej z.. Tesciami. Mieszkamy razem ale nie do konca się dogadujemy. Po pierwszym porodzie miałam przez nich doła przez 3 lata.. Ale szkoda wspominać. Teraz nie dam się złamać.
U mnie objawy to tylko ból piersi od 18 dnia cyklu, albo i wcześniej. Moja owulacja jest zaraz po miesiączce, test zrobiłam w 24 dniu cyklu i już były 2 widoczne kreski ❤️❤️

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...