Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

podoba mi się klinkier na ścianach w domu, sam nad tym się długo zastanawiałem, ale wiem, że na rynku są też okładziny elastyczne, które mają być podobne – trafiłam na takie porównanie ich trwałości https://www.youtube.com/watch?v=JDdTawm-b_Q

Odnośnik do komentarza

Mi się kamień tak średnio podoba. Miałam w poprzednim mieszkaniu  i niestety ale nie sprawdził się. Położyłam go na ścianach w przedpokoju, który wydawał mi się optycznie zmniejszony, poza tym na kamieniu osadzał sie kurz. W nowym mieszkaniu w salonie położyłam na ścianie tapetę o wzorze białej cegiełki, zamiast prawdziwej cegiełki 😉 Sprawdza się moim zdaniem lepiej, nie zbiera sie kurz. Jej położenie było dobre kilkanaście razy tańsze niż cegły, poza tym wygląda również fajnie (wzorów na dole).

Taka tapeta winylowa jest do kupienia [reklama usunięta] polecam bardziej niż papierowe bo łatwiej się je kładzie, poza tym są nieco grubsze i łatwiejsze potem do doczyszczenia. Odważnie postanowiłam polożyć sama 🙂

tapeta-3d-cegla-biala-imitacja-cegly-win

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
W dniu 18/6/2019 o 9:59 AM, Perrakath napisał:

Hej jakie macie pomysły na aranżację ścian w domu? Ja się zastanawiałam nad płytkami klinkierowymi, ale mój mąż nie jest przekonany do tego pomysłu :D co o tym sądzicie?

Jeżeli jednak odpuścić płytki, możesz pomyśleć o wykorzystaniu nowoczesnych fototapet. Obecnie drukujemy je na wysokiej jakości materiałach, są łatwe do naklejenia i odklejenia, można swobodnie przebierać wśród licznych wzorów lub stworzyć własny: https://aplip.pl/product/custom-product

Aplip.pl: Fototapety na zamówienie, plakaty na ścianę i naklejki

Odnośnik do komentarza

Ostatnio widziałam u znajomej ścianę zrobioną z paneli tapicerowanych bardzo fajnie i oryginalnie to wyglądało, można je zrobić bardzo kolorowo np. każda z innego koloru.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...