Skocz do zawartości
Forum

Ciężkie nogi


Gość Milenaxe3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Milenaxe3

Teraz kiedy jest tak ciepło mam czasem problemy z ciężkimi nogami. Kiedy jest chłodniej i dłuo spacerujemy z Kacperkiem to nie mam akich problemów, ale jak już przysiądę do pracy i siedzę przy biurku kilka h to już jest prblem. Znacie może jakieś maści albo inne sposoby na taką przypadłośc? Z chęcią może być to kilka rozwiązań, czym wiecej tym lepiej :)

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, najpierw wizyta u lekarza. U mnie ból stawów i mięśni był związany z siedzącą pracą i bardzo małą dawką ruchu.

Krótkie przerwy w pracy a rozprostowanie nóg zawsze pomogą, a i więcej ruchu na świeżym powietrzu również zdziała cuda. Sprawdź sobie poziom minerałów w organizmie, zwykłe badania z krwi powinny wystarczyć. U mnie w przychodni 20 zł kosztują. Może Ci brakuje magnezu? Lub coś masz z dietą nie tak?

Odnośnik do komentarza

Ja od kilku lat pracuję w biurze i jest to głównie praca siedząca, nogi zaczęły mi puchnąć 3 miesiące po rozpoczęciu pracy, wtedy koleżanka poleciła mi tabletki [reklama usunięta], które bardzo dobrze się sprawdziły. Opuchlizna już się nie pojawia i nie mam uczucia ciężkich nóg, polecam te tabletki jeśli macie problemy z krążeniem.

Odnośnik do komentarza

To może być niedoczynność. Wszystko zależy od innych badań, w tym ft3 i 4, anty TPO i anty TG, które świadczą o chorobie autoimmunologicznej w początkowym stadium. Sama mam taki wynik i lekarz pierwszego kontaktu zdiagnozował nadczynnosc, bo konsultacji z endokrynologiem dowiedziałam sie ze jest to zapalenie tarczycy w fazie nadczynnosci, ale docelowo moze sie przeobrazić w Hashimoto. Najlepiej poczekać na wizytę u lekarza, który na podstawie szczegółowych badań postawi diagnozę [reklama usunięta] .To może być niedoczynność. Wszystko zależy od innych badań, w tym ft3 i 4, anty TPO i anty TG, które świadczą o chorobie autoimmunologicznej w początkowym stadium [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...