Skocz do zawartości
Forum

Listopadowe mamusie :)


Gość aldonka23

Rekomendowane odpowiedzi

aldonka23
agusiaa58
i jak dziewczyny przybywa was?? pewnie duzo dziewczyn jeszcze nie wie ze sa juz zafasolkowane. Ciekawa czy bedzie ktos z terminem na 10tego :) moje urodzinki hehe

czekamy na resztę dziewczyn..............mam nadzieję,że się posypią:yuppi:

poczekajmy do konca mies. a zobaczysz ze i na kreseczkach ktos jeszcze zaciąży, noi nie tylko!! mam nadzieje ze bedzie nas duuuuuuuuzooooooooooooooooo!!!!

Odnośnik do komentarza

Justyś
agusiaa58
i jak dziewczyny przybywa was?? pewnie duzo dziewczyn jeszcze nie wie ze sa juz zafasolkowane. Ciekawa czy bedzie ktos z terminem na 10tego :) moje urodzinki hehe

ja dokładnie nie wiem na kiedy ale licząc cykl 29dniwy to wypada poród 11 listopada, ale dzień w ta czy w ta?
narazie nas malutko.....

justys dodaj do daty pierwszego dnia ostatniej miesiaczki 7dni i odejmi 3 miesiace i ci wyjdzie termin jak jeszcze nie bylas u lekarza, przynajmniej tak moj lekarz liczyl. 3 wrzesnia mialam ostatnia miesiaczke a termin mam na 10 czerwca

Odnośnik do komentarza

agusiaa58
Justyś
agusiaa58
i jak dziewczyny przybywa was?? pewnie duzo dziewczyn jeszcze nie wie ze sa juz zafasolkowane. Ciekawa czy bedzie ktos z terminem na 10tego :) moje urodzinki hehe

ja dokładnie nie wiem na kiedy ale licząc cykl 29dniwy to wypada poród 11 listopada, ale dzień w ta czy w ta?
narazie nas malutko.....

justys dodaj do daty pierwszego dnia ostatniej miesiaczki 7dni i odejmi 3 miesiace i ci wyjdzie termin jak jeszcze nie bylas u lekarza, przynajmniej tak moj lekarz liczyl. 3 wrzesnia mialam ostatnia miesiaczke a termin mam na 10 czerwca

wg tego sposobu który mi podajesz termin wyjdzie na 10listopad ostatni @ miałam 3 lutego+7 dni= 10 odjąć 3 mies 10listopad!!!!!

Odnośnik do komentarza

Justyś
agusiaa58
Justyś

ja dokładnie nie wiem na kiedy ale licząc cykl 29dniwy to wypada poród 11 listopada, ale dzień w ta czy w ta?
narazie nas malutko.....

justys dodaj do daty pierwszego dnia ostatniej miesiaczki 7dni i odejmi 3 miesiace i ci wyjdzie termin jak jeszcze nie bylas u lekarza, przynajmniej tak moj lekarz liczyl. 3 wrzesnia mialam ostatnia miesiaczke a termin mam na 10 czerwca

wg tego sposobu który mi podajesz termin wyjdzie na 10listopad ostatni @ miałam 3 lutego+7 dni= 10 odjąć 3 mies 10listopad!!!!!

super to jednak masz termin na moje urodzinki :):) a kiedy wybierasz sie na wizyte??

Odnośnik do komentarza

agusiaa58
Justyś
agusiaa58

justys dodaj do daty pierwszego dnia ostatniej miesiaczki 7dni i odejmi 3 miesiace i ci wyjdzie termin jak jeszcze nie bylas u lekarza, przynajmniej tak moj lekarz liczyl. 3 wrzesnia mialam ostatnia miesiaczke a termin mam na 10 czerwca

wg tego sposobu który mi podajesz termin wyjdzie na 10listopad ostatni @ miałam 3 lutego+7 dni= 10 odjąć 3 mies 10listopad!!!!!

super to jednak masz termin na moje urodzinki :):) a kiedy wybierasz sie na wizyte??

na początku chciałam iść w ten poniedziałek najbliższy-chyba 16marzec ale wstrzymam się jeszcze tydzień do 23!!! Takie rady doświadczonych dziewczyn!!!Że będzie dzidzia już większa, że usłyszę serduszko!!!! Teraz suwaczek pokazuje mi 5 tyg 2 dni ciąży-czyli wchodzę w 6 tydzień, 23 marca będzie już 7 tyg i troszkę!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

agusiaa58
ja pierwszy raz bylam ponizej 4tc i tylko pecherzyk widzialam za drugim raem bylam w 7 i juz serduszko widzialam :)

więc ja jak mam na 8 kwietnia to prawie 10 tydzień bedzie:yuppi:
fasolka już duża bedzie...:28_1_19:

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

taksara
No to już nie będziesz sama.Jestem w 36 dc, test pozytywny, beta wskazuje na ciąże, dziś zaczynam 6 tydzień. Nie byłam jeszcze u lekarza, ale wybieram się w tym tygodniu.

to witam cię serdecznie i gartuluję:36_15_9: coraz nas wiecej!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

agusiaa58
aldonka23
agusiaa58
No aldonka fasolka dosyc spora. Wstawiam zdjecie mojego Bartusia w 11 tygodniu ciazy :) mial wtedy 60mm.
http://hosting03.imagecross.com/image-hosting-11/5674DSC00054.jpgImage Hosting

to już duża fasolinka...ja też mam mojego synka zdjęcie z usg:):yuppi:

to prosze sie pochwalic :) jak masz na kompie oczywiscie

niestety nie ma na kompie mego synka....w polsce zdjecie zostało...:36_2_21:

Odnośnik do komentarza

NIe wiem właśnie czy nie za szybko do tego lekarza się wybieram ale z drugiej strony dość długo walczyłam o fasolkę, Klinika NIepłodność, IUI, myśli o INV, OAO, a udało się naturalnie, bez wspomagaczy i chyba wolę dmuchać na zimne. Jedna wizytą w tą czy we wtą, ale zadzwonię jeszcze w poniedziałek do gin i się spytam.

Nasz Aniołek Łukaś 20.07.2009r.
Grzesiu 07.10.2010r.

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

taksara
NIe wiem właśnie czy nie za szybko do tego lekarza się wybieram ale z drugiej strony dość długo walczyłam o fasolkę, Klinika NIepłodność, IUI, myśli o INV, OAO, a udało się naturalnie, bez wspomagaczy i chyba wolę dmuchać na zimne. Jedna wizytą w tą czy we wtą, ale zadzwonię jeszcze w poniedziałek do gin i się spytam.

idż kochana jak najszybciej...pęcherzy bedzie już widać i lekarz ci potwierdzi ciąże!
więc teraz dbaj o siebie i maleństwo...ja sopiero na 8 kwietnia 1 wizyta u lekarza w polsce.

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

taksara
Tak właśnie myślę że zadzwonię jutro do mojej pani doktor i zobaczę co powie. Ostatnią @ miałam 8 lutego, trochę się boję, ale nie chcę wariować. Wiem że będzie juz pęcherzyk widoczny, ale na wszelki wypadek zadzwonię.

pewnie zadzwoń i się umów z nią:36_15_9:
potem bedziesz miała lepsze samopoczucie:36_6_5:

Odnośnik do komentarza

taksara
Tak właśnie myślę że zadzwonię jutro do mojej pani doktor i zobaczę co powie. Ostatnią @ miałam 8 lutego, trochę się boję, ale nie chcę wariować. Wiem że będzie juz pęcherzyk widoczny, ale na wszelki wypadek zadzwonię.

Gratuluję, zadzwoń do doktora, faktycznie lepiej dmuchać na zimne!!! Wszystko będzie w porządku, trzymam kciuki!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...