Skocz do zawartości
Forum

Listopadowe mamusie :)


Gość aldonka23

Rekomendowane odpowiedzi

zufolo super że Antoś zdrowy. rozumiem jaka możesz być smutna siedząc w domku, mnie chlera bierze jak się nie ruszę z domu.
dzieki za link do bloga, w końcu wiem co tam kombinowałaś po nocach.

aguch84 fajnie że się odezwałaś, zastanawiałam się czasami co u ciebie i jak z tym przedszkolem, wyszło cosik?

do pełni szczęści to by jeszcze karalajny brakowało...

u mnie pomalutku, przetworkowy sezon w pełni, dziś przyjerzdza 10kg wiśni.
założyłam sobie szlaban na ciuchlandy, ostatnio przeraziła mnie ilość ciuchów Lidki.
muszę się pochwalić że lidka nie tylko siada na nocnik ale sama sobie go przynosi i rozbiera sie do kupki:) czasami
z meżem lepiej

Odnośnik do komentarza

witam się wieczorowo!paczanga zazdroszczę Ci tego nocnikowania, rany u mnie to jakaś męka, może i moja niekonsekwencja także...zastanawiam się nad nakładką na muszlę, bo ostatnio jak posadziłam małą na muszlę to od razu zrobiła siku, a nacnik to niej jets jej ulubiony przedmiot...sama nie wiem. W każdym razie jutro jadę do sklepu i rozejrzę się za tym gadżetem. No a Lidka to zych kobietka!!!

zufolo wiem co to znaczy być w domu, dobija co? a penie za niedługo przyjda dni, że będziesz śmigac z chłopakami na dworze i pewnie będziesz najszczęśliwszą mama pod słońcem, mi nadal trudno zdecydowac się na 2. A bo to w pracy kolejny awans, bo lubię swoją pracę, bo lubię niezalezność i jestem egoistką...no cóż....może dojrzeję do 2 dziecka.

Amelkajuż śpi...mam czas na odpoczynek, całe popołudnie bawiłysmy się w teatrzyk lalek misiów itd, Amelka śmiała się w głos, cudownie się wybawiłyśmy, tylko, że ja jestem padnięta, a jej ciągle było mało! cóż za energia!

pozdrawiam dziewczyny

p.s. Aniu co u Ciebie????

http://www.suwaczki.com/tickers/1usadf9hc7ds9nb2.png

Odnośnik do komentarza

ZawszeBosa
witam się wieczorowo!paczanga zazdroszczę Ci tego nocnikowania, rany u mnie to jakaś męka, może i moja niekonsekwencja także...zastanawiam się nad nakładką na muszlę, bo ostatnio jak posadziłam małą na muszlę to od razu zrobiła siku, a nacnik to niej jets jej ulubiony przedmiot...sama nie wiem. W każdym razie jutro jadę do sklepu i rozejrzę się za tym gadżetem. No a Lidka to zych kobietka!!!

zufolo wiem co to znaczy być w domu, dobija co? a penie za niedługo przyjda dni, że będziesz śmigac z chłopakami na dworze i pewnie będziesz najszczęśliwszą mama pod słońcem, mi nadal trudno zdecydowac się na 2. A bo to w pracy kolejny awans, bo lubię swoją pracę, bo lubię niezalezność i jestem egoistką...no cóż....może dojrzeję do 2 dziecka.

Amelkajuż śpi...mam czas na odpoczynek, całe popołudnie bawiłysmy się w teatrzyk lalek misiów itd, Amelka śmiała się w głos, cudownie się wybawiłyśmy, tylko, że ja jestem padnięta, a jej ciągle było mało! cóż za energia!

pozdrawiam dziewczyny

p.s. Aniu co u Ciebie????

z siadaniem na zimną deskę jest tak że dziecko robi siuisu bo puszczzają zwieracze od różnicy temperatur, my też to przerabiałyśmy. kiedyś czasami lidka buntowała się przed siedzeniem na nocniku po drzemce (a wiadomo że zaraz siku bedzie) wtedy ją sadzałam na zimniejszym nocniczku szybko załatwiałyśmy temat. najważniejsze chwalić. a z nakładką na deskę warto spróbować bo dziecko czuje się takie dorosłe-siusia jak mama nie jak niemowlak.

u nas dziś duży wiatr się zerwał przed burzą. lidce sie strasznie te wiatrzysko podobało, stała na dworze i krzyczała ze szcześcia, później jak padał deszcz też nie chciała do domku wracać.

ps Jak na drożdżach fajny artykuł o szybkim gotowaniu-takie kuchenne abc

Odnośnik do komentarza

witam!

dziewczyny żyjecie po tych nawałnicach? u nas obyło się bez wichur itd al leje, ciągle leje. amelka dostaje kociokwiku w domu, dziś obudziła się o 5:00, rany boskie co jej się stało, tego nie wiem, i tak świruje od rana, zastanawiam się kiedy mi padnie.

Paczanga zobaczymy z ta nakładką, w każdym razie Twoja Lidka jest super babeczka.

a nie pisałam o tym , że na urlopie Mała zaraz w 1 dzien załapała kleszcza, pojechalismy na pogotowie, kleszcz usunięty, zaraz potem pojawił się drugi no i w konsekwencji zaszczepiliśmy ja przeciw leszczom, w sierpniu kolejna szczepionka przypominająca, potem za rok. Z tymi kleszczami to nic nie iwadomo, i akurat na urlopie musiałą to gówno załapać, my mieszkamy na wsi, dużo lasów i natury i nam się to nie zdarzyło, a na wakacajach zaraz, jak pech to pech.

dziś jade do gin przebadac się i po pigułki antykoncepcyjne, brałam zaraz po porodzie ale zrobiłam sobie przerwę w braniu teraz znów chcę zacząć brać, jakoś tak pewniej z pigułkami.

udanego dnia koleżanki!

http://www.suwaczki.com/tickers/1usadf9hc7ds9nb2.png

Odnośnik do komentarza

witam was kochane:cats:

bylam w szpitalu 2 dni ze wzgledu na rozwarcie (2cm) i główkę nisko...
moj lekarz mnie tak nastraszyl ze zaczne rodzic itp...
a lekarz ktory badal przy przyjeciu poiwedzial ze 2cm rozwarcia w drugiej ciazy to normalne bo szybciej sie wszystko dzieje i mam byc spokojna;)
ale ze nie mam skonczonego 37tyg to mam sie do 25lipca oszczedzac wiecej zeby nie urodzic wczesniaka...w szpitalu dostalam zastrzyki na rozwiniecie plucek co mnie cieszylo, robili ktg (skurczy nie ma) po za tym lezalam i martwilam sie o synka co robi w domu itp...tym bardziej ze nie bardzo mialam go z kim zostawic;(i nigdy wczesniej nie byl beze mnie dluzej niz 5godz (jak jest u tesciowej)... nie wspomne o nocy beze mnie...
jak wrocilam do domu na wypisie mialam napisane ze przyjeto mnie z powodu przedwczesnego porodu co wogole prawda nie bylo...bylam w szoku...maly za to nie odstepowal mnie na krok i siedzial na kolanach caly dzien ;)
:cats:

maly mnie zaskakuje nocnik go parzy ale sam wola siku i chodzi w majtkach jak zabiore go do lazienki na ubikacje to zawsze zrobi siku chociaz 5kropelek;) na dworze jak nie ma pieluszki sam robi siku a wczesniej byl z tym problem...jak ma pieluche i zrobi siku to mowi MOKRO...:36_1_22: takze sa postepy mam nadzieje ze bedzie coraz lepiej zanim urodze drugie;)

wczoraj byl ze mna caly dzien chcial na rece i tylko ze mna bylam wykonczona tym wszystkim nikt nie mial czasu zeby go zabrac mimo ze rodzice byli w domu...maz musial wrocic wczesniej z pracy zeby sie nim zajac ...:36_2_20:

ZAWSZEBOSA odnosnie antykoncepcji to ja mysle o spirali zeby zalozyc nie planuje 3 dziecka a tabletki chyba nie dla mnie ciagle zapominalam o niej...po porodzie jak tylko bede mogla prawdopodobnie zaloze...

dziewczyny co o tym myslicie?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44jku234d9j.png
20.03.2009 - II kreseczki
28.04.2009 - bicie serduszka ;)
17.05.2009 - muśnięcia motylka
27.06.2009 - pierwsze kopniaki maleństwa ;]
16.07.2009 - tatuś Cie poczuł ;)

http://s1.suwaczek.com/201108104965.png
13.12.2010 - II kreseczki
03.01.2011 - bicie serduszka
18.02.2011 - muśnięcia motylka
16.03.2011 - pierwsze ruchy
28.03.2011 - 20 tc będzie córcia ;)
04.04.2011 - ważysz 373 gramy
26.04.2011 - 100% córcia - 520gram

Odnośnik do komentarza

witajcie:)

Zufolo
.. GRATULUJĘ:) no i juz troszkę zazdroszczę.. jak pisza dziewczyny.. pewnie już jesteś najszczęśliwszą mamą na świecie:) a Franio zdolno... dba o bracciszka:) trzymajcie się dizelnie i zdrowo!

mjk.. dobrze, że już wróciłaś. gtrzymam kciuki za dotrzymanie ciąży. jeszcze kilka dni.. i kto wie.. może zaskoczy cię wielkie boom:)

aniu...a co u was???

ZawszeBosa... leniuchuj, leniuchuj.... masz rację.. gdy fajna praca, awans po drodze to są wątpliwości:) ale u mnei nie ma odwrotu i mimo, ze też jestem wygodna i egoistyczna.. to sie zdecydowaliśmy... pewnie dlatego też, że z tej wygody nie wiem, czy po kilkuletniej przerwie bym się zdecydowała znowu na całe to zmaieszanie- mleko, pieluchy, itp. a tak za jednym razem :) no i "Z głowy" potem szlaban na dzieci:D wystarcza mi pociechy w pracy :)

Aguch.. ale miło, ze się doezwałaś:) a jak w pracy, synek w żłobku przy tobie??
no i faktycznie duży i zdrowy chłopak:) ale zazdroszcze Ci tego chłopaka.
mi brak apetytu u Marka sen z powiek spędza... w końcu waży całe 10, 4 kg!!! normalnie wielkolud z niego:)

co u nas? Marek miał zapalenie jamy ustnej, a zebów nadal brak. tak od stycznia ma przerwę w zabkowaniu i tylko 12 sztuk;/ poza tym bunt dwulatka mamy książkowy. wrrrrrr... najchętniej bym czasmi go w cimny kat postawiła.
nopcnikowanie od 1 lipca skjonczyło się tylko 3 sukcesami w nocniku. reszta ląduje w majtkach lub na podłodze. pomysł z nakładką też się nie sprawdza. po prostu jest strasznie. jakby Marek robił to specjalnie. siedzi na nocniku, wstaje i po 5 sek robi na podłogę...wrrrr..

poza tym bylismy na weselu, było super...a marka pilnowało zawswze kilka osób, bo był wszędzie. ale taką ma naturę, że nie usiedzi chwili. nie wiem ile kilometrów robi dziennie, a wózka od zimy nie używamy :)

a ja czuję się ok:) tylko jestem bardzo senna i znuzona. poza tym nic mi nie dolega. no może jakoś lubię ogórki:) zwłaszcza kiszone:)

pozdrawiam z dusznego i parnego pomorza :)

http://www.suwaczek.pl/cache/d50187870e.png

http://www.suwaczek.pl/cache/0875309ce7.png

Odnośnik do komentarza

Witam się i ja ;)

Właśnie Fiflak zajęty jest nową zabawką więc mam chwilkę.

Co do przedszkola to staneło w martwym punkcie. problem ze znalezieniem lokalu. Ale jak tylko znajdziemy to działamy. Ja nie pracuje od listopada. Zwolniłam się, bo nie po to studiowałam żeby brać firanki i pościel żłobkową i prać u siebie w domu bo dyrektorka tego nie będzie robić bo to "jej przedszkole i mamy robić jak ona chce" .A ja taka głupia nie jestem.

Od listopada siedzę w domu a od stycznia opiekuje się córeczką sąsiadki. przyprowadzają mi ją o 9 a zabierają 14-15 i zarabiam tyle samo co w przedszkolu heh. W miedzy czasie kombinuje z przedszkolem. Papiery wszystkie mam tylko lokal..

Klabacka Filip waży 17 kilo. Wszyscy daja mu 3 lata. ;) Mareczek poprostu jest delikatniejszy ;)

Zawszebosa ja też myślę o nakładce bo nocnik ostatnio go w dupke parzy ;p

mjk zawszebosa co do antykoncepcji polecam krążki dopochwowe. Spirala robi odleżyny w macicy naprawdę nie polecam, choćby ze względu na wiek. Krążki dopochwowe działają tak samo jak tabletka tylko nie obciążają wątroby. Poza tym nie trzeba codziennie myśleć że trzeba wziąć pigułkę. Zakłada się je w pierwszy dzień miesiączki, po 21 dniach sćiaga, 7 dni przerwy i zakładamy nowy. Są rewelacyjne i w ogóle ich nie czuć. Bardzo łatwo się zakłada ;) Poczytajcie sobie opinie w necie. Same dobre ;) Moja przyjaciółka jest ginekologiem i ona mi kiedyś poleciła i nie zamienię na nic innego ;)

A my mieliśmy się wybrać do domu do rodziców na Roztocze ale chyba pogoda nie podpasuje więc będziemy siedzieć w domu. A tak by już gdzieś wyjechała po za Warszawe bo czuje że niedługo zwariuje w domu.

Młody śpiący..położę go i chwila dla siebie yeah...

POZDRAWIAM I MIŁEGO DNIA ;)

http://s8.suwaczek.com/200911144562.png

http://www.abcslubu.pl/suwaczki/2003_01_18_113_4.png

http://www.abcslubu.pl/suwaczki/2008_06_21_102_1.png

Odnośnik do komentarza

KLABACKA JAK TAK MIALAM W PIERWSZEJ CIAZY ZE JADLAM OGORKI KISZONE - A PIERWSZEGO MAM SYNKA ;)
jak sie czujesz? ktory to tydzien?:)

AGUCH a ile to kosztuje?samemu sie zaklada?i zdejmuje?kupuje sie rozumiem w aptece?nie uwiera ani w niczym nie przeszkadza??? sama teraz nie wiem...

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44jku234d9j.png
20.03.2009 - II kreseczki
28.04.2009 - bicie serduszka ;)
17.05.2009 - muśnięcia motylka
27.06.2009 - pierwsze kopniaki maleństwa ;]
16.07.2009 - tatuś Cie poczuł ;)

http://s1.suwaczek.com/201108104965.png
13.12.2010 - II kreseczki
03.01.2011 - bicie serduszka
18.02.2011 - muśnięcia motylka
16.03.2011 - pierwsze ruchy
28.03.2011 - 20 tc będzie córcia ;)
04.04.2011 - ważysz 373 gramy
26.04.2011 - 100% córcia - 520gram

Odnośnik do komentarza

Antykoncepcyjny pierścień NuvaRing

Tu jest dokładnie co i jak

Zakłada się samemu, bardzo łatwo, wchodzi jak w masełko ;p;p
Za pierwszym razem jak miałam założyć to byłam przerażona i się bałam. Zajeło mi to kilka sekund tylko musisz dobrze chwycić. W ogóle g nie czuć, nawet mój m mwi że go nie czuje ;)

ja zapłaciłam 52 zł za jeden w Warszawie. Ale kupowałam w sumie w drogiej aptece bo na nowym osiedlu więc oni sobie liczą dobrze za leki, ale musiałam szybko kupić bo w ten sam dzień musiałam założyć. Ale moja bratowa kupuje w innym mieście i płaci około 45 zł. trzeba popytać w aptekach.

Miałam na studiach bardzo dużo a antykncepcji i nawet moj wykładowca ginekolog nie poleca spirali. Spirala działą na zasadzie nie dopuszczenia zapłodnionego jaja do macicy ( wtedy obumiera samoistnie) Kobiety mają różną budowę ciała i zdarzało się tak często (możesz poszukać w necie a i mam takiego kolegę) że rodziły się dzieci ze spiralami w głowie, barku, ponieważ zarodek przeżywał i wrastał w spiralę. Potocznie na spiralę mówi się że jest to środek wczesnoporonny, tylko nie jest to udowodnione.

boze mam spirale i ciaza - emama - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl

Wiem ze to co piszę jest straszne ale tak się zdarza.
Natomiast krążek działa na zasadzie tabletek tylko nie musisz codziennie myśleć aby połknąć pigułke. I zdrowsze dla wątroby ;)

cytat z ulotki spirali "NovaT"

"Gdyby doszło do zajścia w ciążę przy założonej spirali,
należy ją usunąć, jeżeli chce się urodzić dziecko."

http://s8.suwaczek.com/200911144562.png

http://www.abcslubu.pl/suwaczki/2003_01_18_113_4.png

http://www.abcslubu.pl/suwaczki/2008_06_21_102_1.png

Odnośnik do komentarza

kurcze napisałam w południe takiego długiego posta i ...przyszła położna i z wrażenia wszystko mi się skasowało..........hihihi uroki zaskoczenia
my troche senny dzień bo pogoda jakaś duszna, lekko deszczowa i w sumie zimno........gdyby nie wiało to już wyszłabym z małym do ogródka.........pepek mu juz odpadł,a to zawsze mnie troche przerażało ,bo trzeba uważać............rzeczywiście juz lepiej sie czuję, mały dużo je z piersi, ale łatwiej nam to idzie (doświadczenie chyba), przebieranie tez spoko, mykmyk, a przy Franiu to zawsze ostrożnie ,pomału, bo człowiek dopiero sie uczył ,trochę bał....teraz też jest strach ,żeby wszystko było ok,ale jakoś łatwiej..........także Klabacka nie bój sie . Mnie też brało na kiszone. Ciekawe czy chłopiec czy dziewczynka, na razie mamy dwóch chłopaków na forum z nowych ciąż.....
mjk dbaj o siebie, ja też spirali nie polecam, mam koleżankę ,która zaszła w ciążę mając założoną spiralę, więc nie daje ona żadnej pewności
aguch84 podoba mi się stwierdzenie ,"że wchodzi jak w masełko",hihihi ładne porównanie....zapytam o to ginekologa,bo ja tez juz żadnych dzieci nie planuje i musze pomyśleć o porządnej antykoncepcji.

zawszebosa ale z tymi kleszczami, my mamy zamiar się wkrótce przeprowadzić na wieś i tam pełno lasów, to i pewnie kleszcze, też myslimy o szczepionce,ale to dopiero jak się przeprowadzimy,
Uciekam, forum ożywa, fajnie......

http://www.suwaczek.pl/cache/d2d06c7147.png

http://www.suwaczek.pl/cache/8baa4ddde3.png

Odnośnik do komentarza

witajcie deszczowo!!
ciągle pada...rany to juz zaczyna byc nudne, dziś mam gościa, dawnego przyjaciela, który aktualnie mieszka w Niemczech. Traktuję go jak brata, jest mocno związany z moimi rodzicami, kiedyś oni mu "matkowali" gdy jego matka miała incydent alkoholowy, zawsze był u nas na obiedzie , czasem spał też u nas, na szczęście jego matka poradziła sobie z nałogiem, dziś jest dorosłym facetem ale zawsze pamięta o moich rodzicach...taka historia z dzieciństwa. W każdym razie cieszę sie na jego przyjazd, znów posiedzimy, pogadamy. Maż na początku był zazdrosny ale teraz wie, że On jest dla mnie jak brat, zresztą nie potrafiłabym Olka traktowac inaczej.

Amelka szaleje, biega po domu, urządza sobie biegi między pokojami, nie wie co ma z nadwyżką energii zrobić, ja w związku z odwiedzinami już posprzątałam, cały dzionek siedziałam w kuchni, wczoraj mamuśka też przygotowywała różne smakołyki.

A jeśli chodzi o spiralę to też jestem przeciwna...jakieś to takie brutalne mi się wydaje...zresztą miesiączka jest masakryczna, bóle brzucha w trakce też, ogólnie mówiąc jestm na "nie'.

A co u Was?

http://www.suwaczki.com/tickers/1usadf9hc7ds9nb2.png

Odnośnik do komentarza

hej
wczoraj byłam na czymś co miało się nazywać damskim wieczorkiem kosmetycznym, a było pokazem kosmetyków przez cwaniaka który udawał że sprzedaje naturalne, ekskluzywne kosmetyki a wino podawał w plastikowych kubeczkach (oczywiście tylko 1 butelka na całą grupę). ale fajnie że poszłam bo się trochę podbudowałam jego kosztem, najpierw podważyłam jego wiedzę (a raczej jej brak) później wynegocjowałam fajną cenę na kule musujące do kąpieli. zbaraniał ten Warszawiak troszkę, myślał sobie chyba że na wsch to już wszytsko wolno.
rano niemiły prysznic bo okazało się że Lidka ma biegunkę. podałam nitrofurazyt i już jest lepiej. tylko teraz tatuś chodzi i stęka.

fajne te porady o krązku, może i ja skorzystam jak będzię taka potrzeba. na razie mam identyczne podejscie jak klabacka szkoda tylko że nie mój mąż:lup:
słuchajcie a może i mi coś poradzicie. od zawsze mam problemy z nawracającymi infekcjami intymnymi, miałam bardzo duże niszczenia porodowe spowodowane infekcją. po porodzie infekcje stały się jeszcze bardziej dokuczliwe-swedzace. moja gin mówi że nic mi nie może dać mocnego teraz bo karmię.dziś kupiłam tamtum rosa okazało się że nie można go stosować częściej niż raz w tyg, ale i tak pomogło tylko na chwilke, niestety.
pozdrowienia

Odnośnik do komentarza

znowu pada, znowu cisza na forum, pranie się zbiera.............w domu spokój, babcia pojechała do znajomej ,więc trochę luzu i spokoju mamy, chłopaki odpukać zdrowe, łobuziakują, Franio sie nudzi w domu, Antek śpi,je,je,je ,śpi, je,je, trochę się porozgląda, znowu je.....odpukać spokojny, oby tak dalej.....
Aniu daj chociaż krótko znać co tam u Was, trzymamy kciuki.
paczanga, musisz chyba odbudować sobie flore bakteryjną, może przez to tak często coś łapiesz?, mi tez się wydaje,że dobry płyn do hig.int. Ja polecam serię AA te z czerwonym krzyżykiem, mi też dobrze robi zwykłe szare mydło, tak na zmiane....ale to różnie reaguje się ,znajdź coś dla siebie. Jak tam przetwory? ja muszę odczekać do przyszłego roku.
dziewczyny piszmy więcej, nawet krótkie zdania.........(łatwo mówić, sama pisze rzadko), pozdrawiam,papa:cherli3:

http://www.suwaczek.pl/cache/d2d06c7147.png

http://www.suwaczek.pl/cache/8baa4ddde3.png

Odnośnik do komentarza

witam sie i ja!

witam zufolo! Antoś pewnie kochaniutki, już zapomniałam jakie dzieci są małe. No właśnie a gdzie foteczki koleżanko???????? Franio się nudzi , nic dziwnego, dorosłemu odbija jak jest brzydko za oknem a co dopiero dziecku. Moja Amelcia tak samo, świruje, chociaż dziś było u nas ładnie, więc się wyszalała i o 20:00 padła.

Amelci pojawiły się 2 zabki,które bardzo mnie ciesza bo miała tylko 8 , same przody, teraz pojawił nam się siekacz i na szczęście poszło bezboleśnie, Dziś patrzę a tu śliczny biały punkcik! no i jeszcze 4 lu 5 na dole. Nadal walczymy z siusianie, brak mi słów żeby o tym pisać, to bardzo trudne....jakoś jak moje dziecko wszystko rozumie, świetnie kojarzy, zapamiętuje w mig itd(dość przechwalania) to tego pojąć nie może , że się woła na siusiu, pomału tracę cierpliwość....

Aniu gdzie się podziewasz, zaczynam się martwić...

Klabacka jak Tobie idzie nauka siusiania, i przede wszystkim jak się czujesz, jak malenstwo?

paczanga co u Was?

http://www.suwaczki.com/tickers/1usadf9hc7ds9nb2.png

Odnośnik do komentarza

u nas spokój, Tomek z Franiem pojechali na budowę, Antos śpi, ja trochę ogarniam pokój, piorę, bo nie pada to może mi wyschnie pranie.......

zawszebosa fajnie ,że ząbki spokojnie się pojawiły, a co do sikania to my też pomalutku, raz nasika, sto razy nie, niby juz rozumie o co chodzi ale generalnie jest na nie, mimo,że dużo chodzi w majtusiach, nie pomaga.....ale ja myslę,że nic na siłę, przyjdzie czas. Tylko ,że wygodniej by było, nie? próbujmy dalej
Aniu i Mjk czekamy na wieści
Klabacka jak zdrówko w ciąży?, ja pamiętam ,że było mi mdło i chciałam tylko spać....po trzech miesiącach minęło,hihi,dbaj o siebie.
paczanga jak tam mija?

http://www.suwaczek.pl/cache/d2d06c7147.png

http://www.suwaczek.pl/cache/8baa4ddde3.png

Odnośnik do komentarza

hej
u mnie infekcja przechodzi. raz zastosowałam tamtum rosa i teraz taką maścią na grzybki stosuje. płyn do higieny mam z zaji i myślałam że dobry ale może faktycznie czegoś nowego spróbuje (czepiam się każdego rozwiązania)

u nas teraz goście goście, dziś mial być tylko chcrzestny lidki na obiedzie a tu okazało się że randkę ma to jeszcze z dziewczyną przyjdzie a to następny znajomy chce się przyłaczyć itd. najgorzej że nie mam auta bo mi mąż zabrał i nie mogę po zakupy pojechać.
mąż zdaje dziś ważny egzamin. bedzie mugł robić odbiór instalacji elektr. robić. strasznie się stresuje bo on z załozenia taki cwaniaczek jest a tu bedzie musiał swoją wiedzę udowadniać i nie bedzie mógł dyskutować że komisja się myli. fajnie patrzeć na niego "ważniaka" takie zestresowanego -hihi.:uff2:

kurcze lidce znów biegunka wróciła nic nie je i strasznie marudna jest. tylko by na piersi siedziała.:dzidzia_mis:ze smoczkiem wszędzie biega.

ZawszeBosa
nakładka na sedes też nic nie pomogła?
mi się wydaje że mała dugo możę jeszcze nie wołać że chce siusiu -zapomina jej się, to duży obowiązek takie siusiu. to ty musisz narazie pamietać żeby ją wysadzić. a moja na początku nie wołała tylko tak śmiesznie koszulke do góry zadzierała.

dobra zmykam do kuchni coś pichcić.

ps czytam rewelacyjną ksiązkę o wychowaniu dzieci. jest taka dobra że zastanawiam się czy by jej nie kupić JAK MOWIC ZEBY DZIECI NA SLUCHALY .. Faber *NOWOSC (1715967244) - Aukcje internetowe Allegro (ta mam z biblioteki) POLECAM

Odnośnik do komentarza

witajcie:apacz:

zufolo.. dobrze, że chłopaki nie marudzą:) mimo jesiennej aury:) no...i zapomniało się nam, jak to było, gdy maleństwa były w domu... je, je.. spi, spi... hi hi... kiedy to było:) a teraz trzeba się naganiać za chodziakiem :)

marek spi już od pół godziny. nocnik... masakra. przez 3 tygodnie tylko 3 siusiu w nocniku. tylko, że może to wina, ze jak wychodzimy z domu i na drzemkę zakładam pieluszkę. po domu i ogrodzie biega w majtkach. wysadzam go w zasadzie co chwilę, a on wstaje oi robi po kilku sekundach an podłogę. nakładka na sedes też nie działą, ani gwizdanie, ani odkręcona woda :D weeee jest tragicznie
poza tym jest w ciągłym biegu :)

u mnie ok. w czwartek mam wizytę. dziś odebrałam wyniki, żelazo mi spada.. cholercia, a z markiem tak dobrze sie trzyamałam. co prawda mam 11,9, ale juz o o,1 poniżej normy;/ ale za to po mojej diecie cukier fiu, fiu... rewelacja. tylko 74 :) a z markiem na poczatku miałam ok 90:) tak poza tym to senna jestem, ale już najgorsze mi już mija. częste też pobolewa mnie głowa.. może ciśnienie. ale nie narzekam. generalnie nie śpię w dzień, bo nawet nie mam kiedy. jak m. idzie na drzemkę to pełno roboty. a od poniedziałku wracam do pracy :)

zawszebosa... powodzenia z nocnikiem.. ty to jeszcze miesiąc w domku będziesz to większe szanse:) ja już sama nie wiem, co robić :)

paczanga..a co dzisiaj dobrego upichciałaś :)? coś mało ostatnio o wypiekach i przetworach piszaesz:) i jak egzamin męża??

miłego wieczorku mamusie :*:mis:

http://www.suwaczek.pl/cache/d50187870e.png

http://www.suwaczek.pl/cache/0875309ce7.png

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny!

u nas nadal walka z nocnikiem i dość intensywna, tzn 10 min siedzenia na nocniku, nastepne 10 min zabawy i rozrywka, i tak cały dzien w kółko! jak się zsikała 2 raz na podłogę płakać mi się chciało....z nerwów umyłam cały dom na kolanach , a nie mopem. Ale musze przyznać, że skutkuje, pomalutku Amelcia zaczyna rozumieć, dziś powstrzymała siku, kiedy jej uleciało i jak ją posadziłąm to dokończyła, więc ogromny sukces po całym dniu, czyli jednak wie do czego służą zwieracze!!-heheh. Dlaczego to musi być takie trudne...? Ale jestem dobrej myśli, mam nadzieję, że od wrzesnia jak wrócę dopracy to będzie tylko nocnik...oby!

Klabacka piszesz, że najgorszy okres masz za sobą jeśli chodzi o ciążę? to dobrze, pilnuj wyników, zresztą Twój lekarz na pewno zadziała. Ucałuj Mareczka ode mnie!

paczanga jak egzamin męża? jest co opijać? a co ztą biegunką u Twojej małej, kurcze dość często, co? a co lekarz na to?

zufolo, podziwiam Twój spokój, czytajac Twoje posty emanuujesz spokojem. Super! ja to jestem w gorącej wodzie kąpana i może dlatego denerwuję się z tym nocnikiem.

Amelcia tradycyjnie śpi, wiec ja mam relaks. pozdrwaiam Was, buźka, spokojnego wieczorku!

http://www.suwaczki.com/tickers/1usadf9hc7ds9nb2.png

Odnośnik do komentarza

hej
mój ważniaczek obronił się:36_7_6:, właśnie gości odprowadzać poszedł
ZawszeBosażeczywiście często te biegunki ale mi się wydaję że to ostatnia nie doleczone jest. teraz dłużej probiotyki będę podawała.
gratuluje sukcesów, to nie lada sztuka przetrzymać tak siusiu, wiem sama bo po porodzie mam słabiutki pęcherz.

co do tego że dzieci wolno łapią to mi się wydaje że trochę w tym nasza wina, mi się wydaje że jednak dzieci czują że coś się z nich wydobywa ale my dorośli na początku uczymy ich ignorować te uczucie a później dziwimy się że dzieci nie łapią z nocnikiem.

klabackai jak bedziesz przyjmowała jakieś tabletki witaminowe?
a mąż sobie zażyczył na jego triunfalny obiadek proste mielone bo to jego ulubiona potrawa-i to było. do tego kilka sałatek wendlinka i koniec, nie chciał dużej fety.

juro znów goście. teraz dzieci. musze jakieś ciasto upiec.

pozdrawiam

ps ma ktoś, słyszał o pojemnikach próżniowych, np dafi. chce kupić na prezent

Odnośnik do komentarza

hej koleżanki!
my tak na prawdę 3 dzien nocnikujemy, piszę na prawdę bo to są 3 dni konsekwencji i powiem Wam, że są efekty, tylko 1 zsikała się na podłogę, 1 pokazała , że chce siku, wiem, że to jeszcze daleka droga ale to i tak wielki sukces, w porównaniu z tym, że na nocnik w ogóle nie chciała siadać. Jestem dobrej myśli.

paczanga, a może zrób małej jakiej badania kału.
Czyli mąż egzamin zaliczył,no i exstra! oj te sukcesy naszych testosteronów...

my dziś pomalowaliśmy ściany tzn odświeżyliśmy bo doły już były przez małą skopane, posprzątałąm i teraz padam na buźkę. Mała dziś mi w ogóle nie spała, nie wiem o co chodzi.... czyżby sobie darowała południowe drzemki? czy to nie za wcześnie?

a co u Was?

http://www.suwaczki.com/tickers/1usadf9hc7ds9nb2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...