Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
kamyki_80

Drzwi przesuwne do pokoju nastolatki

Rekomendowane odpowiedzi

hej!
Powiedzcie mi... doradźcie... Bo stoję przed dylematem - czy warto montować drzwi przesuwne w pokoju nastolatki? Czy może nie będą dawać jej wystarczającej prywatności? Czy macie jakieś doświadczenia z drzwiami przesuwnymi? Mam bardzo małe mieszkanie i szukam dobrego rozwiązania....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do pokoju nastolatki zdecydowanie lepsze drzwi tradycyjne.
Chciałam kiedyś mieć drzwi przesuwne, bo wydawało mi się, że mamy za mało miejsca w sypialni. Ale pan od drzwi przekonał mnie, że miejsce jest i lepiej mieć drzwi normalnie otwierane m.in. z powodów akustycznych.

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sama pamiętam jak wyglądała sytuacja z drzwiami u mnie.. za wszelką cenę chciałam mieć prywatność więc zamontowali u mnie drzwi przesuwne 🙂 sprawdzały się jako tako. Dla mojej córki wybrałam jednak drzwi tradycyjne. Ostatnio urządzaliśmy jej pokój i pozwoliliśmy na samodzielny wybór aranżacji wnętrza - w końcu jej pokój jej twierdza.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem drzwi przesuwne [reklama usunięta] jak najbardziej sprawdzą się w pokoju nastolatka. To super opcja szczególnie kiedy jest mały i nie ustawny, a dodatkowo nowocześnie się prezentują. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednak zdecydowałam się na drzwi przesuwne... niestety nie mam zbyt wiele miejsca a chce oszczędzić go w jak największym stopniu... Dziękuję wszystkim za podpowiedzi! 🙂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...