Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Karrera85

Katowice, Łubinowa 3

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny, Czy któraś z Was ma może doświadczenie lub wiedzę z ostatnich dwóch-trzech lat na temat porodów w szpitalu na łubinowej w Katowicach?
Sama rodziłam tam w 2009 i mam kilka zastrzeżeń, jednak więcej dla mnie jest plusów chyba, mianowicie tam stawiali wtedy na poród sn i bez nacinania, położna tak prowadziła poród, żebym parła lub nie parła w odpowiednich momentach, dzięki temu doznałam tylko lekkiego pęknięcia, które szybko się zagoiło.
Mam żal natomiast, że pierwszy raz dziecko przystawili mi do piersi po 8 godzinach i w między czasie dokarmiali mlekiem z butelki, przez co miałam mega trudności i w ostateczności nie karmiłam piersią.
Ktoś coś może napisać nowego na ten temat?
Zależy mi ponieważ mam 5 minut spacerkiem tak a to bardzo wygodne ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dwa razy tam rodzilam naturalnie i dwa razy byłam zadowolona z przebiegu porodu i opieki w trakcie i po. Nie mogę nic złego powiedzieć. Drugie dziecko rodzilam w dobie koronawirusa i nawet zbytnio tego nie odczułam.  Trzecie też tam chce rodzić😏

Marzenia są po to by je spełniać 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...