Skocz do zawartości
Forum

Muszę kupić odkurzacz, co wybrać?


Gość Anna D

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie - mój odkurzacz padł i muszę kupić nowy. Mam ponad 100m2 do ogarnięcia, dwójkę Maluchów (5 i 2 latka) oraz psa, czyli bajzel nie z tej ziemi. Chciałabym jakiś odkurzacz automatyczny ale nie znam się na nich. Polecacie jakieś?

Odnośnik do komentarza

Jeśli masz takie małe dzieci to warto wybrać taki, który skutecznie będzie usuwał kurz i okruchy, ja postawiłam na model bezworkowy pionowy Ergorapido Allergy, ma podświetlaną szczotkę co ułatwia sprzątanie, jest cichy a do tego ma szczotkę z promieniami UV co "zabija" skutecznie kurz.

Odnośnik do komentarza
Gość Jadzia785

o matko. nigdy z alie! kupiłam, tzn mąż zamówił, bo to jakieś nowinki technologiczne i on tak to lubi i zamówił... bożeee... nie dość że czekaliśmy ponad 3 tygodnie to jeszcze jak zobaczyłam jak to "cudo" xiaomi sprząta to stwierdziłąm nigdy więcej!

Odnośnik do komentarza
Gość Anka z Olecka

~Frasko
ja miałam jeden automat z xiaomi. i od tamtej pory bardzo się zraziłam. tragicznie odkurzał... i był mega głośny.

szkoda że się zraziłaś roboty są super - bardzo pomocne i wogóle. mam roombe i czasem coś zostawi, ale generalnie robi wiele dobrej roboty, a na hałas polecam wyjść na balkon na kawkę wtedy albo pod prysznic
Odnośnik do komentarza

Jest sporo dobrych robotów. Zależy na czym Ci najbardziej zależy. Moim zdaniem najlepiej kupić mocnego robota z aplikacją i nawigacją laserową. Jeśli chcesz wypasionego i mega mocnego robota, to polecam Cecotec Conga 7090 IA. A jeśli wolisz tańszego, to rekomenduję tego, którego ja mam, czyli Kiano Elegance Robot. Kupiłam go za niespełna tysiąc i uważam, że jak na tę cenę to jest super wybór, bo ma wszystkie zalety bardzo dobrych robotów sprzątających. 🙂

Odnośnik do komentarza

Spotkałam w niedzielę w kawiarni koleżankę i tak zaczęłyśmy rozmawiać o sprzątaniu XD i doszłyśmy do robotów sprzątających. 😄 Powiedziała mi, że kupiła z mężem iRobota za około 1500 zł i jest z niego bardzo niezadowolona. Sprząta słabo, a najgorsze jest w nim, to, że sprząta bez ładu i składu. Omija wiele miejsc, nie wraca do nich. Byłam zdziwiona, bo myślałam, że ta firma robi dobre roboty. No ale w sumie, nie wiem, bo nie miałam nigdy z nim styczności. 😉 Ja jej powiedziałam, że z mojego odkurzacza automatycznego Xiaomi Mi Robot Vacuum jestem mega zadowolona. Mam ten model: robot sprzatajacy xiaomi mi robot vacuum mop pro black Radzi sobie nawet z długą sierścią mojego psa. 🙂 Sprząta bardzo dokładnie i bardzo dobrze też mopuje, więc wyręcz mnie w dwóch czynnościach. 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Barbararara
W dniu 7/4/2021 o 2:10 PM, Wroanna napisał:

Jest sporo dobrych robotów. Zależy na czym Ci najbardziej zależy. Moim zdaniem najlepiej kupić mocnego robota z aplikacją i nawigacją laserową. Jeśli chcesz wypasionego i mega mocnego robota, to polecam Cecotec Conga 7090 IA. A jeśli wolisz tańszego, to rekomenduję tego, którego ja mam, czyli Kiano Elegance Robot. Kupiłam go za niespełna tysiąc i uważam, że jak na tę cenę to jest super wybór, bo ma wszystkie zalety bardzo dobrych robotów sprzątających. 🙂

rzeczywiście kiano jest tani, nie można mu tego odmówić ale miałam sprzęt tej firmy i jakość kuleje....

Odnośnik do komentarza

Kolega mi polecił robota sprzątającego Viomi i ja też mogę śmiało polecić, bo sprawdza się rewelacyjnie. Mam Viomi S9 Alpha i sprząta wszystko 🙂 no i myje też podłogę, czyli najlepiej. Jest mega dobra promocja na te roboty: Viomi z rabatem do 200 zł i darmową dostawą Obecnie mają najniższe ceny. Są różne modele do wyboru. Ale uważam, że te ze stacjami dokującymi z automatyczną funkcją usuwania brudu są najlepsze, bo przez kilka tygodniu nie musisz się martwić o opróżnianie pojemnika. 🙂

Odnośnik do komentarza

Ja mam roombe z trybem do siersci, czyszcze tylko czasem i filtr (ja w zestawie dostalam tylko dodatkowy filtr i jakies urzadzenie z bateriami chyba blokade) ale musialam juz wymieniac te gumowe szczotki wciagajace smieci bo moje dlugie wlosy jak sie na nie nawijaly to je poprzerywaly. Z wymienionymi stalo sie to samo teraz bede wynieniac je 3 razy i musze juz wymienic tez te szczotke z miotełką. Aczkolwiek u mnie to jest jedyny odkurzacz i chodzi codziennie wiec ma prawo sie eksploatowac.

Daję też namiar na stronę z kuponami rabatowymi:

https://coupondojo.pl/

Można zobaczyć sobie promocje do poszczególnych sklepów, tak aby wybrać ten z najlepszymi kuponami rabatowymi. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...