Skocz do zawartości
Forum

Objawy porodu czy nie


Gość OlaMariola

Rekomendowane odpowiedzi

Gość OlaMariola

Kolejny wątek. Dziś 40 tydzien dzień 2. Przed wczoraj odpadł mi czop sluzowy z krwia nie w całości tylko po trochu. Potem dostałam skurczy 2-3 godziny trwały. Byłam na ktg było wszystko w porządku. Wczoraj od 20 do prawie 1 w nocy się męczyłam miałam skurcze co około 2-5 minut trwały od 1 min do około 3. Zaczelam robic spacerki, skakalam i bujalam biodrami na pilce. Skurcze były bardzo bolesne ale nie panikowalam wolalam poczekać żeby nie było sytuacji że będę się targac do szpitala i mnie odeślą. Po parugodzinnej męczarni w końcu zasnelam budziły mnie czasem skurcze ale nie tak mocne. Dziś wstałam to miałam tylko lekkie pobolewanie i już nic więcej. Miala któraś z was podobna sytuację? Od dwóch dni jakby mnie brało A nie mogło. Już nie wiem czego się spodziewać i przy takiej sytuacji nie jechać po prostu do szpitala.

Odnośnik do komentarza

Ja na Twoim miejscu już dawno pojechałabym do szpitala. Ja miałam skurcze co 7 min i też się zastanawiałam czy już jechać ale mąż stwierdził że musimy jechać i pojechaliśmy i dobrze że jednak pojechałam bo się okazało że podczas skurczy mojemu synkowi bardzo spadało tętno więc szybko cesarka i po 2 godz od przyjazdu do szpitala tuliłam już synka.

qb3cupjyyu4qvz9p.png

Odnośnik do komentarza
Gość Olamariola

Tylko właśnie jak byłam na ktg to było wszystko w porządku. Dziś miałam lekkie skurcze co długo sługi czas A niedawno znowu zaczęło mnie jakoś tam boleć. Niestety w mojej okolicy jest tylko jeden szpital A ludzie pracujący w nim to po prostu masakra. Pojadę nie potrzebnie to tylko z wyrzutami będą do mnie.. Jutro znowu mam ktg. Ale jesli znowu bede miala takie skurcze dzis to chyba jednak wybiore sie do szpitala. A moze to po prostu takie mocne przepowiadajace? Tylko czemu trwały aż od około 20 do 1 w nocy..

Odnośnik do komentarza
Gość Olamariola

Położna zalecała stosunek. I dziś koło 20 się odbył i po 20 zaczęły się lekkie bóle. Trochę służy pozbawionego krwia i teraz skurcze z mocnym bolem w dole kregoslupa. Do szpitala nie chce jechac niepotrzebnie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...