Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Margeritka

Studia podyplomowe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość deli1987

achęcam do zapoznania się z ofertą studiów, jakie oferuje Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum, kadra praktyków, zajęcia studyjne, Uczelnia przyjazna studentom, szeroki wybór kierunków oraz specjalności.
Oferowane przez nas kierunki:
- Informatyka,
- Bezpieczeństwo Wewnętrzne,
- Pedagogika
- Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna
- Kosmetologia* - (kierunek w przygotowaniu)
- Dietetyka* - (kierunek w przygotowaniu)
Gorąco polecam! i zachęcam do odwiedzin strony internetowej: https://www.cb.szczecin.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość cytri5

do WSB możesz aplikować przez stronę internetową, jeszcze jakiś czas temu mieli zniżki nie wiem czy jeszcze obowiązują, też jak masz upatrzony kierunek to warto się szybciej zapisać bo mają ograniczoną ilość miejsc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jaskacc

nie wiecie jak często są zjazdy na studiach podyplomowych? Pracuję czasami w weekendy i szef się dopytuje co ile weekendów chcę wolne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ane

Zadzwoniłam do dziekanatu wsb . Miłe zaskoczenie , mogę zacząć w tym roku. To dobrze szybciej skończę szybciej awansuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

można iść na studnia podyplomowe albo po prostu zapisać się na szkolenie. Moim zdaniem ta druga opcja jest lepsza bo zdobywa się nowe umiejętności i kwalifikacje w znacznie krótszym czasie niż studia podyplomowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkolenia to też dobra opcja na podnoszenie swoich kwalifikacji... nie koniecznie trzeba od razu iść na studia... ja ostatnio ukończyłam szkolenie z grafiki komputerowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dominika

Udałam się na studia podyplomowe, ponieważ bardzo chciałam zwiększyć swoje kompetencje zawodowe (nauczyciel specjalny) i udało się. Za namową przyjaciół wybrałam Instytut Studiów Podyplomowych i jestem zadowolona!!! Studia na tym kierunku spełniły moje oczekiwania w 100% polecam!!! Z tego co zauważyłam pojawił się teraz zupełnie nowy kierunek "wspieranie rozwoju dzieci i młodzieży poprzez sztukę oraz uczenie w działaniu", na który również  zamierzam się wybrać:)

https://www.podyplomowka.edu.pl/specjalnosci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mariesta

Niekoniecznie trzeba iść na studia, aczkolwiek studia to studia. Nie są równe szkoleniu oraz dają nam możiwosc uzyskania dyplomu, który będzie bardziej uznawany niż dyplom ze szkolenia. Poza tym w przypadku wielu tematów szkolenie nie wystarczy, z uwagi na brak odpowiedniej ilości zajęć oraz praktyk.

Ze swojej strony moge polecić studia podyplomowe z coachingu, szczególnie jeśli jesteście zainteresowani psychologią:

https://www.lps.pl/studia-dla-trenerow-i-coachow/podyplomowe-studia-coachingu-mentoringu/

Studia takie dają dobre nowe kwalifikacje zawodowe. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Martyna89

Ciekawe rady w temacie. Właśnie piękne jest to, że możemy przeczytać w takich miejscach jak to różne pomysły. Każdy z nas ma trochę inne podejście do wyboru swojej ścieżki edukacji. Moim zdaniem jednym z głównych problemów jest fakt, że zbyt późno zaczynamy się rozglądać za możliwościami. Przecież nic nie stoi na przeszkodzie by już będąc na początku szkoły średniej, zacząć się orientować co będzie dla nas najlepsze w przyszłości. Do tego wieku już odkryjemy w sobie predyspozycje oraz mocne strony. W dzisiejszym świecie bardzo popularne są wszystkie kierunki związane z branżą IT, biznesem i coachingiem. Ciekawą propozycją dla osób szukających wszystkiego po trochu mogą być e-learning studia na takich uczelniach jak WSE. Zajęcia prowadzone ze specjalistami z branży pozwolą nabrać praktycznego doświadczenia, które będzie dla nas bardzo cenne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co sądzicie o takim kierunku studiów jak pielęgniarstwo? Mimo wielu negatywnych opinii o tym zawodzie, czuję że chce go wykonywać. A teraz na WSPS jest tyle kierunków do wyboru i pielęgniarstwo też.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...