Skocz do zawartości
Forum

Studia podyplomowe


Rekomendowane odpowiedzi

Gość deli1987

achęcam do zapoznania się z ofertą studiów, jakie oferuje Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum, kadra praktyków, zajęcia studyjne, Uczelnia przyjazna studentom, szeroki wybór kierunków oraz specjalności.
Oferowane przez nas kierunki:
- Informatyka,
- Bezpieczeństwo Wewnętrzne,
- Pedagogika
- Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna
- Kosmetologia* - (kierunek w przygotowaniu)
- Dietetyka* - (kierunek w przygotowaniu)
Gorąco polecam! i zachęcam do odwiedzin strony internetowej: https://www.cb.szczecin.pl

Odnośnik do komentarza

do WSB możesz aplikować przez stronę internetową, jeszcze jakiś czas temu mieli zniżki nie wiem czy jeszcze obowiązują, też jak masz upatrzony kierunek to warto się szybciej zapisać bo mają ograniczoną ilość miejsc

Odnośnik do komentarza

Udałam się na studia podyplomowe, ponieważ bardzo chciałam zwiększyć swoje kompetencje zawodowe (nauczyciel specjalny) i udało się. Za namową przyjaciół wybrałam Instytut Studiów Podyplomowych i jestem zadowolona!!! Studia na tym kierunku spełniły moje oczekiwania w 100% polecam!!! Z tego co zauważyłam pojawił się teraz zupełnie nowy kierunek "wspieranie rozwoju dzieci i młodzieży poprzez sztukę oraz uczenie w działaniu", na który również  zamierzam się wybrać:)

https://www.podyplomowka.edu.pl/specjalnosci

Odnośnik do komentarza

Niekoniecznie trzeba iść na studia, aczkolwiek studia to studia. Nie są równe szkoleniu oraz dają nam możiwosc uzyskania dyplomu, który będzie bardziej uznawany niż dyplom ze szkolenia. Poza tym w przypadku wielu tematów szkolenie nie wystarczy, z uwagi na brak odpowiedniej ilości zajęć oraz praktyk.

Ze swojej strony moge polecić studia podyplomowe z coachingu, szczególnie jeśli jesteście zainteresowani psychologią:

https://www.lps.pl/studia-dla-trenerow-i-coachow/podyplomowe-studia-coachingu-mentoringu/

Studia takie dają dobre nowe kwalifikacje zawodowe. 

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna89

Ciekawe rady w temacie. Właśnie piękne jest to, że możemy przeczytać w takich miejscach jak to różne pomysły. Każdy z nas ma trochę inne podejście do wyboru swojej ścieżki edukacji. Moim zdaniem jednym z głównych problemów jest fakt, że zbyt późno zaczynamy się rozglądać za możliwościami. Przecież nic nie stoi na przeszkodzie by już będąc na początku szkoły średniej, zacząć się orientować co będzie dla nas najlepsze w przyszłości. Do tego wieku już odkryjemy w sobie predyspozycje oraz mocne strony. W dzisiejszym świecie bardzo popularne są wszystkie kierunki związane z branżą IT, biznesem i coachingiem. Ciekawą propozycją dla osób szukających wszystkiego po trochu mogą być e-learning studia na takich uczelniach jak WSE. Zajęcia prowadzone ze specjalistami z branży pozwolą nabrać praktycznego doświadczenia, które będzie dla nas bardzo cenne.

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka

Cześć dziewczyny! Miło widzieć, że mamusie chcą się kształcić 😍 ja obecnie jestem na swoim drugim kierunku podyplomowych na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Skończyłam żywność funkcjonalną, a obecnie jestem na dietetyce i polecam. Trudno jest to połączyć z niemowlakiem, ale dajemy radę z mężem💪

Odnośnik do komentarza
Gość Krzysztof

Zdecydowanie polecam ofertę www.lsw.edu.pl. Świetna szkoła wyższa, mimo że niepubliczna to trzyma wysoki poziom kształcenia i tym samym faktycznie człowiek może się rozwinąć i coś dla siebie z takiej uczelni czerpać. Jak dla mnie to klucz do tego, by faktycznie dobrze do życia zawodowego się przygotować. Uczelnia w końcu ma być takim skutecznym pierwszym krokiem w tym właśnie kierunku.

Odnośnik do komentarza

Byłam na podyplomowej dietetyce na WSPA i bardzo polecam! 🙂 można się wiele nauczyć i szybko wykształcić. Jeśli ktoś jest ambitny i nie chce przystawać na laurach to warto rozważyć podyplomówkę, patrząc na siebie to był świetny wybór 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...