Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Karotynka

Mamusie na luty 2020

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 168 cm i 52 wagi Teraz leci waga w dół bo wymiotuje w zasadzie kilka razy dziennie ...czego w pierwszej i drugiej ciąży nie miałam... poza tym spalabym caly dzien i brzuch duzy jak w 4 miesiącu ale ja mam zjd Bylo zaleczone a teraz odezwalo sie ze zdwojoną siłą ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny... każda z was w skrzynce ma link do prywatnego forum.
To jest publiczne i jak widac wyżej każdy ma do niego dostęp..

Będę na bieżąco sprawdzać czy są tu nowe mamy i dodawać do tamtego. Dodajcoie sobie do ulubionych lub zakładki przeglądarki jak wam wygodniej.

Uważam,że forum prywatne to zdecydowanie lepsza sprawa tym bardziej, że piszemy tu sobie i o naszych sprawach związanych z ciążą, dolegliwościami jak i czasem o sprawach intymnych, o których nie każda przypadkowa osoba powinna wiedzieć.

* Autorka w ciąży.. nie jesteś zalogowana, nie mogę Cię dodać.
*Jahelena Ty też nie jesteś zalogowana.
Dziewczyny załóżcie sobie konta, będzie nam łatwiej. ;)

Dodam tu link w razie jakby nie każda miała na skrzynce. I tak wejść może tlko ten kto jest tam dodany. Więc przypadkowa osoba nie wejdzie i nie przeczyta.

Jesli wam nie pasuje taka opcja..to napiszcie. Wiem,ze nie zapytałam was o zdanie, ale naprawdę uważam,że nie każdy powinien czytać to co piszemy ;)
https://forum.parenting.pl/mamusie-luty-2020-r/4543563,watek-glowny

Marcel ❤ 49 cm 2190g / 17.08.18 10:52
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0afhk5kkpj.png

Igor ❤ 50cm 2700g / 25.01.20 11:31dqpr2n0a7xyod35i.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mamuśki, ja 20 czerwca zrobilam test i okazuje sie ze dolaczylam do Waszego grona, zgodnie z kalendarzem mam termin na 24 lutego 2020. Nie bylam jeszcze u lekarza, mam nadzieję ze wszystko bedzie ok. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Autorka w ciąży

Od kilku dni czekam na "link aktywacyjny"... Chętnie bym dołączyła do forum, dziewczyny z innego forum na fb założył grupę ale nazywa się coś w stylu ciazowki luty czy jakoś tak... Wolałabym nie ogłaszać jeszcze wśród znajomych tej nowiny..
Co do zastrzykow dziewczyny to są to działania w razie problemów z krzepliwoscia, trombofilia. Ja miałam robione badania w tym temacie i nic nie wyszło ale lekarz powiedział że badań w tym kierunku jest masa i nie ma co ryzykować, kazał brać acard i do 16tyg ciąży coś tam na F (odp clexane).
Gdyby nie to że igły cholernie tempe, mogłabym sobie wstrzykiwac dziadostwo ale już wymiekam...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Autorka w ciazy.. na fb jest grupa "Lutowe Mamusie 2020 ❤" należę do niej, grupa zamknięta. Więc bez obaw można dołączyć.

Ale tu to można zwyczajnie popisać, a nie tylko dodawać posty i komentarze. Zrobłam prywatne także jak dostaniesz link aktywacyjny (choć ja mialam od razu..) to wbijaj na link. :)
Albo może sprbuj nowe konto?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Autorka w ciąży

A czy znajomi nie widzą nazwy tej grupy?

Obawiam się że nie da rady na tego samego maila mieć 2 kont...

Witam nowa Mamusie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisze Wam o zakrzepicy bo widzę że parę osób nie wie co to jest A jest to bardzo poważna rzecz. Jest to skrzep, który powstaje w żyłe. Jak się odezwie to idzie prosto do serca i W ciagu paru minut następuje zgon. Kamila skolimowska (Ta co rzuciła młotem właśnie na to umarla). Zakrzepicy można dostać podczas brania tabletek anty, w ciąży, osoby o tyle, starsze, bądź te które miały w rodzinie kogoś z zakrzepice (genetyczne). Oznaki: spuchnieta tylko jedna noga, ból, może być uczucie pieczenia.
Moja prawa noga była 10 cm grubsza od lewej, ledwo oddychalam. Teraz jestem w grupie ryzyka. Bylam pol roku na tabletach i udalo mi sie rozpuscic skrzep natomiast nigdy nie przestanę być chora. Nie mogę brać żadnych hormonów, palić papierosów...mam wizyty co rok na sprawdzenie czy zakrzepice się nie odnowila. Teraz w ciąży muszę brać z zastrzyki na krzepliwosc krwi aby nie spowodować zlepienie się skrzepu

https://lbdf.lilypie.com/NWQ6p1.png
https://lbym.lilypie.com/2eF9p1.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Autorka nie. To grupa zamknięta więc nikt nie widzi, że w niej jesteś. Jeśli sam sobie ktoś wyszuka w wyszukiwarce to widzi nazwę i założyciela. Nie ma dostępu do listy osób i postów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej dziewczyny, mam termin na koniec stycznia/początek lutego. To będzie moje trzecie dziecię i mam nadzieję na dziewczynkę. Na pokładzie 11 latek z ADHD i 3,5 latek też mający objawy...
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Autorka w ciąży

Jassmine dziękuję, wysłałam zaproszenie do lutowych mamusie 2020 na fb.
Witaj fiolet :) Jesteś chyba pierwsza na luty :) ja mam na 3. Ale..... :)
3aniolki w niebie i.... 1 pies z ADHD, który właśnie zasnął ufffff :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć dziewczyny! Właśnie sobie uświadomiłam że zaglądałam na parenting w 2009 roku kiedy urodziłam swoją drugą córkę. Teraz mam 39 lat i jak wszystko się dobrze ułoży to będziemy mieli w domu rewolucję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,
u mnie też wszystko wskazuje, że w lutym powiększy się rodzinka, w czwartek zrobiony test, dwie kreski, w piątek beta 503, dziś powtórzona, czekam na wyniki :)
Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nana kiedy om ? :)

Mam nadzieję ,że dodałyście te grupę którą podałam nazwę, bo jest kilka.

Jak wejdę na komputer później, to dodam was nowe dziewczyny do prywatnego forum, o którym pisałam tu na stronie wcześniej!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć! U mnie wg miesiączki termin 4 luty, wg usg za połową lutego, ciężko dokładnie określić , bo cykle jeszcze nie uformowane, fasolka jeszcze bardzo malutka. Mam 29 lat, na pokładzie nadpobudliwa roczniaczka próbująca udowodnić, że sen nie jest do życia potrzebny:) odcycowana od jakiegoś tygodnia zupełnie, od 1,5 miesiąca jadła tylko nocami. Cykle wróciły końcem marca, w ciążę udało się zajść już w drugim cyklu. Kolejna wizyta 9 lipca, adrenalina taka sama jak przy pierwszym:) w tzw. "Wolnej chwili" nadrobię informacje o Was:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie po kilku miesiącach usilnego starania i dwóch miesiącach dopuszczenia niespodziewanie zaszlam w upragnioną ciążę. Według om termin 24 luty. Mam już 6 letnia córkę.
Byłam na usg 19 czerwca ale jeszcze nic nie bylo widać. Dzisiaj zaczynam 6 tydzień. Ma kolejną wizytę idę za tydzień 1 lipca.

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...