Skocz do zawartości
Forum

Półtora roku starań...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Staram się z mężem o dzidziusia już półtora roku. Mąż miał problemy z nasieniem ale po podjętym leczeniu już jest wporzadku. Ja miałam problemy z owulacją i lekarz powiedział że narazie będziemy ją monitorować. Miałam dostać miesiączkę 14 maja. 16 maja zrobiłam test i wyszedł negatywnie a wczoraj zaczęłam plamić ale tylko trochę. Nigdy tak nie miałam. Mam wizytę u lekarza w środę lub w piątek, w zależności kiedy dostanę lub nie dostanę miesiączki. Miała któraś z was podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Gość Halinka40

A wykonałaś test ciążowy ? Jest te coś takiego jak krwawienie implantacyjne ... Polecam Tobie do monitoringu cyklu Cyclotest MyWay komputer cyklu, mój ginekolog mi polecił, ma tryb antykoncepcji i planowania dziecka.

Odnośnik do komentarza
Gość Bociane szczęście

Witam was nie zawodne mamuśki.
Z mężem staramy się pół roku o dzidziusia ale póki co nic z tego.
Może któraś z Was podpowie czy w tych dniach moglo dojść do zapłodnienia w tym miesiącu? Miesiączke mam nieregularna jest od 29-40 raz się zdarzyło.
W październiku cykl trwał 38 miesiączke miałam od 24-30.10.2019 w listopadzie wspolzylismy 4,11,13,17 cykle w tych dniach wychodziły 12,19,21,25 z kalendarzyka wychodzi że dni płodne miałam 7-13 Ale nie wiem czy mu wierzyć bo w każde dni płodne wcześniej wspolzylismy i nic z tego nie było. Czy teraz w tych dniach była możliwość zajścia w ciążę. Dziękuję za każdą odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...