Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie ze wsparciem


Gość Zuziaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zuziaaa

Też tak macie, że jak patrzycie w lustro, to jest Wam niedobrze? Ja się niestety tak czuję i nie wiem co zrobić, żeby było inaczej. Niby wiecie, wiem co i jak i to kwestia, jak zacznę się odchudzać, ale mijają następne miesiące i nic sie nie dzieje. Nawet pomyślałam o jakiś preparatach, kiedy już zacznę gubić nielubianą część siebie, ale jakie to mogłyby być środki? Macie na to jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza

Żadne środki typu tabletki, syropy czy plastry nie pomogą w odchudzaniu. To placebo. Szkoda kasy i zdrowia, bo nie wiadomo jakie syfy w sobie mają.
Jak chcesz schudnąć, to musisz zmienić nawyki żywieniowe. I więcej pić - wody. No i ćwiczyć kilka razy w tygodniu albo chociaż robić codziennie długie spacery. To wszystko przyniesie efekty :)

Odnośnik do komentarza
Gość Anka_Mo_c

Niestety cudów nie ma i jak się nie ruszysz, to nie schudniesz. Dobrze jest przemysleć też swoje nawyki żywieniowe, bo czasami drobne zmiany w dłuższej perspektywie potrafią zacząć działać. Jest sporo patentów na to, co można zrobić w domu, żeby próbować oszukać oczy i żołądek (np. nakładać porcje na małe talerze, żeby optycznie było tego więcej, pić dużo wody itp.). Są też sposoby na domowe ćwiczenia, które można wykonywać przy użyciu codziennych sprzętów albo i zupełnie bez niczego [reklama usunięta].
Do tego naprawdę regularny ruch poprawia samopoczucie (sprawa endorfin, dotlenienia itd).
Najważniejsze to nie planować nieprzemyślanej, ogromnej rewolucji od zaraz. Małe kroki będą skuteczniejsze i dadzą długotrwałe efekty.

Odnośnik do komentarza

To prawda, nie ma to jak odchudzanie naturalne i to ono może Ci najlepiej wyjść. Takie środki to możesz stosować, ale tylko jako wsparcie, nie główny sposób na odchudzanie. Ja to prawdę powiedziawszy myślałam o spalaczach tłuszczu, ale w końcu się nie zdecydowałam. Za bardzo się boję tego, co mogłoby mi się po nich dziać, a kto wie, co to w ogóle jest.. Nie, lepiej dieta i ćwiczenia fizyczne, to na pewno.

Odnośnik do komentarza

Odchudzanie zdrowe to przede wszystkim ćwiczenia fizyczne i dieta, każdy o tym wie. Przecież w telewizji śniadaniowej niemal codziennie taki temat króluje. Ogólnie to mogę powiedzieć jeszcze, że stosowanie spalaczy tłuszczu nie jest takie złe, o ile omówi się tę kwestię z dietetykiem i , jeśli mamy, to z trenerem. Na własną rękę lepiej tego nie robić, bo człowiek może się jedynie podniszczyć. Naprawdę, na spokojnie do tego podejdźcie, a będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza

W żadne spalacze tłuszczu nie wierzę. Ani w tabletki z cudownymi wyciągami. Odchudzanie, to przede wszystkim głowa i nastawienie. Mój sposób na odchudzanie, ktory zawsze działa to nie łączenie węglowodanów z białkiem (czyli chleba z serem, mięsem, masłem...) i ostatni posiłek o 18.00 (chodzę spać ok 22.00). poza tym jem normalnie oczywiście bez dużych ilości słodyczy i chudnę po woli. Fajne też są cateringi dietetyczne tyle, że drogie...

Odnośnik do komentarza

Schudłam 5kg w 5 tygodni stosujac diete MŻ,czyli mniej żreć.
ćwiczenia-steper
wspomagacze-herbatka figura1,tabletki-błonnik+ananas+chrom.
Zero słodyczy,alkoholu,duzo wody i dużo silnej woli,choc były chwile słabości

Najbardziej jednak skuteczne okazało się u mnie trenowanie na siłownie przy pomocy elektrostymulacji:

https://www.intime20.pl/

Ćwiczyłam tutaj w Krakowie, kilka sesji pomogło mi naprawdę fajnie wymodelować ciało. 

Odnośnik do komentarza

Ja po drugiej ciąży nie zrobiłam błędu jak po pierwszej i nie zaczęłam zabezpieczać się pigułkami. Zaczęłam za to ćwiczyć i przeszłam na zbilansowaną dietę, a zabezpieczam się diafragmą dopochwową  

Odnośnik do komentarza

Ja po 7 miesiącach od porodu, schudłam 4 kg, niby nic ale w ciąży przytyłam 12 więc powoli wracam do rozmiaru 😜 wspomagam się ćwiczeniami, dietą i nie zabezpieczam się pigułkami bo mi nie służą, sprawdzam sobie cykle testerem myway i używamy prezerwatywy 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie zbawienny okazał się catering dietetyczny, choć na początku byłam sceptyczna co do tego typu rozwiązań. Więc na początek zamówiłam na próbę posiłki na 3 dni w firmie Fitomania - http://fitomania.com.pl/ i już po pierwszym dniu wiedziałam, że to dla mnie rewelacyjne rozwiązanie. Codziennie rano mam dostarczane 5 zdrowych posiłków, dopasowanych do moich potrzeb oraz upodobań smakowych. Wszystko jest smaczne, dobrze doprawione, przyrządzone ze zdrowych produktów. Po zjedzeniu takie posiłku jestem syta, nie podjadam między posiłkami. No i waga leci w dół, a ja mam energię i czas na wszystko.

Odnośnik do komentarza

Hej! Odchudzanie bez ruchu rzeczywiście może się nie udać - same środki odchudzające nie pomogą. 😕

Zależy też ile kilogramów chcesz zgubić, ale jeśli ma być to kilkanaście kg, to trzeba wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe (zrezygnować z niezdrowych przekąsek - chipsy, paluszki, słodycze, itp), pić min 1,5 l wody dziennie i wprowadzić ruch w codziennym życiu. Co do aktywności fizycznej, jeśli w tym momencie masz bardzo ograniczony ruch to warto zacząć od spacerów w szybszym tempie, joga, pilates, itp.

Dodatkowo trzeba zadbać o skórę, bo jeśli zgubisz kilkanaście kilogramów to skóra może być bardziej wiotka - sprawdź produkty Mustela Maternite - ich kosmetyki na rozstępy uealstyczniają skórę. 😉

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...