Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie kosmetyków


Rekomendowane odpowiedzi

Skład kiepski tego czegos, nawet nie w odniesieniu do ciąży tylko w ogóle dla zdrowia.
Na początku składu alkohol denat. ktory wysusza skórę, w składzie również konserwant phenoxyetanol. Ja bym poszukałem czegoś lepszego. Niestety w drogeryjnych specyfikach pewnie ciężko znaleźć fajna alternatywę...

Odnośnik do komentarza

Ja również 5 miesiąc, cellulit i rozstępy od końca podstawówki, ciągnie się za mną przez całe życie jestem bardzo szczupła kobieta przed ciąża zaledwie 47kg a cellulit i rozstępy jak po conajmniej po dwóch ciazach nigdy nie stosowałam żadnych specyfików ani Tez nie odzywiam się smieciowo po prostu moja aktywność jest na poziomie minus 1. W ciąży pije bardzo bardo duzo nieg. Wody i zamiast kosmetyków strikte ciążowych stosuje maturalne kremy po każdej codziennej kąpieli. Teraz akurat mam bio od chodakowkiej bambus i trawa cytrynowa dostępne w rossmanie chyba za 15 zl. Skóra ma super kondycję jest ładnie wygładzona sprezysta i nawilżona. Polecam.

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgx9jcgh45butjj.png

Odnośnik do komentarza

Od początku ciąży używam żelu Holika Holika Soothing Gel Aloe 99% Żel Aloesowy i do tej pory żadnych rozstępów ani nic. Co prawda znika celuid (który mam od 14 roku życia) ale strasznie powoli. Przed ciąża byłam bardzo aktywna sportowo. Ale nie mam pomysłu jak pozbyć się tego celuidu z pośladków i ud.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...