Skocz do zawartości
Forum

Styczniowe mamy 2020


Rekomendowane odpowiedzi

 

    Dzień dobry. Jestem studentką fizjoterapii. Piszę pracę magisterską na temat świadomości kobiet po porodzie o fizjoterapii blizny po nacięciu krocza. Bardzo proszę wszystkie chętne Panie o wypełnienie kwestionariusza ankiety. Bardzo mi to pomoże w badaniach. Wyniki będą wykorzystane wyłącznie do pracy magisterskiej.

    Bardzo dziękuję za poświęcony czas.

Link do ankiety poniżej.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdU3Md8PB2IW_RpznpNvjIaNWbXwqIJraQh1viq4lKMyTt8sQ/viewform?usp=sf_link

Odnośnik do komentarza

Cześć, jestem Renia i fotografuję. Fotografuję od kilku lat, ale zaczynam przygodę z fotografią noworodkową i chętnie wykonam sesję fotograficzną noworodkową całkowicie za darmo. Potrzebuję modelki/modela urodzonej/ego po 3 stycznia na najbliższą niedzielę. Warszawa, najchętniej Mokotów, Wilanów lub Centrum. Ktoś chętny? 796 096 676

Odnośnik do komentarza

Za 2 dni mam cesarkeeee ( na zyczenie). Jestem taka szczęśliwa. Za 2 dni przytule moja Jagodke. W ogóle się nie stresuje, myślę tylko o tej chwili jak zobaczę moja mała. 39+1 dzisiaj A ja żadnych przykrych objawów nie mam. Chodzę sprzątam piore wszystko. Powodzenia dla reszty :)

Odnośnik do komentarza
Gość Gość 1396

Witam mama pytanie do mam . Borykam się z problemem . Robiłam test z mięs temu było to w grudniu wyszedł pozytyw . Teraz gdy już robię jest styczeń wychodzą negatyw . Byłam u gina powiedział ze nie jestem w ciazy .  Testy z krwi wyszły 0.01 to tez brak . Ale przyrost mojej wagi jest już 4 kg do przodu . Piersi mam obolałe i duże . Okres spóźnił mi się miesiąc potem przyszedł gdy gin dał mi tabletki na wywołanie miałam zawsze po nich gdzieś tak po 3 dniach teraz dostałam po tygodniu dopiero luteinę . Okres mialam mieć 28 listopada dostałam 9 stycznia . Już sama nie wiem co mam myśleć . Na pewno w paranoje nie popadłam bo widzę nowe ciagle rozstępy . Czy ktoś miał tak lub wie o co kaman ??! 

Odnośnik do komentarza

Ja wiem ze to nie na temat. Ale tydzień temu mialam okres ale wyglądał on inaczej czyli był strasznie ciemny i nie był obfity. Dzisiaj dostałam znowu okres. Tzn mam lekie plamienia a krew jest zmieszana tj ze śluzem. Czy to normalne.?? Czy lepiej udać się do lekarza. Dodam też że staramy się o dziecko ale nie biorę pod uwagę ciąży. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...