Skocz do zawartości
Forum

Styczniowe mamy 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny.
Dołączam dopiero dzisiaj do ogólnego forum. Doczytałam, że macie również forum wewnętrzne - czy mogę także liczyć na zaproszenie? :)
Termin mam na 23 stycznia... jest to moja pierwsza ciąża...
Generalnie mam do Was pytanie czy łapią Was nocne skurcze nóg oraz (nie wiem czy któraś z Was tak ma) miewam odczucie ścisku w brzuchu (też jakby skurcz) po dłuższym spaniu w nocy na plecach. Wizytę u lekarza mam dopiero za tydzień i nie wiem czy panikować czy to normalne.
Jem 3 tabletki magnezu z B6 dziennie i potas - może to za mało?

http://fajnamama.pl/suwaczki/3qx0nb6.png

Odnośnik do komentarza

Hej Midi, wysłałam Ci zaproszenie. Powtórz pytanie na naszym prywatnym forum.
Ja ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że tak, miewam nocne kurcze nóg, ale od kiedy jem magnez regularnie to rzadko mi sie zdarza. Brzuch mi sie za to często "stawia" nie boli jest jednak nie przyjemne

Odnośnik do komentarza

Witajcie, dawno mnie nie było bo gdzieś pewnie od lipca, sierpnia ... niby nie pracuje ale przy mojej dwójce ciagle mam coś do roboty tym bardziej ze mąż bywa w domu gościnnie taki zapracowany... przyplątała mi się anemia i po żelazie kosmos, albo biegunki i boleści albo zaparcia... cc będę mieć pewnie koło 20.01 i już nie mogę się doczekać chociaż zaczynam się coraz bardziej stresować bo to juz trzecie cięcie... nie wiem czy dobrze pisze, próbowałam wejść na forum prywatne ale nie mogłam :/ brzuszki macie piękne ale wydaje mi się ze wszystkie są mniejsze od mojego... mój wydaje mi się ogromny a tu jeszcze bite 3 miesiące przede mną ...

https://www.suwaczki.com/tickers/m3sx0dw4fdkoafyo.png

Odnośnik do komentarza
Gość karo-lina89

Hej dziewczyny! Mam pytanie do was odnośnie do bankowania krwi pępowinowej. Naczytałam się w internecie rożnych informacji. Jak to jest u was? Macie zamiar bankować, albo bankujecie dla swoich wcześniejszych dzieci? Podzielcie się swoimi opiniami na ten temat

Odnośnik do komentarza

Ja się zdecydowałam na bankowanie. YrAktuje to jako ewentualne ubezpieczenie. Nie są to aż takie koszty, zawsze można zrezygnować z innych mniej potrzebnych rzeczy. Możesz płatności rozłożyć na raty. Jeśli masz za sobą poronienia to możliwa jest do bankowania tylko krew pępowinowa i łożyskowa. Chyba że masz badania genetyczne to wtedy też i sznur. Proponuje skorzystać z jakiejś promocji, oni tam mają tego full. Ja mam 40% rabatu.
Jak masz jakieś pytania to służę pomocą.

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5eyyxx83f7.png
https://www.suwaczki.com/tickers/m3sxebkmf4qkt3m4.png

Odnośnik do komentarza
Gość karo-lina89

pixi00
Ja się zdecydowałam na bankowanie. YrAktuje to jako ewentualne ubezpieczenie. Nie są to aż takie koszty, zawsze można zrezygnować z innych mniej potrzebnych rzeczy. Możesz płatności rozłożyć na raty. Jeśli masz za sobą poronienia to możliwa jest do bankowania tylko krew pępowinowa i łożyskowa. Chyba że masz badania genetyczne to wtedy też i sznur. Proponuje skorzystać z jakiejś promocji, oni tam mają tego full. Ja mam 40% rabatu.
Jak masz jakieś pytania to służę pomocą.

Oo, fajnie, dzięki za wszystkie informacje! No ja też tak trochę podchodzę, że to zabezpieczenie na różne ewentualności. Rozważam PBKM, u nich bankujesz?

Odnośnik do komentarza

~karo-lina89
pixi00
Ja się zdecydowałam na bankowanie. YrAktuje to jako ewentualne ubezpieczenie. Nie są to aż takie koszty, zawsze można zrezygnować z innych mniej potrzebnych rzeczy. Możesz płatności rozłożyć na raty. Jeśli masz za sobą poronienia to możliwa jest do bankowania tylko krew pępowinowa i łożyskowa. Chyba że masz badania genetyczne to wtedy też i sznur. Proponuje skorzystać z jakiejś promocji, oni tam mają tego full. Ja mam 40% rabatu.
Jak masz jakieś pytania to służę pomocą.

Oo, fajnie, dzięki za wszystkie informacje! No ja też tak trochę podchodzę, że to zabezpieczenie na różne ewentualności. Rozważam PBKM, u nich bankujesz?

Ja bankuje w PBKM, mieli akurat w okresie prawie mojego pierwszego porodu najkorzystniejsza ofertę, a że decydowałam się na ostatnią chwilę to padło na nich :) Tylko, że my bankujemy krew i sznur. O łożyskowej nawet nie pomyślałam, ale w sumie chociaż ta krew i sznur zostały pobrane prawidłowo i dostaliśmy informację, że wszystko z tym materiałem ok.

Odnośnik do komentarza

~karo-lina89
Hej dziewczyny! Mam pytanie do was odnośnie do bankowania krwi pępowinowej. Naczytałam się w internecie rożnych informacji. Jak to jest u was? Macie zamiar bankować, albo bankujecie dla swoich wcześniejszych dzieci? Podzielcie się swoimi opiniami na ten temat

Ja akurat rodziłam w czerwcu i owszem, zdecydowałam się na bankowanie krwi. Są różne opinie w intnercie, ale to jak ze wszystkim. Akurat ja bankuję nie tylko krew, ale też sznur pępowiny no i w sumie ten pakiet nie był dużo droższy, a powiedziano nam, że sznur pępowiny ma szerokie zastosowanie i jest bardziej uniwersalny, więc jak już się ktoś decyduje na bankowanie to fajnie i to przechowywać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...