Skocz do zawartości
Forum

Styczniowe mamy 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie zaczęli się śmiać, że już zaraz rodzę. Co do koszul do rodzenia to oglądałam takie dziewczyny które mówiły na YT że one wywalają je po porodzie a kupują za 30 zł. Właśnie na Allegro. Mam pytanie a gdzie mogę kupić rajstopy ciążowe i leginsy? Tak stacjonarnie ? Tak się zastanawiam czy ten brzuch taki duży bo jadłam 5 dni pod rząd na noc ... ale z drugiej strony przytyłam tylko 3,5 kg jak licząc z kilogramowym zapasem wiec ... to chyba nie jest tak źle ?

Gabrysia : Gratuluje ! To normalne, że będziesz miała teraz sucho.hehehe jak bym miała coś powiedzieć to bym powiedziała „weź nie panikuj”.

Co do grupy to ja mogę założyć grupę na FB myślałam o tym i tak chyba jest najwygodniej co ? Pytanie tylko czy osoby które nie mają FB chciałyby sobie go założyć ? Nie musi to być przecież profil publiczny ... można nie wrzucać zdjęć nie mieć znajomych i być pod ksywką czy coś tam. Na zachętę dodam, że na FB jest mnóstwo fajnych marketów i innych opcji żeby coś dorwać więcej, i niektóre strony mają tylko FB. Są fajne grupy o włosach, dzieciach, makijażach ...ale robię reklamę. Dajcie znać to jak się zdecydujecie to ja mogę założyć grupę.

a9c06389af.png 

Mama Tadeusza 29.01.2020 |Aniołek październik 2018 9tc

Odnośnik do komentarza

Aaaaaa bo Ty pytałaś o koszule do porodu, ostatnio mam mózg w ciąży i jedno widzę drugie czytam, a trzecie jeszcze przetwarza i rozumiem, jakaś masakra ;( Wy też takie roztargnione jesteście?
Co do koszuli do porodu to ja nie muszę mieć, szpital akurat to zapewnia, więc w ogóle tym tematem się nie interesowałam.
Legginsy kupowałam też przez allegro, ale polecić nie mogę bo kiepska jakość, te z Lidla i niebo lepsze. Po jednym dniu chodzenia się zmechacily i niezbyt dobrze kryją, ciekawe co będzie jak je upiorę.
Przzed ciąża uwielbiałam legginsy z intimisimi, ale nie wiem czy mają w ofercie ciążowe, w sumie to nawet na ich stronie nie sprawdzałam ;p

https://www.suwaczek.pl/cache/63102c40de.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, któryś raz z rzędu temat forum się powtarza, więc założyłam. Zaprosiłam wszystkich 7 dni do tyłu uczestniczących w rozmowach. Jeżeli kogoś pominęłam to przepraszam, upomnij się to nadrobimy. Przenosimy się, jest nas 17 osób :)

Odnośnik do komentarza

O i wlasnie tu zaczyna sie problem forum i wiadomosci z telefonu nie idzie ich otworzyc :( widze zaproszenie ale nie moge wejsc w wiadomosc .
My tez kiedys zrobilysmy sobie prywatne tu ale nie dzialalo co chwila :(

Ja nie mam..mozgu w tej ciazy w ogole :/

https://www.suwaczek.pl/cache/ec9c665127.png
Wituś Michał sn 29.09.2015 57cm 3520g 10'45
[url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki]http://s9.suwaczek.com/201509291762.png[
Lilianna sn 30.01.2011 54cm 3220 15'20

Odnośnik do komentarza

Ja otwieram, po prostu trzeba przejechac do gory, bo otwiera sie jakby na dole okna. Później jak już otworzysz to możesz zapisać stronę na ekranie telefonu i wchodzić bezpośrednio. Jestem na prywatnym forum z grudniowkami i ja osobiście otwieram że strony internetowej na telefonie. Mam zapamiętane i jak zamykam potem to mi się otwiera na tej stronie co skończyłam.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny jak coś to piszcie w sprawie grupy do Karerra85 na priv.

Gabrysiu gratuluje ciąży i polecam myśle dodać się do forum albo takie założyć z dziewczynami które będą rodziły w tym miesiącu co Ty. Czyli właśnie pewnie czerwiec 2020 czy jak Ci tam z terminu wychodzi. Będziecie w tym
Samym
Czasie przezywać podobne radości smutki niepewności i dylematy. Chyba taki jest cel tych podgrup. Trzymaj się cieplutko i dbaj o siebie bierz wszystkie witaminki i spij dużo jeszcze raz gratuluje

a9c06389af.png 

Mama Tadeusza 29.01.2020 |Aniołek październik 2018 9tc

Odnośnik do komentarza

Olla musisz być zalogowana żebym mogła Cię zaprosić.
Szusterka spróbuj wejść na wiadomość ode mnie i tam nacisnąć na niebieski napis styczniowki. Czasami się tak dzieje wyskakuje błąd 404 ale da się to obejść właśnie wchodząc na swoje wiadomości. Też mam Samsunga i u mnie to działa.
Wejść na forum możecie poprzez link który wstawiłam na poprzedniej stronie, domifikimiki i pralinka06 zaprosiłam Was powinniście już wejść.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...