Skocz do zawartości
Forum

Styczniowe mamy 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Ja hemoglobinę na razie miałam na poziomie 13 w 14tc a od 15tc się właśnie kończą zapasy w organizmie i zaczynają się niedobory więc zobaczymy jak w przyszłym tygodniu będzie to wyglądać. Co do żelaza najwięcej i najlepiej przyswajalne jest w natce pietruszki właśnie, a ten ze szpinaku się nie wchłania za dobrze bo szpinak ma dużo szczawianów

Michaś 25.02.2018r. ❤️
Aniołek 29.11.2018 6/10tc

https://www.suwaczek.pl/cache/b267dc89b2.png<</li>a>
Odnośnik do komentarza

Justi zalecenia sa żeby podawać mleko zwykle po 3 r.z. zaś ile matek tyle teorii. Ja sama daje bebiko ale tylko to z R na noc i to jest jedyne mleko na dzień ale w ciagu dnia oczywiscie sa serki itd. Z tym ze syn ma nietolerancje laktozy więc musze uwazac. A sama poznałam osoby ktore spokojnie daja dziecku mleko zwykle od 9 miesiaca zycia i tez jest ok. Wydaje mi sie ze duzo zależy od nas i od dziecka bo moj syn niechetnie pil mleko zwykle bo juz chcialam przejsc na zwykle ale woli modyfikowane i no coz choc drogie to kupuje. A karmię mlekiem modyfikowanym od urodzenia, mialam duze wsparcie ze strony męża bo ja karmić piersia nie moglam bo syn dostawal szalu od mojego mleka(podejrzewam ze od tabletek ktore bralam a nie moglam odstawic albo od tej cholernej laktozy) a na modyfikowanym był względny spokoj.

klz9df9h5n2a48bw.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv3e5exqmhg6oa.png

Odnośnik do komentarza

Cześć,
Czytam Was od maja, przeżywam Wasze badania i rozwój ciąż, teraz może pod wpływem chyba hormonów chciałabym do Was dołączyć.
Mam 35 lat, jestem z Krakowa, a to moja pierwsza ciąża, termin na 13.01. i jak to bywa, raz jestem przeszcześliwa, a raz przerażona co to będzie i jak to będzie. Napewno inaczej, jestem 10 lat po ślubie, do tej pory żyliśmy sobie sami, mieliśmy czas na wszystko i robiliśmy to na co mieliśmy ochotę. Teraz pomalutku zaczynamy sobie zdawać sprawę, że już nigdy nie bedziemy sami...
Nie wiem, czy Wy tez tak mialyscie ale ja wpadlam w szał zakupów, pajacyki, ręczniki, ubranka i co tylko wpadnie mi w ręce. Przed nami jeszcze przeprowadzka w październiku i jak narazie zyke na przemian ciążą i tym faktem.
Ależ sie rozpisałam, chciałam żebyście mnie choc trochę poznały, bo ja juz trochę Was poznałam czytając z ukrycia.
Milego dnia

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny za słowa otuchy, już mi lepiej, a o byłej możnaby nowy wątek założyć i jeszcze "mało" by było :p choć może do nas dołączy, bo też jest w ciąży i termin ma na styczeń.. haha.. samo życie :). Ale jednak tej pani już podziękujemy, szkoda miejsca.
Słyszałam dziś maluchy, całe i zdrowe, dobrze rosną - tylko jakieś 4 dni według usg je dzielą. Lekarz nie chciał skupić się na płci i dalej żyjemy w niepewności do 02.09. Już nie mogę się doczekać prenatalnych, czas niech zasuwa dalej :). Z dobrych wieści jeszcze fakt, że mogę odstawić luteinę dopochwowo i chociaż może te dolegliwości ustąpią. Doustne zostają wszystkie. Aaa i mąż zaczyna od września nową pracę, kamień z serca i jeszcze kilka profitów :p.
Aluap to mamy podobnie termin i niespodziankę póki co :). Witamy na pokładzie. Ja jeszcze z wyprawką nie szaleję, ale podobnie jak Ty będę się przeprowadzać w okolicach października i to całkiem mnie zajmuje :).
Dziewczyny poluję na poduszkę dla ciężarnych, zaczyna mnie mocno męczyć spanie i kręgosłup.. już głupieję od ich mnogości, polecacie C, J, U, 7? :D

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3ku2iackwu.png

Odnośnik do komentarza

Aluap super że się ujawniłaś :) ja podobnie jak Tashka nie ruszyłam nic z dzidziusiowych zakupów czekam na połówkowe w przyszły piątek. Jak się okaże że syn to zacznę myśleć, bo dla dziewczynki prawie wszystko mam.

Natalia mi mąż zrobił prezent i w niedziele zamówił J, ale jeszcze nie dotarła więc nawet Ci nie umiem doradzić. Bardzo fajnie że mąż zmienia pracę, jedno zmartwienie z głowy i najważniejsze że bliźniaki w porządku.

https://www.suwaczek.pl/cache/d154c1d44f.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny dziękuję za odpowiedzi , ja podaje mojej małej Bebiko i szczerze powiem że tylko raz dziennie bo nie chce jeść więcej , ona chce jeść to samo co dorośli i nie ma opcji żeby jak my jemu to oprócz swojej porcji jeszcze od nas nie podjadla czasami się zastanawiam czy ona jakiegoś tasiemca nie ma bo non stop by tylko coś wcinała :) Starsza córka jak miała rok i 2 miesiące przestałam karmić piersią i mama moja namówiła mnie na krowie mleko twierdząc że nam po nim nic nie było , a jak będzie uczulać to przestaniemy dawać , oczywiście mleko było rozcieńczane bo było tłuste i pierw przegotowane dopiero schłodzone podawane , nic jej po nim nie było , ale to było 12 lat temu.
Aluap witamy , super że z dzidziusiem wszystko ok , już napewno czujesz kopniaczki ?
Natalia ja mam poduszkę C i jest świetna :)
Sówka mam pytanko do Ciebie jaki chleb jadłaś mając cukrzycę ciążową ? Dziś po leczo cukier mi skoczył do 135 także hehe o leczo mogę zapomnieć choć zdziwiłam się bo w poprzedniej ciąży miałam po nim cukier do 115 .

ug37df9hhjep6v50.png

Odnośnik do komentarza

Justa31 trzymamy kciuki, na pewno wszystko będzie super! Dawaj znać koniecznie po, co i jak.
Justi2019 przekichane z tą cukrzycą, choć może ten fakt pozwoli Ci utrzymać bardzo dobrą dla dziecka dietę. Ja jak wcześniej starałam się jeść ładnie i zdrowo, sama woda do picia, tak teraz mnie ciągnie do samych świństw, tłustego i cukrów :/ a pijecie kawkę normalnie czy tylko herbaty? Tych niestety całe życie nie lubię i totalnie zero :(.

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3ku2iackwu.png

Odnośnik do komentarza

Justi2019 jadłam tylko graham z Herta, to było 5 lat temu i miałam dobre cukry, ale już jakiś czas temu pojawił się właśnie w Hercie specjalny chleb dla cukrzyków IG jest pyszny i można zjeść go dużo, a cukier jest po nim bardzo niski :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...